430 Shares 9380 views

Scenariusz strona korporacyjna w naturze: gry i konkursy dla budowania zespołu

Pole, rzeka, las – to miejsca, które przyciąga mieszkańców miasta w święta i weekendy. Nie można wycofać się na plaży z wędkę, zbierać kwiaty polne i truskawki, czytać książki w wygodnym hamaku. Na łonie natury dobry moment, nie tylko jego rodzina, ale cała grupa lub zbiorowy. Dzisiaj jest bardzo popularne zajęcia integracyjne, team building nich zadzwonić. Późną wiosną i latem są najlepiej przeprowadzane w przyrodzie. Dobrze zorganizowana kultura korporacyjna promuje relacje interpersonalne z całego przedsiębiorstwa. scenariusz strona korporacyjna w przyrodzie trzeba dokładnie przemyśleć lub udać się do specjalnych organizacji zaangażowanych w budowanie zespołu.


cele korporacyjne

Czasami pracownicy mogą wyrażać się precyzyjnie w nieformalnych. Jest w gry na świeżym powietrzu zwiększa motywację współpracowników. Podczas kierownictwo korporacyjnych ujawnia niektórzy pracownicy otworzył ukryte wady w interakcji z kolegami. Organizacja imprez firmowych ma następujące wytyczne:

 • Zbieżność zbiorczych metod gier ;
 • wzmocnienie ducha korporacyjnego;
 • adaptacja nowych pracowników;
 • Uczą się pracować i działać w zespole;
 • Definicja najlepszych cech kolegów;
 • ustanowienie przyjaznych stosunków;
 • demonstracja sukcesu firmy na rynku;
 • zwiększenie motywacji pracowników;
 • motywacja jest poczucie dumy w ich towarzystwie i należące do niej;
 • Demonstracja wysoki poziom konkurencji;
 • Powstawanie etyki korporacyjnej, tożsamości korporacyjnej.

przeprowadzanie team building

Najlepszy Collective dostęp do natury – to dobrze zorganizowana wizyta. Wiele specjalna firma zajmująca się organizacją takich imprez. Jeśli nie ma chęć i zdolność do jej obsługi, przywódcy sami decydować podjąć organizację wieczorków korporacyjnych. Do tej grupy inicjatywy wybranej spośród innych (3-4 czynny ludzki). W niektórych firmach są zaangażowane w specjalnym menedżera. Organizacyjna Grupa posiada następujące elementy:

 • Obliczanie dokładnym składzie uczestników budowania zespołu.
 • Wybór odpowiedniej lokalizacji. Organizatorzy sami Idź do powiatu, aby zapewnić bezpieczeństwo, rozmiar i łatwo dostępne.
 • Sporządzanie menu. Częściej niż koledzy z natury wolą grilla lub grillu.
 • Liczenie pieniędzy na imprezy. Obejmuje to koszty podróży do miejsca, zakup żywności, nagród za konkursy.
 • Scenariusze rozwoju oraz konkursy i zabawy firmowe na przyrodę.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności jest przypisany do dnia budowania zespołu, wcześniej uzgodnione ze wszystkimi współpracownikami. Takie wyjazdy są zwykle ułożone w weekendy, więc jest to wygodne dla większości kolegów.

Przykładowy scenariusz imprezy firmowe dotyczące charakteru (modnej dążeniu)

Które najczęściej zrobić, dzieje natury? Smażony grill, karaoke śpiew, gitara, taniec. Aby umożliwić wszystkim pracownikom wymyślić lepszych gier. Scenariusz imprezy firmowe dotyczące charakteru wiosną lub latem, może składać się z poszukiwań. Dziś wiele love this game. Co jest jego istotą? Cały personel jest podzielony na zespoły. Każdy z nich musi być przygotowany do wykonywania zadań i rozwiązywania zagadek. Spowoduje to kierujący zespołem do cenionych cel (być może nagroda). Wiodąca na imprezach firmowych z dążeniu musi być. To ważny sygnał dla zdarzenia. Tutaj jest szorstka Zarys dążeniu (scenariusz imprezie firmowej):

 • Celem wszystkich zespołów będzie miał małą skrzynię z nagrodą. Wcześniej tajnej kryjówki (na polanie pod liśćmi, pod krzakiem lub drzewem). bagażnik klucz Cover Lock i ukryć go w innym miejscu (można kopać). Zespoły będą musiały przejść wiele testów i przygody odkryć cenny bagażnik. Jest to coś w rodzaju serialu przygodowego „Fort Boyard”.
 • Każda drużyna musi mieć 4-6 uczestników. Każdy z nich będzie ich zadanie. Po pierwsze, muszą określić nazwę zespołu.
 • Prowadząc do zespołu korporacji poświęca pierś i mówi im, że muszą wykonać zadanie, aby znaleźć klucz do niego.
 • Gdy zespół wykona jedno zadanie, musi radzić sobie z następnego testu.
 • Wygrywa firma, która znajdzie pierwszego klucza. Ona weźmie nagrodę.

