91 Shares 8324 views

Pociągu „Moskwa – Zvenigorod”

„Moskwa – Zvenigorod” jest jednym z obszarów napiętych na przedmieściach, jak to jest tutaj w mieście przebywa duża liczba osób pracujących w stolicy. Średni czas podróży wynosi 75 do 120 minut, w czasie których można czytać książki, uczyć się najświeższe informacje, lub po prostu słuchać muzyki.


Zvenigorod – gdzie to jest?

To nie przypadek, trasa „Moskwa-Zvenigorod” jest tak duży przepływ pasażerów. Jego ostatnia stacja znajduje się w miejscowości o bogatej historii. Istnieje wiele hipotez, zgodnie z którym nie było dostaw Zvenigorod Książę Yuriya Dolgorukogo w okresie od 1150 do 1155 lat. Znaleziska archeologiczne wskazują, że część miasta był gród w XII-XIII wieku, w stanie wytrzymać atak wielkiej armii.

W trudnych czasach, miasto wielokrotnie poddana całkowitemu zniszczeniu i przebudowana od zera. W 1812 roku, tuż po bitwie pod Borodino, był mini zderzenie rosyjskim i francuskim. Do końca 2000 roku miasto zostało uznane za wyjątkowy historyczny osada, ale później został pozbawiony tego statusu, a teraz na miejscu zabytkowego budynku można zbudować budynek nowatorskie. Miasto jest domem dla prawie 17.000 ludzi.

Moskwa

Jak w Zvenigorod nie wiele organizacji, które zapewniają miejsca pracy, wielu mieszkańców dojeżdża do pracy w stolicy. Na trasie „Moskwa-Zvenigorod” biegnie wystarczającą liczbę pojazdów, więc zdać się na nim nie będzie trudne. W stolicy, koncentruje się wiele zabytków architektonicznych, są one znacznie bardziej ostrożny niż w regionach. Aby je zobaczyć, konieczne może być kilka dni, jednak można zrobić szybką wycieczkę, wynajęcie przewodnika lub przejeżdżających przez miasto na własną rękę.

Jednak głównym celem tych, którzy przyjeżdżają do Moskwy codziennie rano – pracę. W związku z tym, władze regionalne starają się dostosować transport harmonogram podvozyaschego pod potrzeby ludności. Począwszy od 2016 roku stolicą i Zvenigorod wiąże się kilka pociągów, a także trzy linie autobusowe, z których jeden jest społeczny.

Odległość między dwoma miastami

Jeśli chcesz zrobić, aby obliczyć czas potrwa do pokonania trasę „Moskwa-Zvenigorod”, odległość między dwoma miastami wynosi 65 km pod warunkiem, że jedziesz samochodem na odpowiedniej linii. Podczas podróży pociągiem można bezpiecznie usunąć pięć kilometrów. Odległość w linii prostej pomiędzy punktami jest trochę więcej niż 48 kilometrów.

Nie należy zapominać, że istnieje duża liczba mniej ważnych autostrad, które mogą również skorzystać z pokonywania trasy z Moskwy do Zvenigorod i odwrotnie. W zależności od drogi będzie od 58 do 72 kilometrów, podczas gdy przeciętna wysokość 55-65 minut w drodze.

Jedziemy autobusem

Jedną z opcji, które można użyć, aby dostać się z jednego miasta do drugiego – „Moskwa-Zvenigorod” autobus numer 881, Punktem wyjścia w stolicy jest stacja metra „Strogino”, czas przejazdu trwa około 50 minut, a jeśli droga nie jest spełniony żadnych korków, masz bardzo szybki dostęp do dworca autobusowego w Zvenigorod. Interwał na trasie jest 15 do 60 minut, na początku ruchu – na 5:45 rano w dni powszednie, w 6:25 – w weekendy, koniec ruchu – na 21:15 (Moskwa), a na 22:10 (Zvenigorod).

Bus „Zvenigorod Moskwa” to kolejne dwie trasy 452 i 455, pierwszy idzie do stacji. Metro „Kuncewskaja”, a podróż trwa 75 minut, a drugi powinien być „Tuszynskaja” stacja metra, może być osiągnięty przez 50 minut. Trasy tych przedziałów znacznie dłużej niż 881, ale można również wykorzystać je w razie potrzeby. Opłata musi zostać wyjaśnione na terminalach autobusowych kasie.

pociąg elektryczny

Można również skorzystać z licznych pociągów elektrycznych, wzdłuż trasy „Moskwa-Zvenigorod”. Odległość koleją wynosi 60 kilometrów, ale podróż będzie musiał spędzić 70-80 minut, ze względu na częste przystanki. Pociągi środkowy zakres wynosi od 55 do 70 minut, pierwszy przejechaniu stacji Zvenigorod na 4:50, drugi – na 21:50. Należy pamiętać, że harmonogram może ulec zmianie. Najlepiej jest go zaktualizować w kasach dworca.

Opłata za przejazd w pociągu elektrycznym wynosi około 140-150 rubli, jeśli podróżują na zwykłym pociągiem. Istnieje również przyspieszone ekspresową usługę „Zvenigorod Moskwa Białoruś”, który odjeżdża o 6:37 rano z Zvenigorod i 1 godzinę i 11 minut później przychodzi do stolicy. Bilet na pociąg dużych prędkości będzie kosztować 180-190 rubli.

samochód

Trasa „Moskwa-Zvenigorod” można pokonać na własnym samochodem w zaledwie godzinę. Wybór autostradą wzdłuż którego podróż z jednego miasta do drugiego, spróbuj wziąć pod uwagę możliwe korkach, i pamiętaj, aby sprawdzić, czy jest wybrany sposób tankowania i camping. Ponadto, pozostawić na 10-15 minut do stracenia, ponieważ można swobodnie poruszać się tylko na szosie, w stolicy, na pewno spotkać zatorów.

Najprostszym sposobem byłoby zdać się na trasie przy trasie „M-9” i „A-107”, ale można użyć alternatywnego – Road „A-106” przez Gorki-2 i Mechnikovo. Jest możliwe, aby przejechać Golitsyno, ale objazd będzie zbyt wielka, a droga zajmie co najmniej dwie godziny. Jednakże, jeśli chcesz jechać, można go używać. Należy pamiętać, że na tej trasie istnieje duża liczba shinomontazhek, więc w razie potrzeby można się z nimi skontaktować się z serwisem.

wniosek

Jeśli przynajmniej raz udał się na trasie „Moskwa-Zvenigorod” jak dostać się do jednej lub innej miejscowości, wiesz na pewno. Najważniejsze – aby decydować o sobie, ile czasu można sobie pozwolić na wydatki na drodze, a także wybrać najbardziej wygodny pojazd do podróży (samochód, autobus, pociąg).

Niektórzy pasażerowie wolą korzystać z taksówek, aby dostać się z jednego miasta do drugiego, ale usługa ta nie jest tania, więc należy najpierw określić koszt podróży, a dopiero potem zastanów się, czy do korzystania z tego środka transportu. Jeśli chcesz po prostu jeździć na terenie Moskwy, i spojrzeć na widoki, wtedy będzie łatwiej (i taniej!) Poprosić kogoś do kierowania.