826 Shares 4798 views

"Lemony Snicket: 33 wypadek": aktorów, role, nagrody

fantasy film „Lemony Snicket: 33 wypadek” jest adaptacją słynnego książek dla dzieci autorstwa Daniel Handler, lepiej znany jako Lemony Snicket. Po długim procesie produkcji pod koniec 2004 roku na ekranach, wreszcie obraz „Lemony Snicket:. 33 wypadek” Obsada Emily Browning i Liam Aiken otrzymał dzięki jej ogromnej popularności w Hollywood i stał się jednym z najpopularniejszych aktorów dziecięcych.


Rolę głównego złoczyńcy Hrabia Olaf grał Dzhim Kerri. Reżyseria Brad Silberling, znanego dramatu „Miasto aniołów” z Nicolasem Cagem i fantasy film rodzinnym „Casper”.

Film otrzymał „Oskara”, co było miłym zaskoczeniem dla jego twórców, i został wysoko oceniony przez krytyków.

Film

Nastolatki Violet i Klaus Bodler i ich siostrzyczka Sunny tracą rodziców w strasznym pożarze. Prowadził adwokat rodziny z dalekiego krewnego – Hrabia Olaf, który staje się ich opiekunem. Earl nie jest osobą najbardziej przyjemny i opiekuńczy. Całymi dniami on przynosi dzieciom ciężkiej pracy, ale wkrótce okazuje się, że to nie jest najgorsze. Zabrał dzieci, aby dziedzictwo rodziców. Liczyć sprytny, pomysłowy i całkowicie pozbawiony sumienia. On jest dobrym aktorem i może oszukać nikogo. Zdając sobie sprawę, że Olaf jest niebezpieczne, Klaus i Violet starają się powiedzieć o swoich podejrzeniach co najmniej kogoś, ale w obliczu faktu, że żaden z dorosłych nie chcą ich słuchać. Młode Baudelaire'owie musiałby wezwać pomoc całej swojej inteligencji i pomysłowości, aby zniszczyć plany jego okrutnego opiekuna.

filmowcy

Już w 2002 roku zacząłem pracę w filmie „Lemony Snicket:. 33 wypadek” Obsada Emily Browning i Liam Aiken zostały zatwierdzone w roli Violet i Klaus, odpowiednio, w lecie 2003 roku. Przede wszystkim obsady został zatwierdzony przez Dzhim Kerri w roli Hrabiego Olafa w 2002 roku.

Zainteresowanie produkcją filmu pokazał Barry Sonnenfeld, twórca kultowego czarnej komedii „The Addams Family” i „Rodzina Addamsów”, ale w końcu opuścił projekt. Został on zastąpiony przez Brad Silberling. Dla niego był to pierwszy film o budżecie ponad 100 mln $.

Takie znani aktorzy jak Dzhud Lou, Meril Gazy i Catherine O'Hara, zostały również zaangażowane w filmie „Lemony Snicket:. 33 wypadek” Aktorzy grał Lemony Snicket (narrator), Josephine ciotka i sędzia odpowiednio.

Oryginalny książki autor Daniel Handler osobiście nadzorował odlewanie i filmowanie. Przed rozpoczęciem zdjęć, pisał kilka opcji scenariusz do obrazu „Lemony Snicket:. 33 wypadek” Aktorzy zatwierdziła główne role, czytać książki Handler na wniosek dyrektora, i byliśmy bardzo zadowoleni.

Nagrody i recenzje

Film jest ogólnie lubiany przez krytyków, jak i publiczności, a nawet zdobył „Oskara” dla najlepszego makijażu. Obraz był nominowany przez kolejne trzy złote statuetki, ale żaden z nich nie wygrał.

Za film „Lemony Snicket: 33 wypadków” aktorów (zdjęcia, które można zobaczyć w artykule) nie otrzymał żadnej nagrody, ale wielu wydawców były pozytywne na temat gry Dzhima Kerri, który grał główną złoczyńcę w filmie. Podobnie jak krytycy i pracą Emili Brauning.

Z dość duży budżet Film zarobił 208 milionów dolarów do 140 milionów, że nie robi to nie awaria, ani szczególnie udany projekt. Większość budżetu poszedł do kostiumów i dekoracji.

Losy sequelu

Daniel Handler był zadowolony z pracy reżysera i obsady. Zaraz po premierze był gotowy do pracy nad scenariuszem do drugiej części.

Wybrany do filmu „Lemony Snicket: 33 wypadków” i roli aktorów wzięli sobie do serca krytykę. Przez długi czas fotografowania planowany sequel, w którym główne role zagrali samych aktorów. Ale ze względów związanych z finansowaniem, projekt jest opóźniony przez wiele lat, a jeśli nie jest zaznaczone, do realizacji ekranie dzieci Baudelaire będzie musiał znaleźć nowych młodych aktorów, jak grali w 2004 roku, aktorów na to już zbyt stary.

Krytycy zgodzili się co do jednego – obraz odwrócił jaśniejsze, kolorowe i jasne. Nie wiadomo, czy dalsze ekranach zostanie zwolniony, ale film Brad Silberling zdecydowanie jakość fantazji, że można być szczęśliwym, aby zobaczyć całą rodzinę. Miłego oglądania!