Przechodząc test, współpracownicy mogą startować w agility, dowcip, erudycja. Najważniejszą rzeczą jest to, że integruje się z zespołem. Oto niektóre przykładowe testy dla poszukiwań:

 • Zgrać na drzewie płyt. Wisiał na drzewie o do takiej wysokości, dzięki czemu można uzyskać, po prostu stojąc na ramionach innego. To wskazuje następujący test.
 • Uczestnicy biorą się za ręce i mijają się obręcz. Ręce w tym samym czasie nie można wyłączyć. Z pomocą ruchów głowy i szyi obręcz jest wyrzucane na głowie następnego uczestnika w kole.
 • Przyjaciele są zaproszeni, aby rozwiązać zagadkę z kodowaniem następnego testu.

Tak więc, jednym z pierwszych zespołów znajdzie klucz pożądane. Ten scenariusz imprez firmowych o charakterze pozwala współpracownikami pokazać erudycji i wyobraźni. Quest może być geograficzne (na znajomości geografii), historyczne lub literackie.

„Prezent od znajomego”

Scenariusze korporativa w naturze mogą być różne. Dlaczego, na przykład, można rozpocząć odkrywanie łąkę? Jak osiedlić się w nowym terytorium? Najczęściej, czołowy team building początkowo ogłosiła konkurs „Najlepszy prezent dla przyjaciela.” Musi się znaleźć bezpośrednio na obszarze, na którym uczestnicy mieszkaliśmy. Dziewczyny wolą gromadzić i prezentować oryginalne bukiety. Wiele umiejętności wystawa i przedstawione jako dar dla grzybów, pęczek truskawek, garść jagód lub innych owoców jagodowych. Mężczyźni są najbardziej pożądanym prezentem dla przyrody może być naręczem patyków lub kawałek drewna. Pamiątki mogą być nietypowe liście, pąki, gałązki. Każdy uczestnik musi rozumieć wybór przedmiotu jako dar. Moi koledzy mają już będą rywalizować w wit. Po przedstawieniu wszystkich darów niezbędnych do wyboru zwycięzcy, który jest pozostawione bez nagrody.

„Guess pantomima”

Scenariusz strona korporacyjna dla dorosłych będzie interesująca, gdyby obejmowała konkurs z pantomimy. Gra toczy się z dwóch zespołów (każdy). Każdy zespół wybiera kapitana. Każdy zespół zgadywania jakiś pomysł, to ktoś jeden z gestów i mimiki spróbować go przedstawiać. Kapitan zespołu wybiera gracz i obrazowania podpowiedzi co obszar koncepcji (naczynia, owoce, drzewa). Zespoły po kolei próbując odgadnąć mim. Wygrać grupę, która odgadnie już nieme sceny. Za każdą poprawną odgadnąć mim może być podany do gwiazd, ale w końcu – nagrodę.

zawody sportowe

Prawdziwy częścią każdych firmowych są zawody sportowe. Są czyste nieśmiałość, dać emocje, bez których wakacje nie będzie zapalającymi. Oto niektóre zawody mogą obejmować lata korporacyjnych:

 • „Łowcy dla kulek”. Do przeprowadzenia tego konkursu muszą być dwa tuziny balony. Dwie drużyny muszą składać się z 5 osób każda. Jedna grupa bierze czerwone kulki, z drugiej – na niebiesko. Gracze nadmuchać balony i powiązać je z nóg. Problem z uczestników – polowanie na kule przeciwników. Oni są dozwolone tylko do rozerwania się. Zwycięża zespół, który najpierw eliminuje kulki konkurencji.
 • Łucznictwo, rzutki. Zdarzenia te ujawniają najbardziej trafne. Rzutki może wyrzucić z kolei – to w lewo, potem prawą rękę. Alternatywnie, można skomplikować i spróbować rzucić kilka rzutki razem. Bardzo zdolny zawodnik opiera nagrodę.
 • Kajaki, żeglarstwo, katamaran.
 • Różne przekaźnik: w workach, z wiadra na nogach.
 • „Przeszkoda”.

