387 Shares 3165 views

Restauracje Pyatigorsk: opis, opinie

Jeśli zdecydujesz się spędzić wieczór w przyjemnej i komfortowej atmosferze, zaplanował wielkie święto i patrzeć na miejscu spotkania, zwrócić uwagę na najlepszych restauracji w Piatigorsk. Z opinii prawdziwych turystów oceniano wszystkie miejsca, miasta i wybrane tylko najciekawsze i godne. Mówi się, z nich w tym artykule.


"Ducky"

Jakie miejsca w pierwszym wszystkim zwrócić uwagę na gości? Oczywiście, patos i sławny. Tak więc "Duckie" – restauracja (Pyatigorsk), nie trzeba przedstawiać. Być może jest to najbardziej znany i żałosna instytucja w mieście. Goście z nadzieją, że coś jest po prostu spędzić czas w otoczeniu wielkich i będą mogli cieszyć się luksusową kuchnię. Więc jak jest sytuacja naprawdę?

Jeśli szukasz miejsca, z drogich i eleganckich wnętrz, „Duckie” – restauracja (Pyatigorsk), która może być doskonałym rozwiązaniem. Imponująca różnorodność menu przedstawiane głównie kuchni europejskiej. Indywidualne owoce morza uwaga: to wszystko służy z krewetki i kalmary, a ostatni krab królewski. Przygotuj grzywny, wszystko jest zawsze smaczne i świeże. Wieczorami goście mogą posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu utalentowanych artystów miasta. Oczywiście, większość opinie są pozytywne, ale wielu gości powiedzieć, że obsługa w placówce tego poziomu i stanu muszą być poprawne. Niestety, od kelnerów tutaj prawie nigdy nie zobaczyć uśmiechy, pozdrowienia i dobrej woli. Jeśli to nadal w przyszłości instytucja stracą klientów i stan odpowiednio.

"Kilikia"

Mała Armenia – takie nonprincipal nazwa była „Kilikia” – restauracja w Piatigorsk. To jest miejsce, gdzie Wschód i Zachód przeplatają się ze sobą, tworząc prawdziwie wyjątkową atmosferę. Każde danie odzwierciedla hojność Armenii, starożytne tradycje kulinarne arcydzieło gotowania. Chcesz iść na wyprawę przez starożytnych armeńskiego miasta Cylicji, raz zajęli terytorium w rejonie Morza Śródziemnego? „Kilikia” – restauracja, która pomoże zrobić wycieczkę do historii. Instytucje odwiedzających kupił dań mięsnych, zwłaszcza z grilla, gotowane na węglu. Co więcej, wielu z nich twierdzą, że tutaj są przygotowania najbardziej smaczne grilla w całym mieście. Doskonała kuchnia ormiańska w przystępnej cenie doceni wielu. Goście oferowane przestronny pokój: nie można po prostu usiąść w miłej przyjaznej atmosferze z bliskich krewnych, ale również zorganizować wielką uroczystość. Jest to niezwykłe, przytulne miejsce z świetna atmosfera i kuchni pierwotnego.

Pieczorin

Restauracja „Pieczorin” (Pyatigorsk) – wielka rodzinna restauracja, gdzie najbardziej wygodny i domowa atmosfera, wszyscy goście mogą korzystać luksusowe dania tradycyjnej kuchni europejskiej i kaukaskiej. Każdy będzie mógł skosztować mięsa, ryb, grilla receptę kucharz. Aby uczynić posiłek bardziej przyjemne, właściciele instytucje pracowały na wnętrze, zorganizował koncerty w godzinach wieczornych, a także wymagających zbliżył dobór personelu. Wszyscy odwiedzający będą przyjazne Usłużność kelnerzy i administratorów, którzy chcą spełnić każde życzenie gości. Odwiedzających uwielbiam restauracja „Pieczorin”, głównie za doskonałą kuchnię. Niemal każda ocena jest poświęcona delikatnej pyszne ryby gotowane na grillu lub soczyste i aromatyczne mięsa.

Santa Fe

Restauracja Santa Fe (Pyatigorsk) przyszedł do gustu wielu jego użytkowników. To miejsce ma ciepłą i przytulną atmosferę, pobyt w którym chciałbym odnowić. Atmosfera tego miejsca, wraz z wspaniałe jedzenie i wyjątkowych usług, oferuje spokojny posiłek z rodziną, bliskimi lub przyjaciółmi. Podstawą do wnętrza jasnych kolorach zostały podjęte. Harmonijny wygląd świec na stołach i kolorowych roślin kwiatowych w oknach. restauracja kuchnia Santa Fe jest uderzające, jak dużo miejsca projektowania. Każde danie nie jest wykonany wyłącznie z najlepszych składników rękach tych panów ich rzemiosła, ale również doprowadza interesujące. Czy to jest strudel jabłkowy lub zupa grzybowa – jakość smak zachwyci każdego odwiedzającego. On zasługuje na wiele pozytywnych opinii i naczynia, które, zgodnie z gości, doskonale pasuje do ogólnej harmonii instytucji i przygotowania posiłku dobrze.

"Bristol"

Wiele restauracji Pyatigorsk oparta na zasadach dostępności hotelu. Więc jest to również miejsce zwane „Bristol”, co sprawia, że bez tchu i docenić każdą minutą odpoczynku w nim. Pokoje urządzone są w stylu starej Anglii. Szlachta i luksusowe wnętrza przypominają czasy rycerzy i przygód morskich. Potrawy Europejska przedstawiła w menu. Proces gotowania ciągle się zmienia, ponieważ rozwój człowieka nie jest na miejscu. Restauracja „Bristol” udało się połączyć nowoczesne trendy kulinarne i swój własny, niepowtarzalny styl. Małe spotkania z krewnymi lub hałaśliwym i świętować obchody wydarzeń specjalnych – wszystko to daje niezapomniane emocje, jeśli odbędzie się w murach „Bristol”.

„Sąd bawarski”

restauracje Pyatigorsk zrobić wszystko, aby spełnić wymagania swoich gości. Stale poprawy zatrudnienia „sąd bawarską” – miejsce, gdzie wiedzą, co wspaniałe jedzenie i właściwego piwo. Bavarian gościnność znacząco w pierwszych minutach odpoczynku w restauracji. Bogate menu pozwala wybrać coś odpowiedniego smaku i kieszeni i profesjonalnych kucharzy zmieni prostego zestawu produktów w prawdziwej kulinarnej rozkoszy. Goście restauracji „The Bavarian sądu” powiedzieć, że wszystkie posiłki serwowane w nim, począwszy od trzonu Baranei a kończąc na kiełbasy w Monachium, jest to niemożliwe, aby spróbować gdzie indziej. Muzyka na żywo, doskonała obsługa i miła atmosfera wieczorem doda jasne kolory i sprawiają, że naprawdę specjalnego, co może nie wszystkie restauracje Pyatigorsk.