139 Shares 2865 views

Sekrety wędkarskie: giga-przynęta

Jig-przynęta, chyba najbardziej powszechne. Miała prawie żadnych konkurentów gdy oblavlivanii dna morskiego lub mielizny. Jeśli po zachowuje się dobrze. Ale najważniejsze, że złapał przynętę prawie wszystkich rodzajów ryb drapieżnych.

Jig-przynęta jest idealny do produkcji w krótkim czasie „nezatseplyaek” podczas łowienia w szczególnie trudnych warunkach, takich jak zaczepy lub stawów porośniętych roślinnością wodną. Zmieniając ciężar przynęty jig-głowy, można z powodzeniem łowić w niemal każdych warunkach. Jedynymi wyjątkami są duże potoki i płytkie strumienie górskie. Dlatego te przynęty powinna być uzbrojona we wszystkie spinningowe. Są one niezbędne w aktywnym poszukiwaniu ryb i eksploracji nowego zbiornika.

Jig-przynęta uniwersalna. Stosując ten sam model, tylko zmieniając jig-głowice o różnych ciężarach, można łatwo zbadać zarówno płytkich zatok i krawędzi koryta dużych rzekach. Żaden drapieżnik nie przegap samą przynętę. A jeśli ryby w eksploatowanej tam miejsce, to z pewnością będzie odczuwalne.

W swojej grze-przyrządu przynęta może być aktywny lub pasywny. Najbardziej popularne, oczywiście, aktywny przynęta. Oni wyrazili swoją własną grę. Grupa ta obejmuje skręcarki i miękkiego tworzywa przynęty. przynęta pasywny nasi rybacy są rzadko stosowane, więc niewiele o nich wiadomo. Jest to „raki”, „jaszczurka”, „robaki” i inne nie są popytu w naszych egzotyki.

Najczęstszym jest uważany za miękkie tworzywo sztuczne przynęty. Nieco mniej popularne ryby piana i twistery. W postaci ciała miękkiego tworzywa sztucznego przynęty zasadniczo podzielić na dwie grupy: shirokotelye i uzkotelye. Szerokie przynęty mają dolnoprzepustowy grę, amplituda oscylacji jest dość duża. Są one używane do połowów w stojącej wodzie. Uzkotelye mieć miękką plastikową przynęty, z drugiej strony, wysokiej grze. Są one niezbędne do rzeki z silnym prądem.

Niebagatelne znaczenie ma materiał, z którego wykonany jest przynęty. To może mieć różną strukturę i sztywność. Bardzo miękkich przynęt może grać nawet w stanie pasywnym, leżącego na dnie. Ścisłe stają się skuteczne tylko na prąd. Na przykład, łowienie szczupaków na przynęty przyrządu jest obarczona ciągłych przerw, jeśli są zbyt miękkie. Ale podczas gdy liczba ukąszeń będą znacznie wyższe niż w przypadku korzystania z bardziej elastyczną bieg. Dlatego musimy być przygotowani na to, że termin doręczenia miękkich tworzyw sztucznych przynęt, twistery, a zwłaszcza małych ryb piany.

Przy wyborze sprzętu do połowów, trzeba skupić się na jak i gdzie ryby będą iść na polowanie. jest on oparty na właściwości rezerwuaru i przewidywanej masie trofeami wybrać odpowiedni rozmiar przynęty. Nie ostatnia rola na wzrok drapieżnika bieg kolorów. Nie ma zgody. Ale ci, którzy opanowali produkcję przynęty, podczas malowania, stosuje się następującą regułę. Jasne, nawet nieco agresywne kolory – dla rzek i jezior z ciemne, błotnistej wody i naturalnych, niepozorny – do lekkich i czystych wód.