453 Shares 3395 views

Nie mogę iść do „Sklep Play”. Co robić?

Urządzenia oparte na systemie operacyjnym „Android” dość mocno zakorzenione w naszym życiu. są one szczególnie użyteczne w które można pobrać i zainstalować ogromny szeroki wybór darmowych gier, aplikacji i programów, które uzyskuje się nawet lepiej niż wielu wypłacona. Jednak, jak każdy system, „Android” są drobne usterki. Na przykład, wiele osób pisze: „? Co należy zrobić” „Nie mogę iść do” Play Store Zasadniczo problemem dla każdego właściciela „Android” – urządzeń i którzy nie natknąć się – zawsze go przetestować.


Nie mogę iść do „Sklep Play”. Co robić?

Jak można zrozumieć z powyższego, ten problem jest bardzo często, więc trzeba wiedzieć, jak to jest korygowane, nawet jeśli nie było okazją do refleksji na temat tej plagi.

Problem wygląda tak: run gry rynkowej, a następnie lekkim opóźnieniem, podobnie jak w bagażniku, to ta aplikacja jest właśnie wycieczki lub problemy żadnego błędu i wyłącza. przechowywania lub ponownego uruchomienia smartphone rozpocznie dalsze daremne, ponieważ ten atak będzie kontynuowana na stałe.

Przed spieszyć się naprawić, trzeba dokładnie pomyśleć: „Dlaczego nie mogę iść do” gry rynkowej „” Może to być spowodowane?:

  • bałaganu play Rynek aplikacji i jej składników (najczęstsza przyczyna);
  • Problemy z kontem w „Google”;
  • wyłączenie lub usunięcie ważne dla przechowywania plików i elementów.

W rzeczywistości, na pytanie: „Dlaczego nie mogę iść do” Play Store – wiele z tych przyczyn są szybko i bezboleśnie rozwiązać dość „?”. Aby rozpocząć, należy spróbować najprostszy i najbardziej skuteczny sposób.

czysty cache

Najczęstszym powodem, że nie można przejść do „Sklep Play” jest cache śmieci telefon i pliki tymczasowe. Problemem jest to, że pliki tymczasowe zapolonyayut smartphone, i stają się one tak liczne, że zaczynają blokować pliki niezbędne dla normalnego procesu. Gdy ta usługa użyteczności chemicznych, takich jak Cleaner lub Clean Master, nie może poradzić sobie z tym problemem. To nie znaczy, że są one bezużyteczne. Oni po prostu nie usuwać dane o rachunkach i kontach. Wtedy nie rozpaczaj i wykonać procedurę ręcznego.

Można to zrobić tak. Przejdź do ustawień smartphone, które idą pod „Aplikacje”. Nie będzie trzeba przejść do zakładki „All”, a następnie znaleźć aplikację o nazwie Google Play. Gdy okaże się, idziemy do niego. Tutaj można zobaczyć dwa przyciski: „Wyczyść dane” „Wyczyść pamięć podręczną” i Prasa na przemian najpierw na jedną, potem drugą. Wykonujemy te same manipulacje i ze składnikami Google Services Framework oraz „Usługi Google Play”. Po tym, problem „Nie mogę iść do” Sklep Play „” powinien opuścić sfrustrowany użytkownika przez jakiś czas. Jeśli nie, to lepiej zrozumieć.

Problem z kontem

Jest również często stosowany atak może być powiązany z kontem, „Google”, dzięki której dostęp do „Google Play”. Co zrobić w tym przypadku?

Rozwiązaniem w tym przypadku jest bardzo prosta – mianowicie usunąć to konto „Google” na telefonie (czyli z niej wydostać i usunięcie z rejestru), a następnie wprowadź je ponownie to samo. Co należy wykonać następujące czynności: otwórz „Ustawienia”, które szukają pozycji „Konta i synchronizacja”, a następnie znaleźć konta Google, który ma zostać usunięty. Usuń je, ponownie otwarty, Google Play nadal zezwalać się w „Google” (może być to samo konto).

Z winy użytkownika

Jeśli nadal szokuje problemu „Nie mogę iść do” Sklep Play „” – po udzieleniu korzeń, sprawa może być w nich. Ruth prawa (korzeń) – To super uprawnienia administratora, czyli Deweloper. Z ich pomocą wiele przydatnych na telefonie, w tym zatrzymania lub usunąć niechciane i często (nieświadomie) ważne aplikacje systemowe, takie jak Google Play i jego składniki mogą być wykonane. Po tym, często piszę: „Nie mogę iść do” Sklep Play „pisze błąd taki a taki”.

Aby zaradzić tej sytuacji na kilka sposobów:

  • Pobrać do telefonu versisyu nowszego systemu operacyjnego „Android” lub aktualizacji;
  • Pobierz „Sklep Play” na swoim telefonie z komputerem lub zainstalować z nieznanego źródła;
  • przywrócić do ustawień fabrycznych;
  • przeprogramować układ (metoda kardynał jest zatem mało prawdopodobne, aby mieć do uciekania się do niego).

Trzeba też pamiętać, że z trasą-praw do żartów i usuwać tylko te aplikacje, które na pewno wiecie.

Jeśli nawet po tych wszystkich etapach, nie mogę przejść do „Play”, być może powinienem (lub) sprawdzić podłączenie do sieci, ponieważ jest prawdopodobne, że problem pojawił się tylko ze względu na fakt, że nie ma internetu. W rzeczywistości, to lepiej to zrobić przed rozpoczęciem naprawy smartfonów metod opisanych powyżej.