644 Shares 9836 views

SUV „Tiksi 250”: opinie właścicieli, cechy techniczne

Nowoczesne producenci skuterów śnieżnych stale oferować zaktualizowane modele, które różnią się w zwiększonej wydajności oraz przemyślany projekt. Skuter „opinie Tiksi 250” właścicieli i specjalistów było dobre, i nie dziwi nas pojazd jakości, tworzone przez popularnych”rosyjskich mechaników".

Modernizacja i Excellence

Nowy model przyciąga uwagę globalnej modernizacji i łatwe utilitarnik natychmiast lubiłem nabywców. Nawet na zewnątrz pojazd jest imponująca. Opinie twierdzą, że skuter wymiary są bardzo małe, a na początku nawet nie myśleć, że przed wami potężny i niezawodny skuter „Tiksi 250”. Recenzje właścicieli podkreślić, że jest to tylko pierwsze wrażenie. Na początku trudno uwierzyć, że ten model jest w stanie pokonać luźne, głęboki śnieg, ale w rzeczywistości wszystko jest cool: przemyślane urządzenie taśma utwór i doskonały silnik zrobić prace stabilny!

Najważniejsze – aby zaoszczędzić!

Producenci starali się stworzyć SUV budżetowego, a to pokazuje: model rozrusznika w instrukcji nie ma baterii, tablica rozdzielcza składa się tylko z prędkościomierza analogowego i skrzyni biegów – pojedynczym etapie, bez podkładu, nie ma wspomagającej system ogrzewania. Jednakże, jeśli wziąć pod uwagę, że model budżet przed nami, bardzo mocny skuter „Tiksi 250”. Recenzje właścicieli po prostu skupić się na tym, że tylko 180 000 rubli, można kupić wysokiej jakości SUV że pewnie poradzić sobie z każdą powierzchnią.

Kluczowe cechy

«Tiksy 250" – Skuter, który wykazuje doskonałą funkcjonalność, łatwość i wydajność w przystępnej cenie. Tak, model jest prosty pod względem konstrukcji i wyposażenia, ale te cechy są wystarczające do codziennego użytkowania pojazdu. Ponadto model ma chwytliwy projekt, jasny schemat kolorów, zastosowanie w produkcji nowoczesnych materiałów, zawieszenie o długim skoku, narty plastikowe i elektronicznego odwrocie. Wszystkie te cechy sprawiają, że dość popularny skuter „Tiksi 250”. Recenzje właścicieli jest to, że często wymieniany w swojej pozornej prostoty – jesteśmy dość zaawansowany model.

Ze względu na swoje cechy techniczne urządzenia można umieścić ulepszony zawieszenia tylnego, przy czym położenie środka ciężkości jest zmniejszona. To sprawia, że skuter bardziej stabilne i łatwe do opanowania, zapewniając wysoki poziom zużycia energii. Tych, którzy planują skorzystać z SUV nosić pewne rzeczy będzie odwoływać się do możliwości przystąpienia do sań skuter i przewozu do 150 kg ładunku. To nie przypadek „Tiksi 250” jest wykorzystywane do celów komercyjnych.

sprzęt

 1. Model PM3 250 ma pojedynczy cylindrowy o pojemności 22 litrów. e. e odwrócone, chłodzenie powietrzem.
 2. Gąsienica 380 mm uzupełnione postępujące zawiesiny.
 3. Model uzupełnione przednie i tylne zawieszenie. Dzięki niej stał się nieco różnić w amortyzatory i sprężyny amortyzatorów konstrukcja, więcej ruchu. „Tiksi 250” z nowym zawieszeniem (fot pozwala nam oszacować moc skuterze) oferuje najlepszą obsługę.
 4. Standardowe wyposażenie obejmuje wyposażanie rozrusznik elektryczny, w zainstalowanym dodatkiem i instrukcji.
 5. Należy zauważyć, łatwość naprawy ze względu na ścianach bocznych wahadłowe.
 6. Model ten jest ponadto wyposażona w mechaniczne hamulca tarczowego.
 7. Dzięki nowej kolumny kierownicy jest dostarczana przez ograniczonej siły podczas skrętu kierownicy oraz łożyska specjalne zredukować wibracje i uczynić obsługę bardziej komfortowe.
 8. „Tiksi 250” jest wyposażony w siedzenia, który oferuje wygodę i wyrafinowane ergonomię.

