703 Shares 9286 views

Nalewka z czerwonej porzeczki – smaczne i aromatyzowane napoje

Nalewka z czerwonej porzeczki – to słodki napój alkoholowy. Wytwarza się go jako Typowo stosuje się od rektyfikatu, owoców lub soku z jagód, nalewki alkoholu, miękką wodę, kwas cytrynowy. Jednak składniki te są stosowane w miejscu pracy. Wlew do domu z czerwonej porzeczki jest wykonany na innej zasadzie i innych produktów. Chociaż w rzeczywistości różnica nie jest tak wielka.

Zatem, napar z czerwonej porzeczki różnią bogaty aromat i łagodny słodki smak. Jak przygotować ten napój? Spójrzmy na to, co receptury nalewki z czerwonej porzeczki.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest bardzo proste. Co jest potrzebne do produkcji tego napoju, jak nalewki z czerwonej porzeczki? Jagody, w ilości 200 g, stu gramów cukru i 0,5 litra wódki. Tak, trzeba najpierw usunąć gałęzie porzeczka jagody, umyć je i dać trochę czasu, więc wyschły. Następnie trzeba umieścić je w objętości butelki 0,7 ml lub 1 litr. Na wierzchu cukrem trzeba będzie wypełnić. Najlepiej to zrobić przez lejek. Następnie wlewa się do butelki z wódki. Następnie wszystkie składniki należy dobrze wstrząsnąć. Otrzymaną mieszaninę unikały dwóch tygodni (co najmniej). Aby nalewka z czerwonej porzeczki okazało się pyszne i piękne, trzeba okresowo wstrząsnąć butelką – to najlepsze cukier się rozpuści. A po dwóch tygodniach, napój będzie piękny głęboki kolor i bogaty smak. Ale to nie wszystko. Ciecz będzie musiał dokładnie osuszyć jeść bez nalewki jagód kawałki, które mogą spaść. Ktoś przenika napój przed podaniem. A niektórzy wolą to zrobić od razu. Nalewkę przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu. To może być w lodówce.

Jest to kolejny dobry przepis uznany za napój. Gdyż wymaga dwustu gramów owoców 0,5 litra wódki i stu gramów cukru pudru. Jaki jest sposób przygotowania tego przepisu? W zasadzie nie różni się zbytnio od poprzedniej. Jagody również trzeba usunąć gałęzie i gruz i umieścić w dużej butelce. posypać cukier. Warto zauważyć, że w przypadku użycia proszku, a nie bezpośrednio do cukru, likier będzie miał słodki i delikatny smak jak proszek rozpuszcza się szybciej i reagować z alkoholem i jagody, odpowiednio, przychodzi zbyt wcześnie. Tak więc, po tym wszystkim trzeba wypełnić z wódką i wstrząsnąć szybkich ruchów. Umieścić butelkę w ciemnym miejscu na dwa tygodnie, a także okresowo wstrząsnąć. Oto, co do zasady, a cały przepis!

Należy zauważyć, że bardzo oryginalny i interesujący dla jej smaku cech uznawanych za nalewkę na czerwonych porzeczek z dodatkiem czarnych gałązek. Ten napój kwaśnieje, tarta z pikantnymi nutami. Ponadto, jest również przydatna, ponieważ oddziały czarnej porzeczki ma wiele użytecznych minerałów, soli i olejów. Nic dziwnego, wywary z oddziałów tych jagód wykorzystywanych do celów leczniczych. Zasada przygotowania – to samo, tylko trzeba dodać łyżkę rozdrobnionych gałązek dobra część.