142 Shares 7205 views

Lek "Molekine" dla laktacji: recenzje. Tabletki laktacyjne "Molekine"

Po urodzeniu dziecka w kobiecej piersi następuje poważne zmiany. Zaczyna produkować mleko. To jedzenie jest dla dziecka, jest uważane za najlepsze i najlepsze odpowiednie jedzenie. Jednak niektórzy przedstawiciele słabszej płci mają do czynienia z niedoborem mleka kobiecego. Jest wiele powodów. W takim przypadku należy skonsultować się z specjalistą i uzyskać przegląd leków w celu zwiększenia laktacji. Lekarz może prawidłowo wybrać środki, które pomogą w Twoim indywidualnym przypadku.


Melekine

Ten lek należy do homeopatii. Producent zapewnia konsumentowi bezpieczeństwo produktu i brak efektów ubocznych. Jednakże w okresie karmienia piersią konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed użyciem tego lub tego leku, ponieważ negatywny wpływ może mieć wpływ na dziecko.

Jakie składniki zawierają tabletki laktacyjne "Molekine"? Opinie mówią, że skład leku zawiera tylko naturalne kombinacje. Instrukcje użycia wskazują następujące substancje: święty witex, komora łąkowa i pokrzywka. Nie ma dodatkowych składników. Lek jest dostępny w postaci małych białych granulek, które umieszcza się w opakowaniu po 10 gramów.

Wskazania do wyznaczenia homeopatii

Recenzje na temat granulek homeopatycznych "Molekine" donoszą, że lek może być stosowany w leczeniu chorób zapalnych w gruczołach mleczarskich. Jednakże lekarze nie oficjalnie potwierdzają tych informacji. Wielu lekarzy jest skłonnych również nie ufać związków homeopatycznych.

Instrukcje użycia wskazują, że lek jest zalecany do hypolaryzacji. Oznacza to, że granulki powinny być stosowane w celu zwiększenia ilości mleka. Również pigułki są podejmowane w celu wydłużenia czasu karmienia naturalnego.

Co można powiedzieć o przeciwwskazaniach i możliwości wystąpienia działań niepożądanych?

Narkotyk "Mlekomin" dla laktacji w większości jest dobry. Przedstawiciele słabszej płci, którzy używali granulek, poinformowali, że kompozycja nie powoduje negatywnych reakcji. Warto jednak zauważyć, że ciało każdej kobiety jest indywidualne. Pomimo gwarancji producenta, istnieją pojedyncze przypadki, gdy lek ten wywołał reakcję alergiczną.

W sekcji przeciwwskazania nic nie jest napisane. Lekarze mówią, że to dlatego, że leki homeopatyczne nie poddawane są dokładnym kontrolom, ponieważ nie są lekarstwem. Leku nie należy stosować ze zwiększoną wrażliwością na jego składniki i postępującą cukrzycę.

Metoda stosowania tabletek "Molekine"

W zależności od skarg, okres rozpoczynania używania leku może się różnić. Dla pierwszorzędnych kobiet zaleca się przyjąć kompozycję natychmiast po urodzeniu. To pomoże prawidłowo dostosować laktację. Jeśli przedstawiciel słabszego seksu już odnosi sukcesy w karmieniu piersią, można przyjmować granulat tylko wtedy, gdy wystąpi kryzys w okresie laktacji (spadek ilości żywności dla niemowląt).

Jak działa lek Molekine w laktacji? Komentarze konsumentów wskazują, że nie ma indywidualnego podejścia do korzystania z tego narzędzia. Jest to zgodne z ogólnym schematem, zgodnie z instrukcjami. Tak więc, granulki są pobierane na 5 kawałków dwa razy dziennie. Zaleca się dokonywanie tego samego przedziału czasowego między stosowaniem tabletek "Molekine". Jeśli pierwsza dawka wzięła się o ósmej rano, spróbuj użyć drugiej po 20:00. Czas trwania wniosku nie jest ograniczony. W okresie laktacji można wypić granulki z niewielkimi przerwami.

Specyfika leku polega na tym, że okrągłe tabletki powinny być przechowywane w jamie ustnej, aż całkowicie się rozpuszczą. Zaleca się, aby nie jeść pół godziny przed i po manipulacji.

Opinie lekarzy

Agent "Molekine" do recenzji laktacji lekarzy jest bardzo kontrowersyjny. Nie wszyscy przedstawiciele nowoczesnej medycyny wierzą w leki homeopatyczne. Niektórzy lekarze uważają, że leki te są efektem placebo.

Jednak większość lekarzy nadal skłania się ku temu. Mówią, że składniki leku pomagają w naturalny sposób wytwarzać prolaktynę (hormon laktacji). Komora łąkowa korzystnie wpływa na gruczoły ssania. Ma działanie przeciwbakteryjne, antyseptyczne i przeciwbólowe. Pokrzywa parząca to magazyn witamin i składników odżywczych. Ma działanie przeczyszczające, moczopędne, przeciwutleniające, a także stymuluje produkcję mleka i zwiększa częstotliwość jego przypływu.

Dla każdego przedstawiciela słabszej płci w okresie odbudowy potrzebny jest święty witek . Promuje normalizację tła hormonalnego, a także działa uspokajająco.

Opinie klientów

Granulki homoeopatyczne "Mlekoin" (do laktacji) są wyjątkowo dobre. Kobiety donoszą, że dzięki temu lekarstwu mogły w pełni i długo odżywić dziecko. Nie sposób nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie. Koszt jednego opakowania leku wynosi tylko 150 rubli. Chociaż wiele innych sposobów zwiększenia laktacji jest czasami świetną ceną.

Kobiety twierdzą, że granulki są bardzo wygodne do podjęcia. Mają przyjemny smak i szybko rozpuszczają się w ustach. Wzmacnianie działania leku pomaga zrównoważonej diety, dobrego snu i wystarczającej ilości płynu.

Wnioski

Wydaje się, że wszystko można powiedzieć o składzie "Mlokhin". Opinie, opis leku zostały przedstawione w artykule. Jeśli masz kłopoty z laktacją, nie powinieneś sam przypisać tego narzędzia. Skorzystaj najpierw z konsultacji lekarskiej. Tylko za jego zgodą wziąć różne leki. Powodzenia!