477 Shares 4422 views

Miasto szpital № 68 (Moscow): dział, szpital, informacje, adres i referencje pacjenta

W dużych miastach, dobrze zorganizowany i strukturze opieki medycznej. Jest klinika we wspólnocie, departament obowiązek, szpitalach rejonowych. Jeden z wielu w Moskwie jest szpital miejski 68. Podobnie jak w przypadku innych, to ma swoje własne cechy, strategii działania, struktury.

położenie geograficzne

Szpital zaczął funkcjonować po wojnie, w 1959 roku. Znajduje się w południowo-wschodniej części Moskwy, naprzeciwko słynnej posiadłości Durasova. Obok niego jest brzeg stawu lubelskiego. Przytulny ciche miejsce wydawało się być stworzony specjalnie dla tej instytucji, ponieważ ma na celu dać zdrowie ludzi, a według definicji WHO, zdrowie – to nie tylko zdrowie fizyczne, ale również psychologiczne i duchowe. W połowie lat 60-tych instytucja przyznała w swojej strukturze i szpitala. Szpital 68 stan kliniczny otrzymał już w roku 1995. Od tego czasu rozpoczął aktywne życie naukowe.

Główne oddziały

Dotychczas szpital aktywnie rozwijany i osiągnęła dobre wyniki: współpracę z wiodącymi medycznych i stomatologicznych Uniwersytet, Akademia Nauk Rosji, zwiększenie liczby budynków, biur i kompetentnych ekspertów. Większość wydziałów szpitalu przez całą dobę, więc można uzyskać pomoc wszystkim potrzebującym w dowolnym momencie. 68 Szpital w swoim składzie posiada 25 biur:

 • Endokrynologii.
 • Traumatologii.
 • Biuro Przyjęć.
 • Dział fizjoterapii.
 • Jednostka macierzyństwo.
 • Funkcjonalny dział diagnostyki.
 • Zakład Patologii ciąży.
 • Diagnostyka USG.
 • noworodkowy oddział.
 • oddzielenie operacyjne.
 • Blokować anestezjologii-resuscytacji.
 • Kardiologia i Cardiac Intensywnej Terapii.
 • Gabinet transfuzja krwi.
 • 3 Zakład Położnictwa.
 • Ginekologia.
 • 4 rozdzielenie terapeutycznych.
 • 2 chirurgia.
 • 2 oddziale urologicznym.
 • 2 neurologicznej.

Ponadto, szpital ma centrum ambulatoryjne, pathologoanatomic działu diagnostyki i serwisu, a tam jest dni w szpitalu.

personel szpitala

Z tytułu statusu „kliniczny”, szpital powinien spełniać jakości opieki świadczonej osobom, jak również bazy naukowej i technologicznej. Na rzecz poprawy usług medycznych pracuje świetny personel instytucji. Każdy lekarz stara się zachować najlepsze tradycje rosyjskiej służby zdrowia, poprawy jakości opieki przy jednoczesnej poprawie poziomu w praktycznej i naukowej medycyny. Zatrudnia MD, około pięćdziesięciu kandydatów o takiej samej liczbie wybitnych lekarzy Federacji Rosyjskiej, ponad sto pięćdziesiąt lekarze, którzy mają najwyższą kategorię, lekarzy pierwszego i drugiego kategorię, przyjazny personel pielęgniarski. Szpital 68 jest zainteresowana w pozyskiwaniu nowych wykwalifikowanych specjalistów. Ponieważ szpital jest podstawą do szkolenia lekarzy różnych specjalności, instytucje zarządzające są starannie dobrane i przywiązuje do prac obiecujących i utalentowanych młodych studentów.

Usługi świadczone przez instytucję

Według istniejących oddziałach szpitalnych, możemy stwierdzić, że spektrum usług medycznych jest dość szeroki. Głównymi instytucjami są usługi:

 • Laparoskopowe operacje.
 • Leczenie zgorzeli w cukrzycy.
 • Różne rodzaje opieki operacyjnego i zachowawczego w ginekologii.
 • Analiza nadwagą oraz ich roztworu stosując metodę czczo.
 • Awaryjne opieka Trauma: obsługa uszkodzenie mózgu, krwotok śródmózgowy.
 • Przeprowadzenie procedury inwazyjne pod kontrolą ultrasonografu.

Miasto szpital 68 współpracuje z firm ubezpieczeniowych, w którym pacjent jest leczony za darmo ubezpieczeniem oraz zapewnienie płatnych usług. O tym, kto i jak uzyskać opiekę medyczną w tej instytucji, można znaleźć wchodząc na stronę szpitala.

działalność naukowa

W szpitalu jest podstawą do szkolenia studentów medycyny. Tutaj jest wprowadzenie do praktyki działów rozwoju. 68 City Hospital ma podstaw naukowych, o ile takie działy:

 1. Awaryjne Departament MSMSU (tworzenie i rozwój intensywnej schematów traumy i skomplikowanych stanów ludzkiego ciała, zanim trafił do szpitala).
 2. Klinika Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego Wydziału (koncentrować się na zachowania i przywrócenia zdrowia reprodukcyjnego kobiet).
 3. Katedra Chirurgii №2 (opracowanie i wprowadzenie do praktyki medycznej najnowszych technik chirurgicznych).
 4. Klinika Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego (walka przy pomocy najnowszych metod cukrzyca i otyłość).
 5. Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii PMA Kształcenia Podyplomowego (studium ludzkiej nieświadomości z myślą, aby pomóc mu w odbudowie zasobów mózgowych, a całe ciało).
 6. Klinika Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej (rozwój różnych rodzajów protez dla pacjentów, aby przejść).

