128 Shares 7779 views

Motocykl BMW K1300S: specyfikacje, zdjęcia i opinie

Motocykl BMW K1300S silny, odporny i zwrotny, ma pewną siłę i charyzmę, czuje się pewny siebie na drodze i daje większe zaufanie do właściciela. Jest to idealna metoda dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia i nie siedzi w jednym miejscu. Zakres sportowych i turystycznych BMW K1300S – symbol niezależności i pragnienie nowych doznań.


Turystyczny, czy jest to sport?

Wybór odzieży – jest przejawem wewnętrznych cech człowieka i jego charakter. Zmiana garderoby obejmuje zmiany w zachowaniu, sposób myślenia, styl komunikacji, i tak dalej. D. To samo odnosi się do technologii. Jest oczywiste, że przemalowany T-34 w jasny pomarańczowy lub czerwony, nie można dostać się z Ducati i Harley-Davidson pod każdym strojenia nie zamieni się roweru sportowego. Nawiasem mówiąc, Erik Buell próbował przekształcić legendę poprzez umieszczenie na silnik sportowy motocykl z Harley. W końcu rzucił przedsięwzięcie, koncentrując się na eksperymenty z silnikami Rotax.

Niemniej jednak zmiana szafa może również wpływać na cechy wewnętrzne. Firma BMW Motorrad był w stanie wykorzystać możliwości cudowną przemianę, a uczynił to w absolutnej perfekcji. Bawarskie projektantom udało się stworzyć projekt na jednej obudowie trzech różnych modeli motocykli: K1300R (Miasto brutalny), K1300GT (absolutny turystyczny) i BMW K1300S. Spory o najnowszych modelach i kontynuować dzisiaj – nikt nie może określić swoją klasę społeczną. Rzeczywiście, BMW K1300S motocykl posiada wszystkie cechy roweru turystycznego i sportowego w tym samym czasie, to jest prawdopodobne, określona jego charakter.

Opis modelu

K1300S to harmonijne połączenie stylowego i dynamiczny design, imponującej wielkości, mocy pozornej i zwrotności. Jedno spojrzenie wystarczy, aby upewnić się, że nie było przytłaczające pragnienie, aby stać się właścicielem tego roweru i przetestować go w tej sprawie. Ponadto BMW Motorrad K1300S jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią jeździć sam, jak i dla tych, którzy chcą dzielić się swoimi emocjami z najlepszą przyjaciółką. Umieścić drugi pokój jest bardzo wygodne, a jednocześnie nie wpływa na dynamikę motocykla.

podwozie

Jego charakterystyka techniczna BMW K1300S motocykl jest bardzo podobna do jego względnej – K1300R. Mocny ramy, silnik, sztywniejsze zawieszenie i wewnętrzne wypełnienie – jest powszechne. Główne różnice to:

  • Więcej sportowiec pilota do lądowania, chociaż kąt i mały.
  • Plastikowe jako stylowe ubrania.

Silnik BMW K1300S nadal dostarczane dodatkowe konie, które nie mogły mieć wpływ na maksymalny moment obrotowy osiągnął 100 N / m. 173 koni mechanicznych – to co jest potrzebne do szybkiego migające niekończących się tras. Jednak ciężka waga motocykla ma wpływ – zwłaszcza na ciasnych zakrętach konieczne wrócić do rzeczywistości ze zrozumieniem, że BMW K1300S nie dziedzinie sportu rower.

Projekt motocykl BMW K1300S

Charakterystyka i wewnętrzny nashpigovannost, oczywiście, zasługują na szczególną uwagę. Jednak pojawienie się bawarskim roweru godny całej powieści, jako projektantów, wraz z projektantami byli w stanie stworzyć prawdziwe arcydzieło. Nieodparta siła i charyzma, dynamizm i zaufanie, jak również dokładność filigran wszystkich szczegółów i idealnie dopasowanych elementów – wszystko to jest zawarte w modelu motocykla BMW K1300S. Taki wygląd jest podziwiany nie tylko dla wszystkich innych – nawet zagorzałych fanów Harley-Davidson docenią konstrukcję i moc niemieckiego motocykla.

kolorystyka (czarno-niebieski gamma) nie wydają się nudne i monotonne. Wręcz przeciwnie – to tylko kolorystyka podkreśla powagę technologii oraz jej przynależność do odpowiedniej klasy. Oczywiście, silny i pewny siebie mężczyźni wolą BMW K1300S. Opinie wymowne świadectwo faktu, że ten rower doskonale zachowuje się na drodze pewnie przezwyciężenia ruchu miejskim i off-road.

wewnętrzny farsz

Kierowcy mówią, że cała linia modelu BMW K1300S mieć doskonały system zabezpieczający. Komputer pokładowy i elektroniczne zawieszenie natychmiast reagować na zmieniające się nawierzchni i dostosować rower do pracy, w oparciu o stworzonych warunkach. Te cechy pozwalają czuć się pewnie na drogach miejskich i warunków terenowych danego kraju.

