898 Shares 5808 views

Wieczny przepis: śledź pod futrem

Parafrazując wielkiego rosyjskiego klasyczny Nikolaya Vasilevicha Gogolya, chcę powiedzieć: „Co rosyjski nie lubi śledzia pod futrem” Tak, rzeczywiście, nie święto, nasz tradycyjny, nie może obyć się bez klasycznego Olivier i śledź pod futrem. A święto nie wydają świąteczny, jeśli tabela nie jest warta luksusowe danie, ozdobiony kwiatem cebuli i jabłek, apetycznie pociągający pewno cieszyć się nim w jego głębi tayaschee delikatny smak i oryginalne połączenie warzyw i śledzia.


Nie wiem, kto wymyślił to danie, ale to był wielki człowiek! Podshuboy sałatka, przepis, którego, jak to było najbardziej naturalny sposób jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, jest jednym z głównych dań świątecznych. Dlaczego urlop? Ponieważ przygotowanie kulinarne arcydzieło wymaga dużo czasu. To nie zawsze jest tam w dzień powszedni kilka dodatkowych godzin, więc można spędzić go na potrącanie dużych i małych kości śledzia, które w rzeczywistości wymagają recepty. Śledź pod futrem doskonale łączy łagodny smak gotowanych warzyw i ostrością i pikanterii śledzia. Być może w tym tkwi zagadka na popularność tej potrawy: połączenie w jedno danie różnych smaków daje zaskakująco harmonijne wrażenie.

Przepis na sałatki „śledź pod coat” mogą nieco różnić się w różnych przykładach wykonania, różne gospodyń domowych. Ale podstawa to zawsze solone śledzie, ziemniaki, buraki, marchew. No, a potem – lot fantazji i kwestia gustu, bo każdy ma swoją własną opinię na temat tego wszechstronnego receptury. Śledź pod futrem czasami wytwarzać z dodatkiem cebuli. Ale zanim włożysz w cebuli sałatek, należy problanshirovat (sparzyć wrzącą wodą) do lewej goryczy, a następnie skropić sokiem z cytryny. Po tym wszystkim, solone ryby z cytryną idzie dobrze, więc promarinuyte cebule przed dodaniem do sałatki.

Eksperymentować ze składnikami, jeśli pozwala na receptę. Śledź pod futrem po prostu musi prowadzić twórcze badania, dlatego po raz kolejny zamierza stworzyć arcydzieło, przygotować się do tego kwaśnego jabłka. To będzie dodać skórkę do naczynia i delikatnym odcieniu smak, można się zastanawiać, jak zwykły jabłko harmonijnie pasować do sałatki.

Niektórzy uważają, że gospodyń śledź pod futrem koniecznie, drobno rozdrobnione ogórki. A jeśli w trakcie degustacji, mały kawałek chrupkiego ogórka trafia do zęba, generuje splash! Tak więc, proszę być bardziej jakościowe i pikantne ogórki (nie marynowane), ponieważ to wymaga recepty. Śledź pod futrem jest szczególnie uwagę na tych, którzy wiedzą, jak drobno posiekać, ponieważ duże kawałki warzyw i śledzia zepsuć wrażenie sałaty.

Jeśli chcesz, możesz użyć grubej tarce, a następnie zaczyna się rozprzestrzeniać, warstwa po warstwie składniki na sałatkę, wystarczy przetrzeć naczynia, które ma zamiar złożyć śledź pod futrem, gotowane warzywa. Wyjątkiem, oczywiście, cebulę i śledź: powinny być drobno pokrojone.

Tak więc, wszystkie prace przygotowawcze zostało zakończone, drobno posiekane śledź, bulion warzywny i czyszczone, zacząć budować.

Rub dno sałatka z gotowanych ziemniaków, następnie rozłożyć cebulę, za nim – warstwę śledzia, następnie zetrzeć jabłko, to buraki, i wreszcie, marchew. Jeśli nadal masz wszystkie składniki sałatki, umieścić ponownie w tej samej kolejności w swojej misce. Nie zapomnij każda warstwa promazyvat majonez, warunek wstępny dania soczyste. Nie przesadzaj z majonezem jej wyrazisty smak zdobyć smak dania głównego. A jeśli się wyczyn i gotować zamiast majonezu sklep domu, lub zrobić smaczny sos z sokiem z cytryny, oliwa z oliwek, żółtka i przyprawy, a następnie ceny nie będą twoje złote rączki, która może zdziałać cuda!