Pracownicy działu są ściśle współpracują ze wszystkimi lekarzy szpitalnych, czasem pracy z nimi ręka w rękę, aby dzielić się wiedzą i uczyć się z doświadczenia.

Rodd Hospital

szpital Maternity Hospital – szczególne miejsce w danej instytucji. Wszyscy pracownicy rozumieją, że ponoszą one wielką odpowiedzialność za każdym życiu pojawił, a także najbliższą osobą dla dziecka – matka. Dlatego wiele zasobów zostały wdrożone do symulacji w domu matki i dziecka w pomieszczeniu. ich życzliwość i szczere wsparcie personel stara się zmniejszyć ból fizyczny i utrzymanie pacjenta w różnych problemów psychologicznych.

Jest to bardzo ważne w czasie pracy koniecznej do określenia sposobu prowadzenia procesu. Z działalności operacyjnej i kompetentnych pracowników zależy w dużej mierze rezultat pracy. Dlatego lekarze stale podnoszą swoje umiejętności i poprawić swoją wiedzę, umiejętności, uczyć się nowych zmian w położnictwie.

Podczas porodu, kobieta przychodzi do pomocy całego zespołu specjalistów: położnik-ginekolog, anestezjolog, A neonatolog, anestezjolog i pielęgniarka dwa położniczych. Cała uwaga skierowana jest do kobiety w brygadach pracy do korzystnego rozwiązania porodu. Tutaj rodzal wyposażone tak, aby w razie potrzeby, miał możliwość, aby natychmiast rozpocząć pracę.

68 City Hospital w Moskwie jest jednostką operacyjną, która składa się z kilku komór, gdzie operacje i intensywnej opieki medycznej, gdzie kobiety są przyniósł natychmiast po urodzeniu. Najbliższe działu dla noworodków, aby dać kobiecie trochę odpocząć i odzyskać siły po skomplikowanym procesie urodzenia dziecka.

68 City Hospital, adres

Placówki medycznej znajduje się przy ul. Shkuleva 4. Niektórzy nie od razu zrozumieć, co i gdzie pojechać, więc nie ma potrzeby, aby powiedzieć coś więcej. Musisz iść do przystanku metra „Volzhskaya”, aby zadzwonić do kołowrotki i głowy w lewo. Następnie przejdź się po schodach, skręcić w lewo i iść 200 metrów.

Jak mogę się dowiedzieć na temat usług i funkcji szpitala?

Jak w każdej większej instytucji w szpitalu istnieje specjalna linia pomocy. Dzwoniąc pod numer, można uzyskać odpowiedzi na różne pytania: „Kiedy otrzymuje niezbędną specjalisty”, „Jak minął chirurgia?”, „Jak umówić się z lekarzem?”, Poprosić o wypłatę medyczny „urodzony w konkretnym matek?” usługi świadczone przez szpital 68 miasta. Zapytanie usług: (499) 179-67-85.

Liczba pacjentów albo co powiedzieć?

Jak słynne powiedzenie: „Każdy lekarz ma mały cmentarz.” lekarzy szpitalnych nie jest wszechmocny, są chwile, kiedy nie są już w stanie pomóc pacjentowi. Naturalnie, dla zmarłych krewnych pacjenta taki wynik jest szokiem. Dlatego GKB 68 (Moskwa), jak zresztą każdej placówce opieki zdrowotnej, słynie nie tylko laudatory Ody do jego adres. Jednak jest to zupełnie naturalne

Kiedy to zdecydowana większość pacjentów jest zadowolonych ze służbami medycznymi. Szczególnie, jak zauważono wdzięcznych pacjentów, dobra wydajność jest różne wydziały położnicze i macierzyństwo jednostka, która ma 68 City Hospital. Pozytywne opinie o nich tutaj: czystość, porządek, wspaniały personel i uprzejmy wykwalifikowani specjaliści, którzy zasługują na dobre rzeczy w swoim wystąpieniu.

Również zwolnić pracowników, a sytuacja na oddziale endokrynologii. Uważany jest duma szpitalu, bo lekarze pracują w dobrej wierze z odpowiednim motywacji wewnętrznej do pracy.

Prace neurochirurgii i działów chirurgicznych reagować sprzeczne, jako jeden zabieg nie przyniesie ulgę, innych pacjentów, lekarze wrócili do normalnego życia. Jak mówią, każdy ma swoją prawdę, więc o opinie do oceny kwalifikacji i jakości opieki w szpitalu nie może.