Firma twierdzi, że zarządzanie takim prostym skuter w stanie obsłużyć nawet dziecko.

Co zrobić testy?

Badania terenowe dzieje się cały czas, a model produkcji rosyjskiej nie jest wyjątkiem. Kiedy ukazał się na drodze? Wnioski można wyciągnąć o następujące elementy:

 1. Badania przeprowadzono w porównaniu z innymi markami SUV-a jeszcze lepiej na wstrząsy i ostrych zakrętów skuter był po prostu „Tiksi 250”. Charakterystyka techniczna modelu pozwalają mu być wśród najlepszych mimo takich niskich kosztach.
 2. „Tiksi” wykazał najwyższą prędkość.
 3. Kierowcy mówią, że przemyślane koła w połączeniu z wygodną Fit – najbardziej godne kombinacji w tym pojeździe. Koło wysoki, ergonomiczne siedzenia, więc można usiąść bezpośrednio na SUV i nie czuje żadnego dyskomfortu podczas.
 4. Recenzje „Tiksi 250” i wymienić główną zaletą każdy utilitarnika – platformy bagażowej, wraz z poręczami i haka. To urządzenie pozwala wygodnie ciągnąć ładunek. Platforma jest częścią kompletny zestaw modeli.
 5. Na długiej drodze Tiksy wyraźnie odstaje: maksymalna prędkość, która wykazała skuter do przystanku przy około 60 km / h.
 6. Podczas testów, eksperci doszli do wniosku, że ze względu na połączenie niskiej wagi z zawieszeniem dźwigni i wąskich ścieżek Tiksy aspiruje, aby przejść z kategorii użytkowym w kategorii sport.
 7. Na drodze błota i wody nie jest bardzo wiarygodne „Tiksi 250”. Recenzje i porady użytkowników sprowadzają się do tego, że moc tego modelu do przezwyciężenia takich trudnych powierzchniach wciąż za mało. Ale jeśli starają się wyciągnąć go z koleiny silnego gazowania, transport jest z powodzeniem radzi sobie z tym zadaniem.

Wnioski o Tiksy 250 modeli

A konkluzja jest następująca: oczywiście, skuter nie jest na tyle mocy, ale dla wszystkich testów, model okazał się tylko z najlepszej strony: nigdy zatrzymany, nie trzeba się zatrzymać, żeby ją ze śniegu, i tak dalej. Że jest „Tiksi 250” Opinie są zgodni: w tym SUV świetlaną przyszłość, oczywiście, jeśli nadal będzie się poprawiać.

"Tiksy Suite"

Kolejny model dostępny jest w linii rosyjskiego producenta, powodując duże zainteresowanie – „Tiksi Suite”. Model ten przyciąga uwagę z większą mocą, dzięki czemu może obsługiwać nawet duże odległości. Oszczędny silnik i zbiornik 28 litrów – główne zalety tego modelu. Caterpillar ma szerokość około 40 cm, co sprawia, że można wybrać drogę nie tak dokładne jak w przypadku z poprzedniego modelu. Generalnie w producentów „Tiksi Suite 250” Zainwestowaliśmy dużo wysiłku, aby zapewnić komfort jazdy i wysoki poziom przepuszczalności. Na przykład, poprawa poddano zawiesinę wielu łącza, które są uzupełnione przez absorber powietrze-ciecz. Model uchwyty teraz ogrzewane siedzenia jest szerszy – w ogóle, uwagę zwrócić na maksymalny komfort dla użytkownika. W podstawowej wersji model dostępny jest z elektronicznym odwracacza oraz z urządzeniem sprzęgającym, co sprawia, że możliwy jest transport przyczepy 150 kg ładunku.

