91 Shares 2165 views

Wizy do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie: subtelności otrzymania

Większość naszych obywateli wolą bony zakupione przez biura podróży podróżować. Jednakże, aby wyjechać za granicę, istnienie pozwolenie nie jest konieczne. Idź do dowolnej części świata można właścicielem, oraz radzenia sobie z rejestracją wszystkich niezbędnych dokumentów w tym przypadku również do siebie. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak dostać wizę do Ameryki.


Otrzymanie wizy do USA na zaproszenie owiana wielu mitów i plotek, z których większość nie odpowiadają rzeczywistości. W rzeczywistości, proces uzyskiwania wizy odwiedzającego jest dość prosta. Pierwszy obywatel, który postanowił udać się do Stanów Zjednoczonych, kraj ten otrzyma pisemne zaproszenie, sporządzone w języku angielskim. To zaproszenie może być wysłane przez bliski przyjaciel lub krewny mieszka w Stanach Zjednoczonych i posiadający obywatelstwo. Następnie zaproszeniu wraz z ważnym paszportem, dwie fotografie i wypełnionego formularza aplikacyjnego w języku rosyjskim jest wysyłany do firmy kurierskiej, która dostarczy dokumenty we właściwym miejscu. Następnie wnioskodawca uważa się datę i dokładną godzinę rozmowy w konsulacie, na podstawie którego wiza dla zwiedzających lub udzielono lub odmówiono by go wydać.

Wywiad w konsulacie – ważnym krokiem do uzyskania niezbędnych dokumentów podróży do USA. Dla zaleca się odpowiednio przygotować. Należy zwrócić szczególną uwagę na pakiet niezbędnych dokumentów. Wizy do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie są wydawane tylko po okazaniu zaproszenia tego urzędnika konsulatu. Zaproszenie gość może być wpisany odręcznie lub na pustym arkuszu. Obecność fok na to nie ma znaczenia. W tym przypadku konieczne, aby określić dokładne miejsce zamieszkania i numer telefonu osoby zapraszającej.

Wniosek o wydanie wizy odwiedzającego wypełniona jest bezpośrednio do firmy kurierskiej i przeniesiony do pracownika, który przekształca dane w niej w języku angielskim, a napędza je w formie znajduje się na stronie internetowej Konsulatu. Następnie pozostaje płacić za usługi kurierskie i samej wizy.

Jest teraz bardzo błędne przekonanie, że w USA na zaproszenie wizy wydawana jest do młodych niezamężnych kobiet. Rzeczywiście, idąc na rozmowę kwalifikacyjną w konsulacie, młoda dziewczyna powinna być przygotowani na to, że sprawa dokumentu zostanie ona odrzucona. Jednak są takie rzadkie. W tym przypadku, można zapewnić obecność zaproszeniu jest z kobietą, która jest krewny lub przyjaciel rodziny. Równie ważne jest, aby zachowywać się odpowiednio w czasie wywiadu. Porozmawiaj z najlepszych w swoim ojczystym języku, nawet z doskonałą znajomością języka angielskiego. Konsulat – nie jest to miejsce, w którym chcesz, aby wyświetlić pełną miarą ich znajomości języków obcych. Na pytanie o znajomość języka zaleca się, aby odpowiedzieć na coś takiego „początkowego poziomu”, „poziom szkoły.”

Podczas rozmowy, jako dodatkowych dokumentów przez urzędnika konsularnego może poprosić o zaświadczenie o miesięcznych dochodów, świadectwo ślubu, narodzin dzieci, posiadania jakiegokolwiek majątku. Każdy dokument musi być przedstawiony tylko na wniosek, ale nie rozłożyć kilka odniesień na pracownika tabeli.

Wizy do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie można uzyskać dopiero po rozmowie, podczas której na następujące pytania można zadać:

– Kto masz Wzywający? Jak długo znasz?

– Czy masz zamiar zostać i żyć, pracować lub studiować w USA?

– Które miasto podczas podróży odwiedzi?

Wszystkie pytania, na odpowiedź zaleca spokojny i pewny siebie głos, w ogóle, spróbuj zrobić pozytywne wrażenie na pracownika. Nie powinno się wchodzić w szczegóły jego życia, aby mówić o patriotyzmie i miłości do kraju. Takie zachowanie może wydawać się co najmniej dziwne.

Wiza wydawana jest przez kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie, a nawet miesięcy przed planowaną podróż. Jednocześnie niekoniecznie kupić bilet z wyprzedzeniem. Jeśli odmówiono wizy, zostanie on stracił sporo pieniędzy. Dlatego należy kupić bilet po jego otrzymaniu.

Nawet przy stosunkowo małe dochody, a rzadko dzieje za granicą, uzyskać wizy jest całkiem realne. Jeśli zaproszenie jest do istniejącego podmiotu, a dokumenty są w porządku, powodem odmowy wydania go w konsulacie nie powinno być.