460 Shares 1813 views

„Bonusmall”: informacje zwrotne na temat stron. Jak wygrać na aukcji „Bonusmall”?

Ludzie są zawsze zainteresowani możliwość dostać coś za nic. To tłumaczy naszą miłość prezentów, rabaty, różnych bonusów i wygranych.


Jednym ze sposobów wyrażania naszej miłości do gratisy jest zakup tzw aukcje skandynawskie. Być może słyszeliście o nich, jeżeli zainteresowany w jaki można kupić coś taniej.

Jako taka aukcja działa i co to jest, opiszemy w dalszej części. Również w tym artykule będziemy mówić o jednym z najbardziej interesujących projektów ze sfery handlu online w rosyjskojęzycznym Internecie – aukcja „Bonusmall”. Informacje zwrotne od użytkowników, którzy już udało się pracy z usługą są włączone.

System aukcje grosz

Tak więc, najpierw musimy wyjaśnić działanie systemu aukcyjnego. Główną zasadą, która jest, że pozycja przenosi użytkownika który stworzył najbardziej duży zakład jest przechowywany tutaj. Jednakże nieco inny sens – handlową dla towarów nie jest nam znane w postaci ceny, ale w krokach forma mikrostavok.

Na przykład, jeśli w tradycyjnej aukcji, użytkownik może ustawić dla towarów 50, 75, 100 rubli, w zależności od tego, ile jest gotów wydać, – system aukcji grosza krok ten zostanie rozwiązany. Na przykład, to jest 10 groszy. Dlatego człowiek nie może znacznie zwiększyć wartość partii, a tym samym odebrać i zapłacić więcej niż inni. Jest on zobowiązany do złożenia oferty aż do czasu aukcji nie skończy lub zaprzestania działalności.

Aukcje i sklepy w Rosji

W domowej przestrzeni internetowej jest wiele sklepów internetowych. Forma ich działalności jest dość prosta – wystarczy zamówić produkt, za to zapłacić i uzyskać najbardziej wygodny sposób. Pracowaliśmy także wiele aukcji, w których zakłady są wykonane, a kto płaci więcej, zbiera towar. Jednak forma aukcji grosza nie aktywnie zakorzenić. Większość z tych usług – szczery oszustwa, wymuszenia pieniędzy od użytkowników. Aukcja „Bonusmall”, o której chcielibyśmy powiedzieć w tym artykule – jeden z niewielu, który naprawdę może cię zadowolić z tanich towarów.

Bonusmall – okazja, aby zaoszczędzić na zakupach

Na aukcji w pytaniu, to odnosi się do możliwości kupić dowolny smartfon jak tablet iPad lub iPhone 6 AIR 2 zaledwie 100-200 rubli. Organizatorzy obiecują, że osoba, która dokonała ostatni zakład w przetargu na tej rzeczy, będzie można go kupić w niewiarygodnie niskiej cenie.

Sądząc z informacji zawartych na „Bonusmall” odpowiedzi, to wszystko prawda. Ludzie mogą dostać naprawdę fajne rzeczy jest bardzo tanie, a oni naprawdę dużo wysłać pocztą w formie najbardziej wygodny. Tylko trzeba zrozumieć, że aby dostać szansę, aby odebrać telefon w tej cenie jest bardzo trudne. Na każdej z aukcji istnieje ogromna konkurencja, co kilka sekund ktoś próbuje zabić zakład i tak „take away” dużo.

Możesz myśleć, jak mówią, o co chodzi na tej aukcji rozdaje drogiego sprzętu za grosz? Czy sklep działa na straty? Nic podobnego! Czytaj więcej na.

Jak działa „Bonusmall”?

Więc, wiesz już, że można odebrać sprzęt, stawiania zakładów. Każda tura, aukcja jest 10 kopiejek. W ten sposób jeśli po umieszcza Pete Sacha, iPhone Cena 6 wzrasta płynnie Rubel 0,1, na przykład z 139,5 do 139,6 rubli całości. Należy jednak pamiętać, że rzeczywista stopa koszt wynosi 10 rubli. Oznacza to, że Peter jest faktycznie spędzony na ofertę nie jest 10 centów, i 100 razy więcej – 10 rubli. A zakład na 10 kopiejek. istnieje w celu przyciągnięcia innych uczestników aukcji – powiedzmy, wyglądają jak tanie.

W związku z tym wnioskiem jest oczywista: w rzeczywistości, w IPAD powietrza 2, która jest podana w cenie 140 rubli (odpowiednik 1400 stóp) od 10 kopiejek ludzie umieścić 100 razy więcej – 1400 x 100 = 140000 Roubles. W związku z powyższym, jeśli ta pozycja zajmie więcej niż 140 i 200 lub 300 rubli ostateczna kwota, która otrzyma menedżer zasobów wzrośnie proporcjonalnie.

Jak obstawiać?

