87 Shares 7067 views

CoinsUP: jak dostać 1445 kredytów na swoich ulubionych gier?

W naszych czasach, ogromna liczba ludzi gra w gry komputerowe. Szczególnym podtyp z tych gier są gry online, tym bardziej zorganizowany system free-to-play. Co to oznacza? Nie wdając się w szczegóły, oznacza to, że gra jest darmowa. Jednak gra jest mikrotransakcji, dzięki czemu można uzyskać przewagę konkurencyjną w stosunku do innych użytkowników, twórców poruszających się pewną ilość środków finansowych. Pieniądze te są następnie zapisywane na koncie w postaci gier walucie.


Ale nie każdy gracz chce rozstać się z ich ciężko zarobionych pieniędzy dla dobrego powodu. Co zrobić w tym przypadku? Odpowiedź jest prosta: wykorzystać usługę CoinsUP. W tym artykule będziemy mówić o CoinsUP: jak uzyskać kredyt w 1445 roku, co robić i jak je zdobyć. W artykule zostaną naruszone przez każdy drobiazg.

Jak zarobić kredytów CoinsUP

Tak, mówimy o służbie CoinsUP. Jak uzyskać kredyty w 1445 roku? Jeśli zadał to pytanie, ale teraz można dostać odpowiedź.

Zarobić kredytów CoinsUP, konieczne jest, aby wykonać zadanie. Są one bardzo zróżnicowane, ale wszystkie mają wspólną cechę. Wszystkie z nich należą do gier. Oto przykład z zadań na portalu: „Aby osiągnąć poziom 6 w grze” Heaven „” Osiągnąć Poziom 6 w grze «Czas na Hero», «zdobył 10 zwycięstw w War Thunder».

Po cesji na saldzie pójdą te same kredyty w CoinsUP. Jak uzyskać kredyty w 1445 roku, wiesz, teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, jak dostosować je do swojej gry.

Jak wycofać kredyty CoinsUP

Jeśli grasz na przykład w Warface i zadates emisji CoinsUP jak zdobyć 1445 punktów dla „Varfeys” – wszystko jest bardzo proste. Na stronie internetowej w prawym górnym rogu pokazuje liczbę zgromadzonych punktów, przycisk „Wydaj” znajdującej się poniżej. Trzeba go nacisnąć.

Następnie z listy gier, aby znaleźć i kliknij na nią. Pozostaje tylko wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadź kod, który przyjdzie do telefonu i wysłać pieniądze do swojego konta. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby to wszystko nie jest trudne.

W CoinsUP jak zdobyć 1445 punktów, teraz wiesz, decyzja należy do Ciebie. Grać w gry, wykonywać zadania, uzyskać kredyty i dostarczyć je do swoich ulubionych projektów.