721 Shares 1947 views

Jak leczyć raka prostaty w Izraelu?

Podstawowe podejście do leczenia raka prostaty w Izraelu można uznać za prostatektomii brzusznej. Wielu chirurgów wierzy obecnie najlepszy rodzaj pomocy, gdy wykryje pacjenta wczesnego stadium raka prostaty. Zorientowane na stopniowe zmiany w medycynie, izraelscy lekarze stopniowo zanika ku preferencji innych metod leczenia nowotworów, takich jak rak prostaty.

Przed wprowadzeniem w procesie leczenia zautomatyzowanych operacji laparoskopowej prostatektomii jest uważany za najmniej traumatyczny sposób opieki chirurgicznej u pacjentów z rakiem prostaty. Jednak blagodrya wprowadzanie nowych technologii, możliwe jest, aby mieć operację do bardziej efektywnego i bezpiecznego usuwania guza.

Najbardziej zaawansowany obecnie w usuwaniu guzów prostaty jest uważany operacji przy pomocy robota, „da Vinci”. Czas odzyskiwania trwa tylko kilka dni. Na przykład, proces rehabilitacji po brzusznej czasie zabiegu trwa dłużej niż tydzień. Problem ADC z tego podejścia jest jego wysoki koszt.

Zastosowanie brachyterapii w Izraelu w leczeniu raka, uszkodzenia prostaty

Alternatywna metoda chirurgicznego usuwania powstawania raka prostaty, jest metodą brachyterapii.

Przed pojawieniem się podejść miniivazivnyh operację na prostatę tego rodzaju pomoc została uznana za najmniej szkodliwe, jednak i ona ma, w niektórych przypadkach, nie podatne na leczenie, skutków ubocznych. Istnieje kilka protokołów izraelscy kliniki użyć tej metody w połączeniu z radioterapią. Zasada metody brachyterapii prostaty obejmujące podawanie ziarna jądrowych wewnętrznego naświetlania komórek nowotworowych. Tak więc, nie może być uszkodzony tylko komórki nowotworowe.

Zastosowanie terapii radiologicznej raka prostaty w Izraelu

W przypadkach, gdy stan pacjenta zdrowia nie zezwala na ośrodek chirurgii lub gdy trzeci etap choroby, uciekają się do sposobu leczenia radiologicznego w połączeniu z terapią hormonalną.

Istnieją różne metody radioterapii w walce z rakiem prostaty. Podobnie jak w przypadku stosowania nowoczesnych protokołów w chirurgicznym leczeniu raka Izraela, uderzając prostaty, radioterapia jest dość drogie, ale ma niższy odsetek skutków ubocznych, zmniejsza prawdopodobieństwo nawrotu, skrócenie czasu trwania leczenia, w porównaniu z konwencjonalnymi metodami.

Stosowanie terapii hormonalnej w Izraelu w leczeniu raka, uszkodzenia prostaty

W leczeniu chorób onkologicznych, opisany przez przeciwdziałanie hormonu stosowanego w etapie trzecim i czwartym. W Izraelu, jeśli chodzi o czwartym etapie, jest on stosowany jako samodzielna forma leczenia, aby spowolnić rozprzestrzenianie się przerzutów. W trzecim etapie jest stosowany jako dodatkowy pomocą radioterapii.

Zastosowanie chemioterapii w Izraelu w leczeniu raka prostaty

Takie podejście do leczenia jest praktycznie stosowane w przeciwdziałaniu rakowi prostaty. Chemioterapia stosuje się w obecności małych raka komórek raka prostaty w kombinacji z radioterapią, gdzie choroba postępuje do czwartego etapu.

Zanim wybierzesz metodę leczenia niezbędny do przeprowadzenia badań i drobiazgowe wyjaśnienie diagnozy raka prostaty.

Badanie klasyczna dla raka prostaty w Izraelu składa się z:

– tomografii komputerowej tułowia i miednicy otrzewnej;

– scyntygrafii szkieletu;

– badanie krwi;

– biopsji;

– Przegląd slajdów dostarczanych do miejsca zamieszkania (jeśli biopsja zostało zrobione w domu);

– przegląd lekarza;

– konsultacja onkologa-radiloga;

– konsultacji z lekarzem onkolog.

Może upływ recepta transrektalnej MRI w celu wyjaśnienia obraz, który dokładnie odzwierciedla stan uszkodzenia miednicy.