290 Shares 6996 views

Champagne „Chateau Taman„- Rosyjski produkt doskonałej jakości

Wiele osób uważa, że należy koniecznie szampan wykonane we Francji. I to nie byle gdzie, ale w danej prowincji. To jest absolutnie prawdą, ale to nie stoi w sprzeczności z faktem, że nie może być napoje że smak nie było jeszcze gorzej. Zgadza się z tym stwierdzeniem, każda osoba, która przynajmniej raz skosztował szampana „Chateau Taman”.


Kuban duma

Krasnodar region – idealne miejsce dla rozwoju wina. To miejsce, gdzie dużo ciepła i słońca, natura stworzyła wszystkie warunki. Jednym z najbardziej znanych miejsc w Kuban – jest Taman. Wieś słynie z winnic, które rozciągają się na dziesiątki kilometrów w głąb półwyspu. Tutaj, tuż przy wejściu do rozstrzygnięcia zakładu został zbudowany w 1956 roku, który spowodował wiele brandy i win. Z biegiem czasu firma była do produkcji szampana „Chateau Taman”.

Aby przygotować napój używany tylko wyselekcjonowanych winogron. Co więcej, głównym materiałem wino otrzymano wyłącznie pod działaniem siły ciężkości, bez konieczności naciskania jagody. W związku z tym soki doprowadza się do etapu fermentacji, aby uniknąć kontaktu ze skórą owocu. To, co decyduje o wyjątkowy smak, że szampan ma „Chateau Taman”. standardowa technologia stosowana do wytwarzania produktu, który przewiduje podwójny fermentacji. Jest to klasyczna metoda podejmowania wszystkich win musujących. Drugi etap odbywa się bezpośrednio w butelce. Popić dojrzewają przez jakiś czas, a potem okazuje pachnący szampana „Chateau Taman”. Po wstrzyknięciu pianki śnieżnobiałej szkła formowane, który od dawna gra małych pęcherzyków.

opinie klientów

Niewiele osób wie, co naprawdę smakuje „Chateau Taman” (Champagne). Informacje zwrotne od tych, którzy mieli szczęście spróbować, potwierdzają, że jest to po prostu niesamowity napój.

Jest produkowany z winogron Chardonnay, więc smak jest obecny charakterystyczny kwiatowy zapach, który tylko w głowie. Napój jest bardzo miękki, z wyraźnymi nutami owocowymi. Ma łagodny i przyjemny dość długi finisz. Twierdza produkt nie przekracza 11 procent. Jest to wystarczające dla tego typu wina. winiarze Kuban udało się uchwycić bardzo smak tych napojów. Być może, tutaj ma długą współpracę z Instytutem Francuskim enologii samego regionu Szampanii. Rezultat przeszedł wszelkie oczekiwania. „Chateau Taman” – szampan, opinie negatywne, które po prostu nie może być. To doskonale łączy surowców najwyższej klasy z klasyczną technologią i doświadczeniem. I pomocy tych specjalistów w swojej dziedzinie z Francji wolno pić, aby osiągnąć szczyt swojej doskonałości.

przyzwoity egzemplarz

Najbardziej popularny jest szampan „Chateau Taman” słodkie. Napój ma przyjemny kolor słomy, w których kolor może się zmieniać od złoto lekko zielonkawe.

Do produkcji takich wyrobów są wykorzystywane winogrona jak Sauvignon, Chardonnay i Traminer. Produkt otrzymał bardzo wyrafinowane i bardzo delikatny smak. kolory kwiatów, w połączeniu z jasnych kolorach owocowy, tworząc bogatą gamę smaków tak długo odczuwaną w jamie ustnej. Optymalna ilość cukru umożliwia napoju całkowicie połączony z wielu produktów. Jako przekąskę migdałów lub jaj jest idealna dla niego. Jest dobra praca efekt kontrastu smak. Można również użyć owocowe, sery, słodycze, ciastka lub lody. Rezultatem będzie równie doskonała. Przyjemność dla samego napoju, że pianki dobrze, a przez długi czas można oglądać grę zabawy pęcherzyki w szkle. Zwłaszcza, że stosowanie tego produktu nie zagraża kaca lub inne negatywne konsekwencje.

Szeroka gama

Rosyjski szampan „Chateau Taman” są w wielu odmianach. Różnią się one przede wszystkim w cukrze (w gramach na metr sześcienny decymetr)

  • półsłodkie (55-65);
  • półsuchy (35-45);
  • Brut (20-25).

Nie tak dawno temu inżynierowie roślinne opracowali nowy rodzaj produktu Chateau Tamagne Reserve.

Zasadniczo jest to wino wytrawne lub ekstrabryut. Napój jest wykonany z takich znanych odmian winorośli i Traminer, Pinot Chardonnay. Pachnący złoty płyn w szklance odgrywa wybór lekkich odcieniach. Zapach może czuć świeżość kwiatów polnych z lekką nutą cytrusów. Smak jest bardzo intensywny i trochę kwaśny, który jest wyraźnie zdominowany tony jagód. Wino wygląda spektakularny na stole. Volumetric butelka standardowa forma uzupełniona relief obraz winorośli do butelki. Jest to przypomnienie surowego materiału, z którego przygotowywany napój. To może słusznie uznać za realne osiągnięcie i duma „Kuban-Vino”.