593 Shares 4620 views

Ute Hotel Lido di Jesolo we Włoszech

Wakacje we Włoszech jest zawsze pełen wydarzeń i rozrywki. Ten niesamowity kraj jest pełen zabytków i muzeów, arcydzieł architektonicznych i dzieł sztuki artystów od wieków.

Włosi są eksperci nie Thelkow w pięknej, ale także w przemyśle rozrywkowym, w kuchni i odpoczynku. Reflektory włoskie dolce wyrażenie nente przetłumaczone brzmi jak słodka nic nie robić, przyjemnego beztroskiej rozrywki. Rzeczywiście, zrelaksować się przy lampce dobrego wina w towarzystwie przyjaciół na plaży, co może być ładniejszy!

Rosyjscy miłośnicy podróży przez wiele lat do opanowania wszystkich ciekawych miejsc we Włoszech. Rzym, Florencja, Mediolan i Wenecja nie mają tajemnic ciekawskich turystów, głodny wszystkie najciekawsze i piękne.

Połączyć przyjemne z pożytecznym podczas podróży do Włoch Dolov bardzo proste. Nie ma takiego miasta, przybył w której przedmiotem biznesowych, co nie jest możliwe, aby znaleźć coś ciekawego!

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie Rosjan do nabywania nieruchomości na wybrzeżu Adriatyku z Rimini do Lido di Jesolo. Nieruchomość nabyta w mieszkaniach, luksusowe i tanie, willi na wybrzeżu i w górach, nieruchomości komercyjnych. Z wielkim zainteresowaniem są nieruchomości, takich jak hotele, z możliwością przywrócenia i rimodernizatsii dla touroperatorów specjalizujących się w turystyce we włoskim sposób.

Lido di Jesolo jest jednym z tych kierunków. Piękne morze i czyste wiele kilometrów plaż, mnóstwo restauracji, barów, dyskotek, sklepów dla wszystkich portfeli, licznych propozycji rozrywki dorosłych i dla dzieci. I oczywiście poziom obsługi turystów w hotelach i cen usług. Wszystko to tworzy korzystny klimat dla przyciąga turystów z całego świata i sprawia, że wakacje w Jesolo niezapomnianym.

Wakacje nad Adriatykiem jak Europejczycy, Austriaków i Niemców i Japończyków i Amerykanów. Być może jest to kombinacja bliskość miast sztuki, takich jak Wenecja i Triest i rozrywki, typowe dania kuchni włoskiej i zakupy w butikach znanych włoskich stylistów, przyciąga turystów do tego ośrodka.

Ute Hotel – jeden z hoteli w Lido di Jesolo, w których można spędzić wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Hotel usytuowany jest blisko plaży, gdzie jego goście to oferuje przestrzeń i leżaki. W hotelu znajduje się prywatny basen i daje możliwość relaksu w ekskluzywnym otoczeniu.

Po odpoczynku od roku pracy i lotu, możemy cieszyć się prawdziwą włoską pizzę i tańczył na dyskotece, będziemy chcieli, aby odwiedzić najpiękniejsze miasto na świecie – Wenecja. Uzyskać od Jesolo do Wenecji po prostu: samochodem, autobusem vaporetto (weneckie woda) lub prywatnej taksówki vodnm.

Vaporetto zabierze cię do pięknego wyspie Burano, znametinogo swoje wielobarwne domy i wykwintne koronki, która jest kochana nawet królów francuskich. Może to zostać osiągnięte z Lido di Jesolo Lido Venezia, która rozciąga się słynny festiwal. Aby dostać się do Piazza San Marco jest to 40 minut i stąd rozpocząć podróż między kanałami i mostami, weneckim Palazzo Calle wśród historii i tradycji.

Wenecja jest piękna o każdej porze roku, ale szczególnie zainteresowany w tym mieście w zimie, podczas tradycyjnego corocznego karnawału. Tysiące masek i kostiumów, Pulcinella i Colombina, lekarz i wspaniały pań ubranych w modzie 17 – 18 wieków idą ulicami miasta na wodzie i uczestniczą w festiwalu.