761 Shares 6360 views

Jak narysować komara: krok po kroku

Kto może się zastanawiać, jak narysować komara? Te krwiopijne owady osłoni ciche letnie wieczory nad swędzenie ucha podczas wędrówki w lesie i nie mogą spać w nocy. Ich istnienie tylko zadowolony, ptaki i rośliny, które jedzą larwy, tak, prawdopodobnie, producenci różnych środków z komarami.


Metody graficzne

Jednak te małe krwiopijcy piszczenie nadal przedstawiać na papierze. Jak narysować etapy komary? Owady te mogą być wyświetlane w różny sposób. Po pierwsze, na świecie istnieje wiele gatunków komarów, i, oczywiście, liczba ta będzie się różnić od siebie. Po drugie, nawet jeden gatunek może być przedstawiony w różnych technikach i pomocą różnych narzędzi graficznych. Najbardziej przystępny sposób – zwykły ołówek.

Naturalistyczny obraz tendencję do osób z wykształceniem artystycznym, ale zazwyczaj nie pytają o jak rysować ołówkiem etapy komary. Jest to raczej dla dzieci. Dzieci mogą narysować nieustraszony bohater, który uratował Fly śmiało brzęczenie czy tylko zabawa Midge. Najbardziej nadaje się do ich stylu pracy – kreskówki.

szkolenie

Jeśli nie jest dzieckiem, powinno być i wszystko może być potrzebne do rysowania:

 • Jakość papieru. Na cienkiej blachy wystarczy zrobić kilka poprawek gumkę, a rozpocznie się oderwać. Jest lepiej nie oszczędzać i kupić na podstawie specjalnego grubego papieru do rysowania.
 • Ówki.

 • Gumka. Powinno być miękkie, aby nie rozerwał papier i wywieziono brud.
 • Jeśli dziecko chce rozpocząć rysowanie, a rodzice są daleko od niego i nie mogę powiedzieć, jak narysować komara, należy dbać o krok po kroku instrukcje wizualne, które pomogą mu w tym procesie.

Etapy pracy

Rozpocząć rysowanie Midge-bohatera następuje z jego oczu.

 • Na arkuszu pokazane są dwa owale. Im większe są, ładniejszy bohater przyjdzie. Uczniowie można zauważyć po prostu punkty.
 • Dno pririsovyvat półkole. Będzie to jego policzki. Można nieznacznie zniekształcać kształt, dodając, że część objętości twarzy, jak komara – dobra natury.
 • Na półkolu sporządzony szeroki uśmiech. Jak narysować komara tak, że zostanie rozpoznany? Dodaj do niej długi, ostry nos!
 • Jako postać z kreskówki, można zrobić z niego fryzura, jeśli jest to pożądane. W przyrodzie nie dzieje się tak, jak na zdjęciu długich włosów lub krótkie, „jeż” – jest to ważna opcja.
 • Draw tum. To musi być w kształcie owalnym, iść w poprzek taśmy. Powinny one być idealnie jako płaską powierzchnię i małą wygiętą jak półokręgu, ale z mniejszym ugięciu.
 • Nogi mogą być reprezentowane tylko przez dwa – cienkie, lekko zakrzywiony kreska z małych owali na dole – stóp.
 • Wings, w kształcie kropli, sporządzony tuż poniżej głowy. Można je przedstawić jako wzór w jodełkę – wzdłużne paski promieniście od niej krótkich kresek.
 • Uchwyty są rysowane przez analogię z nóg. W jednym mały owalny szabli krzywka zaciska.

Dzięki krok po kroku instrukcje, które wyjaśniają jak narysować komara, zadanie to staje się możliwe, nawet dla dzieci.