"Tiksi 250 Suite": specyfikacje techniczne

Model ten jest jednym z niedrogie, o różnej wydajności i doskonałych właściwościach technicznych. Skuter uzupełnionej dwusuwowego pojedynczego cylindra silnika pojemności 22 litrów. w gąsienice. – 40 cm, modele masa – 190 kg. Uzupełnione skuter jednostopniowej przekładni ma, podobnie jak w poprzednich modelach, elektroniczny odwrotnej rozrusznik elektryczny, a zatem zdolną do prędkości 70 km / h. Urządzenie działa na benzynę AI-92, jako model zwraca uwagę na wspólnym układzie smarowania na bazie oleju silnikowego i paliwa.

O „Tiksi 250 Suite” pozytywnych właścicieli recenzji, trzeba pamiętać, że sterowność, dość siły, by pokonać różne przeszkody, łatwość i prostotę obsługi. Przegląd zauważa również, że jest to wygodne sterowanie pojazdem, które jest łatwe i proste. Minimalny nacisk na podłoże zapewnia doskonałą ruch na każdym terenie i możliwość dołączania dodatkowej wagi pozwoli Ci przeprowadzić niezbędne rzeczy.

Bierzemy pod uwagę wszystkie!

Dostępne na „Tiksi Suite 250” opinii zgadzają się, że w porównaniu ze zwykłą wersją tego jest bardziej doskonały, a zatem bardziej wygodne i funkcjonalne. I części zapasowe są tak zaprojektowane, że warunki pracy w Rosji były brane pod uwagę:

 • niezawodne zawieszenie narty jest oparte na systemie z jedną dźwignią;
 • Dzięki potężnej przedniego reflektora może podróżować bezpiecznie, nawet w nocy;
 • zmodernizowane siedzenia – gwarancja, że będzie w stanie poruszać się z łatwością w każdych warunkach drogowych bez dyskomfortu;
 • lekka konstrukcja z tworzywa sztucznego dla narciarzy jest kluczem do doskonałej sterowności i zwrotności;
 • elektroniczny odwrotna pozwala szybko przełączać się ruchem wstecznym;
 • Tylne zawieszenie jest wyposażony pneumohydrauliczne amortyzatorów, dzięki czemu przemieszczanie po nierównym komfortu drogowego.

Za i przeciw

Recenzje „Tiksi Suite 250” są powszechne, a w tym modelu, firma zawarte wszystkich swoich nowoczesnych rozwiązań. RF specjalna platforma stworzona w warunkach operacyjnych w kraju do prowadzenia pojazdu niezawodnie i prosto. Należy zauważyć, że skuter jest dla tych użytkowników, którzy preferują świeżym powietrzu.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt modelu i wiele podobnych cech technicznych. Ale w rzeczywistości różnica jest nadal istnieje, a są one do celów tej technologii są dość znaczne: bardziej zaawansowana wersja (czyli model „Deluxe”) posiada elektroniczny odwrotnie, dzięki czemu można poruszać się z maksymalną wygodę z tyłu. Druga ważna różnica – waga: model „Suite” jest łatwiejsze, nawet 10 kg, co skutkuje bardziej wygodnej i komfortowej pracy oraz łatwość obsługi.

Wnioski dotyczące wszystkich modeli

Jeśli masz – zwolennik świeżym powietrzu i lubią podróżować na zaśnieżonych polach, takich skuter należy kupić. Fascynująca podróż na nim do gustu, a będziesz nawet w stanie jeździć na nim. Firma oferuje dwa modele, ale oboje są wysokiej jakości, niezawodności, funkcjonalności. Ponadto polityka cenowa mile zadowolony: jeśli chcesz kupić budżetu skuter, model marki „Tiksi” stworzony specjalnie dla Ciebie. są one najlepiej nadają się do codziennego użytku!

Skutery śnieżne „Tiksi” dowodzi, że produkcja rosyjska jest naprawdę godny uwagi, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla cech rosyjskich dróg i klimatu.