852 Shares 9165 views

Difenhydramina i alkohol: nieprzewidywalny niebezpieczeństwo

Ktoś przypadkowo, ktoś z niewiedzy, a ktoś z opowieści przyjaciół i „butelka” może zmierzyć się z problemem połączenia alkoholu i narkotyków twardych. Wszystkie instrukcje są podane do leków Uwagi dotyczące wpływu płynów na gradusosoderzhaschih tabletek działania. Ale nie zawsze i nie każdy ma możliwość i czas na przeczytanie adnotacji, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. I są one gwarantowane, jeśli mieszanki, na przykład difenhydramina i alkoholu.

Przy podejmowaniu jakichkolwiek leków działających na funkcje psychomotoryczne (zwłaszcza psychotropowych, uspokajających i przeciwdepresyjnych), należy unikać nawet minimalne dawki napojów alkoholowych. Difenhydramina jest przeznaczony głównie do łagodzenia ataków alergii i silnego bólu. Jednakże, posiada wyraźne działanie uspokajające, opóźniając efekt. Nie przez przypadek jest uważany lek starej generacji, który jest zalecany, jakie należy podjąć w ścisłej wieczorem z powodu takich działań niepożądanych, jak senność, dezorientacja, letarg. Napoje alkoholowe powodują przeważnie także ośrodkowego układu nerwowego ucisku. Dlatego też, biorąc difenhydraminę i alkoholu może zwiększyć ich negatywnego wpływu na funkcje układu nerwowego i psychomotorycznych.

Jednak nie wszystko jest takie proste. Powszechnie wiadomo, że w zależności od stanu początkowego, rodzaj ciała, z magazynu układu nerwowego i sytuacja narkotyków i alkoholu może mieć wpływ nie tylko nieprzewidywalne, ale także dać paradoksalną reakcję. Jednym z nich jest zamieszanie. Difenhydraminę i alkohol a jednocześnie wzmocnić efekt zatrucie jeśli lek jest stosowany w stosunkowo małych dawkach. Jeśli tabletki były 6.10, a następnie to połączenie może powodować silne reakcje psychotyczne (delirium, halucynacje). Niestety, miłośnicy eksperymentować z własnym zdrowiem i świadomości już dawno zauważyli ten efekt, a czasem celowo poszukują go. Jednak niebezpieczeństwo – psychoza, afektywne silna reakcja (nie tylko omamy, ale także strach, euforia, depresja) – jakie difenhydramina i alkohol podejmowane jednocześnie lub w ciągu jednego dnia, może dosłownie być zagrażające życiu. Człowiek nieświadomie traci orientację w czasie i przestrzeni, jest on wyłączony lub działa w stanie obłąkanego: ucieczka, ukrywanie, staje się agresywny. Kiedy zamieszanie gwałtownie zwiększa ryzyko stania się ofiarą wypadku drogowego, wypadku, niezamierzonej impulsywnego samobójstwa. Trzeba pamiętać o tych wszystkich skutków ubocznych i pacjentów (astmatyków, reumatyzm, alergie) Biorąc difenhydraminę. Konsekwencje nawet jedna lub dwie szklanki lub kieliszki, pijany „dla zdrowia”, mogą być dramatyczne. Przyjmowanie takich leków jest zatem wyraźne przeciwwskazania do użycia jakiejkolwiek ilości alkoholu.

Często można usłyszeć historie o tym, jak w barach i dyskotekach atakujących celowo miesza difenhydraminę i piwo. Niestety, to nie jest fikcja, lecz rzeczywistość. Osoba nieprzytomny lub oszołomiony warunek – łatwym łupem dla przestępców. I nikt nie może przewidzieć i przewidzieć, kto iz jakim intencje skorzystać z tymczasowego „blackout” ofiary. Więc być bardzo ostrożnym, aby nie mieszać silnych leków i alkoholu. Błąd może być bardzo kosztowne.