System aukcji ceny „Bonusmall” (recenzji potwierdzają to) jest dość prosta. Robią jednym kliknięciem. Ponadto, możliwe jest, aby połączyć „autopilota” – system, który będzie kontynuował mówiąc, nawet wtedy, gdy użytkownik nie jest zalogowany. Ponownie, automatyzacja procesu zwiększenia kosztów towarów odgrywa w ręce zarządcy zasobów, jak w tym przypadku, ludzie są coraz ostateczna kwota zysku będzie wyższa.

Aukcja trwa tak długo, jak 20 sekund (czasem 15) odbywa się w jednym kroku. Tak więc, jak się okazuje, użytkownicy sami decydują jak długo będą walczyć o partii i jaka będzie jego ostateczny koszt. Jednakże, należy rozumieć, że jeden zakład o wartości 10 rubli. W drodze wyjątku, możemy przypomnieć stawek premiowych, które są podane przy rejestracji, jeśli znajdziesz błąd w opisie towaru, a jeśli bringest przyjaciółmi, umieścić „Like” na portalach społecznościowych i tak dalej. Oczywiście, ze stopą bonusowej do zapłaty nie jest wymagane. Jak wynika z „Bonusmall” odpowiedzi, wielu uczestników aukcji grają go na darmowych zakładów, tym samym zmniejszając ich ostatecznej utracie w przypadku utraty.

Co należy zrobić, jeśli przegram?

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o awarię. Tak, ponieważ jeden produkt może wygrać tylko jedną osobę, to jest jasne, że nie wszystko może być tutaj szczęśliwy, ktoś odejdzie z niczym. Tacy ludzie mogą krzyczeć wtedy, że „Bonusmall” – Rozwód, który nie obietnice. Ale proszę mi wierzyć, że nie jest.

Organizatorzy wykonany system, który zmniejsza utratę graczy w przypadku utraty. To jest dać możliwość zakupu towarów w sklepie internetowym cena, biorąc pod uwagę środki, które udał się do zakładu. Zgadzam się, to jest ważne dla tych, którzy już zainwestowali dużo pieniędzy w obrocie handlowym. Jednak wtedy nie należy się spodziewać, aby odebrać towar bezpłatnie (jak to się dzieje w przypadku wygranej). Dla firmy transportowej usługi trzeba zapłacić.

Dostawa i płatność

Jak napisać o „Bonusmall” opinii, koszt wysyłki różni się w zależności od regionu, który będzie zostawić paczkę. Jeśli jest to Rosja, a cena parceli mniej niż 5000 rubli, wszystko będzie kosztować 500 rubli, jeśli więcej – w 1500. Jeżeli kupujący z krajów WNP, będzie musiał zapłacić 1800 rubli, a kto jest w Europie – 2300 rubli. Jak widać, jeden z rosyjskich graczy publiczność nie jest ograniczona, i to jest dobre, ponieważ pozwala na tworzenie konkurencji dla towarów.

Odpowiedź Witryna „Bonusmall” pokazują, że nawet w przypadku nadpłaty usług transportowych do kupowania przedmiotów w aukcji, za które już uczestniczyły, zyski, i ze względu na dobrą cenę. Koszt niektórych towarów są jeszcze niższe niż w innych sklepach internetowych. I to znowu na rękę jako organizatorów miejscu, a także prywatnym oferentów.

Zalecenia dla wygranej

Dobrze, opisując system zasobu, to pozostaje tylko odkryć tajemnice „Bonusmall”: jak wygrać, co zależy od zwycięstwa w aukcji, jak odebrać towar jako tanie.

Niestety, pewne ogólne zalecenia nie istnieje: szanse, że staniesz się kolejnym właścicielem iPhone 6 200 rubli, dokładnie tak samo, jak w przypadku innych uczestników. Jednak eksperci kładą nacisk na fakt, że w obrocie handlowym muszą być aktywne. Zrobić wszystko, aby zablokował przeciwników postawić ruch, nawet pomimo wysokich kosztów – jeśli nie opłacać, zawsze możesz odkupić aukcję po ustalonej cenie. Oczywiście, trzeba stawiać coraz częściej – tak masz szansę na pokonanie konkurencji i być ostatni licytować. Jednak spodziewać się, że jest to łatwe, ale nie jest to konieczne.

Sama aukcja nie będzie działać, jeśli każdy mógł łatwo wykupić kosztowny gadżet niezwykle tanie.

I tak okazuje się, że zwycięstwo tutaj – to wielkie inwestycje finansowe i monetarne. I wielu ludzi po prostu zrezygnować z takiego post o „Bonusmall” ocenie rozwód, oszustów, i tak dalej. Należy również pamiętać, że jeśli ktoś ma coś, możesz być pewien – to dostępne. Najważniejsze – aby spróbować swoich sił i trzeba wszystko potoczy. Należy jednak pamiętać, że inwestowanie w wiele więcej niż można byłoby zapłacić za nowe urządzenie, to nie jest konieczne. Nie stało się tym razem – czekać na następny.