249 Shares 5087 views

„Tamiflu”: instrukcje obsługi, opinie. „Tamiflu”: odpowiedniki tańsze i lepsze

Leki, które pomogą uporać się z infekcją wirusową, obecnie zajmują wiodące pozycje wszystkich sprzedaży. Ludzie przychodzą do farmaceutów, niezależnie od tego, czy są chore. Niektórzy konsumenci korzystają z tych leków w prewencji. Jednym z najbardziej skutecznych leków, które pomogą uporać się z grypą, okazało się, że lek „Tamiflu”. To o nim i zostaną omówione dalej. Z artykułu dowiesz się, że rozmowy na temat składu „Tamiflu” instrukcji obsługi. Cena i analogi leki zostaną również zaprezentowane uwagę.


Skład i typ środka przeciwwirusowego

Co można powiedzieć o oryginalnej medycynie? Lek „Tamiflu” – narzędzie, aby pomóc z prawa do infekcji wirusowej. Kompozycja wykazuje działanie immunomodulujące na ciele człowieka, co zwiększa swoją funkcję ochronną. Składnik aktywny leku jest oseltamiwir. W tabletkach, składnik ten jest obecny aż do 75 mg. Jest też lek w postaci zawiesiny. W celu otrzymania syropu, proszek powinien być rozcieńczony lodowej czystej wody. Środek ten zawiera 60 mg oseltamiwiru 5 ml. Każdy składnik jest zamknięty w kartonie. Przydzielony do każdej jednostki danego leku „Tamiflu” instrukcji obsługi.

Cena leku jest wysoka. To jest zgłaszane przez konsumentów. Jedno opakowanie wystarcza na przebieg leczenia będzie kosztować od 1 do 1,5 tysiąca rubli.

„Tamiflu”: analogi lekarstwo

W badaniu takich leków, stwierdzono, że kompozycja nie podobna. Oseltamiwir nie zawiera więcej niż w jakimkolwiek leku. Lek „Tamiflu” działa na podstawie igibirovaniya neuraminidazy. Jest to proces taki jest zablokowany, gdy te negatywne efekty toksyczne, które są uwalniane przy wiązanie wirusów i komórek ludzkich. W ten sam sposób lek działa, „Relenza”. Składnik aktywny preparatu jest zanamiwir. Wielu konsumentów pyta, co jest lepsze – „Tamiflu” oraz „Relenza”. Odpowiedź na to pytanie nie może być w sposób jednoznaczny. Jednak należy stwierdzić, że analog oryginalnych leków podaje się przez inhalację.

Mają lek „Tamiflu” i inne analogi, takie jak środek „Ingavirin”. Lek jest dostępny w tabletkach. Jest również stosowany do usuwania infekcji wirusowej lub profilaktykę. Jeśli porównamy to, co najlepsze – „Ingavirin” lub „Tamiflu” dodaje się można powiedzieć. Oryginalny lek uważane za bardziej skuteczne w walce z różnymi wirusami grypy. Jednak jego odpowiednik radzi sobie z banalnej i ARI ARI. Również medycyna „Ingavirin” kosztowała prawie trzy razy niższe niż kompozycji na podstawie oseltamiwir.

prostsze substytuty

Ma lek „Tamiflu” i tańsze odpowiedniki. W tym przypadku, w zależności od ceny skuteczności leku nie jest zmniejszona. Najbardziej popularne i bezpieczne środki przeciwwirusowe są uważane interferon induktorów. Wśród nich są "Anaferon", "Ergoferon", "Kipferon". Także coraz większą popularność jest lekiem „Citovir”, „Kagocel”, „izoprinozyna”.

Wszystkie składniki czynne opisane są różne leki. Jednak efekt dają to sam – ochrona antywirusowa i leczenie. Koszt opisanych środków jest w zakresie od 150 do 600 rubli.

wskazania

Lek „Tamiflu”, jej analogi i substytuty są powoływani przez lekarzy na całym świecie. Najbardziej popularne nabywają podczas epidemii i zwiększonej zachorowalności. Instrukcje użytkowania wskazują następujące wskazania do stosowania kompozycji:

  • grypy typu A i B;
  • ostre zakażenia wirusowe;
  • powikłań po przejściu choroby (w leczeniu skojarzonym);
  • profilaktyka powikłań po zabiegu.

Preparaty użyte jako profilaktyczny środek ochrony przed przeziębienia i chorób wirusowych. Należy jednak zwrócić uwagę, że oznacza „Tamiflu”, analogi są przypisane wyłącznie do pewnego wieku. Na przykład, oryginalny lek nie jest stosowany w celu zapobiegania dzieci poniżej 12 lat. Oznacza „izoprinozyna” może być wykorzystane dopiero po trzech latach. Kompozycje „Anaferon” i „Ergoferon” dozwolony od pierwszego roku życia.

Instrukcje użytkowania

Aby można było wykorzystać część Tamiflu „” (w tym analogi), należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Należy również rozważyć kształt uwalniania leku i jego dawki.

pacjenci dorośli i młodzież od 12 lat kompozycji przewidziany 75 mg substancji czynnej dwa razy dziennie. Jeśli dziecko waży mniej niż 15 kg, to jest przypisane do 30 mg leku. Gdy masa ciała 23 kg, dawki zwiększa się o 15 mg. Jeśli dziecko nie waży więcej niż 40 funtów, to pokazuje 60 ml. Każda porcja leku stosuje się dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia nie powinien przekraczać 5 dni.

Recenzje medycynie

Konsumenci twierdzą, że lek „Tamiflu” jest bardzo skuteczne. Jednak doświadczeni ludzie nie radzę go podjąć w celu zapobieżenia lub banalnych przeziębień. Takie podejście wynika z faktu, że opisane środki mogą po prostu nie pomagają z występowaniem prawdziwej grypy. Pacjenci zgłaszają, że lek powinien być zawsze w swojej apteczce. Leczenie prędzej po pierwszych objawów zaczniesz, tym bardziej skuteczny będzie.

Lekarze także bardzo ostrożny leku „Tamiflu”. Można powiedzieć, że jest to stosunkowo nowy. Dotychczas przeprowadzone badania tego leku, który czasami pokazać rozczarowujące. Tak, naukowcy powiedział, że skład prac nad efektem placebo. Jednocześnie dokonaliśmy rezerwacji, że lek wywołuje skutki uboczne znacznie więcej niż ma pozytywny wpływ. Wierzcie lub nie – to jest bardzo prywatne.

Przed zastosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem indywidualnej porady. Nawet jeśli te związki polecić znajomym, że nie można wykluczyć faktu, że nie może przyjść. Spróbuj bezpieczne leczenie i sprawdzonych narzędzi i dopiero po specjalisty kontroli. Bądź zdrowy i nie chorują!