Konkurs na najlepszy esej historia

Bardzo często w towarzystwie latem zorganizować firmowe w urodziny natury (Anniversary) spółki. Jeśli, jak rozpocząć taką imprezę, o której mowa w tym artykule, należy wspomnieć o możliwości zawarcia tej uroczystości. Wszyscy pracownicy muszą być podzielone na grupy po 4-5 osób. Każda grupa powinna uzupełnić historię „Jak zauważyliśmy urodzin firmy.” Na realizację zadania przeznaczono 15 minut. Osobliwością tej konkurencji jest to, że zamiast epitetów (kolorowe przymiotników) w kompozycji powinno zabraknąć. Wtedy kapitan daje historię skompilowany, a drużyna przeciwna musi naprawić go w miejsce przechodzi śmieszne przymiotników. Najważniejsze jest to, że te opisy nie były obraźliwe. Gotowe historie czytać na głos i jest określana przez właściciela z najbardziej oryginalnych i zabawnych utworów. Zwycięzca czeka na nagrodę.

Bajki dla stron firmowych

Często praktykowane w korporacyjnych instsenirovanie oryginalnych kondygnacji w nowy sposób. Więc można napisać historię o wszystkich pracowników spółki. Głowica może odgrywać rolę starszego, Chernomor, którzy podporządkowują się do pewnej liczby wojowników. Każdy pracownik firmy może wiązać się z pewnymi postaciami bajkowymi. Szczególną cechą będzie opowieścią o jej naciskiem na co firma jest zaangażowana. Jeśli dla każdego pracownika napisać zabawny wiersz w fantastycznej formie, może się okazać, zabawną historię.

Młodzież kocha teatr improwizacji z błyskawicznych bajek, gdzie trzeba szybko zmienić ubranie. Tak, wiele zespołów już zakochał się w bajce „Rzepa” w nowy sposób. Zadaniem aktorów – zrobić zabawną historię i wit połysk. Na przykład, może wypowiedzieć Repka frazę: „Nie dotykaj mnie, jestem jeszcze niewielki” Wnuczka może powiedzieć: „Dedkova, babciu, pospiesz się, pędzę do baru.” Jak to można eksperymentować z jakiejkolwiek innej bajki.

Charakterystyka sprężyny Corporate

Pod koniec wiosny można zorganizować prawdziwą ucztę dla kolektywu w przyrodzie. Celem tego wydarzenia może być wyczyszczenie las, park. Jest możliwe, aby uzbroić piłkarskich wiosną lub siatkówkę piłki, badminton. W maju, to jest czas na elegancki piknik! Może to prowadzić nie tylko mobilne, ale również hazard. Chcąc czeka kochany przez wielu gra „Mafia”.

Summers zbiorowe

Corporate w przyrodzie jest piękny w lecie. W przeciwieństwie do budowania zespołu lato z wiosną, że działania mogą być prowadzone nie tylko na lądzie, ale również na wodzie. Świetna rozrywka jest park linowy. corporate lato zakłada pozostawienie namioty. Możliwa korporacyjny lato na plaży.

Lato – to wspaniałe! Oferuje on polany brovnyshki, penochki, pergola z ławami, grille. Szczególnie popularny jest piękny budynek zespół lato stworzyć korporacyjną obrazy olejne.

ołów

Z pana to zależy w dużej mierze od sukcesu zespołu budowania przyszłości. W dużych miastach są bardzo poszukiwane prowadząc doświadczenia. Oni umiejętnie komunikować się z gośćmi i społeczeństwa. Ważne jest, aby umiejętnie organizować obecnych do udziału w interaktywnych grach i konkursach. Doświadczony prezenter na firmowe pewien odebrać podejście do każdego pracownika. On również weźmie pod uwagę wszystkie życzenia swoich klientów. Wielu wiodących sami opracować scenariusz imprezy firmowej w przyrodzie, pomagając w ten sposób kierownictwo inspirować pracowników do nowych pomysłów razem.

Gdzie ładu korporacyjnego

Najlepiej jest powierzyć korporacyjnych w naturze (konkursy Script) rzetelne ręce profesjonalistów. Wszelkie team building z nich jest skazany na sukces. Obecnie istnieje wiele organizacji i ośrodków pobytowych imprez firmowych. Ci ludzie nie tylko organizują, oni czerpać przyjemność z nim. dla imprez firmowych centrów indywidualne podejście do każdego klienta. Są one bardzo skuteczne w pomaganiu pracownikom, aby spojrzeć na siebie z nietypowej strony. Gdzie indziej, jeśli nie dla stron korporacyjnych, aby uzyskać adrenaliny i silnych emocji? W wyniku przeprowadzenia twórczych działań prowadzących do utworzenia zespołu roboczego, aby w ciągu kilku godzin!