431 Shares 7209 views

dworek z rękami: takie udogodnienia

Większość ludzi, którzy mieszkają w apartamentach, sen o małej powierzchni z małym domu – domku. Jednakże, jeśli masz stronę, a budynek nie jest, to nie powinien się denerwować. Aby dokonać country house z ich rąk nie jest zbyt trudne.

Przede wszystkim, należy załączyć budowie muru, do terytorium nie może iść do obcych lub łobuzami. Co więcej, wszystkie niezbędne materiały będą przechowywane na miejscu. Naturalnie, na początku konieczne jest, aby określić kolejność, w jakiej będzie budować swój budynek. Jak teraz w marketach budowlanych mają dużo materiałów, wybór należy do Ciebie. Jednak musimy wziąć pod uwagę nie tylko koszty elementów, ale także warunki budowy budynku i jego możliwości działania serwisu. Ponadto, przed rozpoczęciem prac, należy wyciągnąć wstępny plan budowy.

dworek z ich rąk powinno być zbudowanie cegły lub drewna, druga opcja nie będzie gorzej i zbudowany o wiele szybciej. Wykonanie fundamentu zależy również od tego, jaki materiał będzie używany i od właściwości gleby. Głównie zbudowana ławie fundamentowej, ale jeśli teren jest bardzo wilgotna, wskazane jest ispolzvat kolumnowego podstawy.

Gdy podstawa jest już zbudowany, a ściany zostały zbudowane, należy zadbać o dach. Materiały dachowe teraz zbyt wiele. Wybór zależy od tego, jak duży i masywny dom jest i do jakich celów będzie on używany (pozycje przechowywania i narzędzi, noclegi aneks kuchenny). W każdym razie, dach musi być trwałe i stabilne. Bierze się tu pod uwagę ilość śniegu, który mieści się w danym obszarze, jak i siłę wiatru.

Jeśli chcesz wakacji dom własnymi rękami zostało wykonane poprawnie, należy również rozważyć możliwość podsumowując różne komunikaty. Naturalnie, wszystkie prace niezbędnym do zapewnienia kolejny etap planowania budynku. Uwaga ich odległość od witryny, jak również ewentualne zakłócenia, które mogłoby zapobiec lay kanalizacja, woda oraz inne komunikaty.

dworek z ich rąk może nie tylko budować, ale również wyposażyć tak, jak chcesz, przytrzymaj prace wykończeniowe. Naturalnie, budynek będzie musiał odizolować i uszczelnić. Aby zastosować izolację z wełny mineralnej może być. Jeżeli dom wykonany jest z drewna, specjalne wykończenie zewnętrzne nie wymaga, chociaż może to być obłożona bocznicy lub okapnicą. Zorganizować konstrukcja może być tak jak lubisz, pamiętaj tylko jego rozmiar.

Altanka z własnymi rękami, pożądane jest, aby budować powoli, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse techniki, pogody i innych czynników. Ze względu na dużą liczbę różnych informacji, można łatwo uwzględnić wszystkie niezbędne rzeczy. Oczywiście, ostatnią rzeczą, potrzebne jest do wydawania pozostałą część tak, że kraj, że były wygodne. Jak widać, aby zbudować wygodny dom własnymi rękami nie jest trudne. Konieczne jest jedynie, aby mieć pragnienie, cierpliwości i pomysłowości. Powodzenia w staraniach!