System ogrzewania stworzy komfortową podróż na pochmurny dzień, szkło hartowane niezawodnie chroni przed przepływem głowa wiatrowej, a diody LED zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo na drogach i skutecznie podkreślają stylowy wygląd pewni bawarskiej.

Na pierwszy rzut oka

Nawet producent bez fałszywej skromności, że BMW K1300S – rodzaj doskonałości technologicznej, ucieleśnienie siły i rezerwy sportowego, które mogą być wykorzystane na relaks wycieczki w ruchu miejskim i na torze wyścigowym.

BMW K1300 w historii swojego istnienia zdobył wiele nagród – to pierwsze miejsce w kategorii „Universal motocykla” oraz „Najlepszy Motocykl 2010”. W tej ostatniej kategorii spidbayk BMW K1300 wie, nie ma sobie równych został on przez kilka lat.

Rowerzyści zwracają uwagę na fakt, że rower jest inny koloryt powściągliwy, sportowiec dopasowanie i zwężającą owiewki, co powoduje wysoką wydajność aerodynamiczną. Charakterystyczną cechą tego modelu jest – rozstaw osi, który jest większy niż 1,5 metra.

Elektronika i silnik

BMW K1300S dobrze zapakowane z elektroniką. Producenci poważny zestaw dodatkowy sprzęt został dostarczony, w której znajduje się układ ESA II, który pozwala na zmianę trybu podwozia nawet podczas jazdy. W arsenale BMW, nie ma również układ zapobiegający blokowaniu , monitorowania ciśnienia w oponach, automatyczny system kontroli stabilności, a także innowacyjny system zarządzania silnikiem z anty-domina kontroli.

Oczywiście, mówiąc o tym Bavarian przystojny, nie możemy wpływać na najważniejsze – jego serce. Producenci poważnie pracował nad silnikiem – model jest wyposażony w potężny silnik czterocylindrowy z 175 koni. Sześć przekładnia zapewnia transmisję ze stałą przekładnią haka.

koszt

Ceny dla motocykla BMW K1300S rozpocząć bieg ze znakiem 970 tysięcy rubli. Oczywiście, to nie jest dostępne dla każdego fana szybkiej jazdy. Jednak ta metka jest logiczne uzasadnienie. Oczywiste zalety spidbayka można przypisać nie tylko stylowy wygląd z futurystycznym charakterze, ale również wysoki poziom wydajności, typowo niemiecką jakość wykonania, która nie powoduje żadnych kropli wątpliwości, jak również wyposażenie dużej liczby e-napełniania.

Ponadto motocykl różni się elastyczne, ale silny charakter, że jest odczuwalne już od pierwszych sekund. Charakterystyczny dźwięk rury wydechowej nie może być mylony z niczego – wydajne i ciche, gotowe do wysadzenia w powietrze ich głośnym skórką w dowolnym momencie.

BMW K1300S dla młodych rowerzystów

Bawarczycy lubią zaskakiwać. Więc stworzyli motocykl dla dzieci BMW K1300S. Pozwoli to mały mistrz poczuć się jak prawdziwy rowerzysta. dzieci BMW K1300S tworzone w taki sposób, że dziecko czuje się komfortowo i pewnie. Każdy szczegół został zaprojektowany w taki sposób, aby nie rozpraszać dziecka z jego rozrywek. Ponadto, rodzice mogą być absolutnie spokojny dla Twojego dziecka. Akcelerator pozwala na rozwijanie prędkości 4 km / h, a natychmiastowy hamulec (jak tylko stopa dziecka jest usuwany z pedału) pozwala na szybką reakcję nawet w sytuacjach awaryjnych, takich jak wyciągnąć przed ogrodzeniem.

Obudowa motocykl zabaw jest chroniony. Jest trwały i praktycznie niezniszczalny, a ponadto ma wystarczającą integralność. Szczególną uwagę zwraca się małą konstrukcję spidbayka – jasne kolory pozwalają wybrać motocykl dla dzieci BMW K1300S jak dżentelmen, a dla małej damy. Moc wystarcza na 60 minut ciągłej jazdy. Ładowanie motocykl od zwykłego gniazda – można to zrobić nawet z zainstalowaną baterią.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, należy powiedzieć o szczególnym roweru dla małych zawodników. rowery dla dzieci są wyposażone w dźwięk, że tylko wzmacnia wrażenie takiej techniki.

Reasumując

Oczywiście, że Bawarczycy są ekspertami w tej dziedzinie. Szczególnie w jednym robią sami. Motocykl BMW K1300S – to nie tylko sport-turystyczny z dynamicznego designu. Jest to rodzaj wykonaniu prawdziwej brutalności i pewności siebie. Więc rower chce mieć każdy, kto dąży do wolności i poszukiwania nowych doświadczeń, ale nie da się zmierzoną podróżujących na zachód słońca.

BMW K1300S – styl, sposób życia i pewna cecha charakteru, która świadczy o jego właściciela.