272 Shares 8986 views

Jeśli wyciąć włosy we śnie – co to znaczy?

Sen – rzeczywistość czy oszustwa, czy to ostrzega o nadchodzących wydarzeniach, pamięć o przeszłych wcieleń czy tylko gra wyobraźni? Można myśleć o tej drodze i że – samo życie pomoże Ci zrozumieć, gdzie prawda i gdzie – fiction.


Co to znaczy, gdy …

W symbolice snu włosy mogą mieć bardzo różne znaczenie.

  • Po pierwsze, mają na myśli drogę gdzieś. Na przykład, jeśli oddalił warkocze i strzyc włosy we śnie, możliwe jest, że oczekuje się dalszej jazdy, ale z jakiegoś powodu (być może zmienić swoje plany i plany władz), został przełożony. A jeżeli odpowiednia sytuacja wystąpiła ze swoimi bliskimi lub znajomych, więc nie zajmie swoją wspólną lub indywidualną wycieczkę.
  • Po drugie, splątane loki symbolizować sytuacji życiowych, sprzeczne pragnienia, nie jest jasne, co wiodącym randkowy. W tym sensie, jeśli wyciąć włosy we śnie – nadchodzi szybkich zmian w swoim przeznaczeniu. Dobry czy nie – to zależy od uczucia, z którą rozstał się z włosami. Niestety – wtedy zmienić nie doprowadzi do najlepszych. Radował – wielka nowość będzie radość. Jednak jest ona odgrywa rolę i długości loki. Były długie, krótkie i stać się – nadchodzi zmiany dramatycznie. Skrócona nieznacznie – zmiany są niewielkie. Ale jeśli mają wyciąć włosy we śnie przeciętnie nie są one krótkie i nie za długo – to w zasadzie innowacji będzie ledwo zauważalne, Życie czeka na ciebie swobodnie, bez większego zamieszania i problemów.
  • Teraz zwrócić uwagę na ogólną atmosferę snu. Nasze widzenie w nocy, jak i Wschód – delikatna sprawa. I wtedy każdy detal, każdy drobiazg. Tak, masz wyciąć włosy fryzjera snu lub kogoś z przyjaciół, znajomych, a nawet zupełnie nieznanych ludzi. Jeśli w rzeczywistości jesteś przyciemnić ciężkie myśli, że nie wiem, co robić w pewnych sytuacjach wiedzieć sen przepowiada pomóc od znajomego lub obcy jeszcze. Poprzez nich jest to, aby odbudować swoje życie, zostanie zdemontowana z zawirowań, aby poradzić sobie z sytuacji problemowej. Dlatego też oferuje pewne wsparcie – zabrać go z czystym sumieniem i lekkim sercem. Ale żeby zobaczyć we śnie włosy wyciąć własną rękę – w kłopoty finansowe. Czy wydać dużo pieniędzy, a to byłoby marnotrawstwo nieuzasadnione, lub po prostu je stracić. Ale znowu, jedna i ta sama działka może mieć dziesiątki kombinacji. Bo rozstanie z bujną czupryną można traktować jako swego rodzaju ostrzeżenie: uważaj, sam zamiar zrobić świństwo. Co? No, na przykład, zrazić się od osoby, która byłaby miłość swojego życia. Lub nieodebranych najlepszą ofertę w pracy i będzie odpłynąć do konkurenta. Nie bardzo ładne, prawda?
  • A jeśli działają jako stylistka bezpośrednio? W tym przypadku mówi książka marzenie: aby strzyc we śnie – nagle wziąć udział w opłacalne przedsięwzięcie, znaleźć przyzwoity dochód, lub otrzymać taką wiadomość, że przez długi czas będzie podnieść na duchu.

wniosek

Ale pamiętaj nas Puszkina Tatiany do Oniegina i następujących linii w nim: „Może to wszystko jest pusty / oszustwo niedoświadczone dusze, / i być zupełnie inaczej …”? To jest tak. Chcesz zmienić obraz, zmienić wygląd dramatycznie, bo myślę o fryzury, styl, a nawet nowy kolor włosów. Twoje myśli i przełożyć do was jako własnej podświadomości. Odgrywa różnych sytuacjach zmian. Dlatego marzysz fryzurę, zamki, nożyczki. Zgadzam się, że dzieje się to samo!