386 Shares 2133 views

Trendy młodzieży czapki 2014-2015

Caps – ważnym elementem zimowej garderoby. Są niezastąpione w zimnych, mokrych i zimowych mrozów pogodowych. A jeśli przed nimi obojętnie zaniedbywane w imię piękna i stylu, mody ostatnich lat przyniosło nic trend, kładąc czapki na równi z rzeczy musi mieć. pomosty świecie i najnowsze kolekcje obfitują w ogromną różnorodność modeli, kolorów i stylów, zapewniając doskonałą okazję, by w końcu znaleźć swój własny styl. Bohaterami tego przeglądu – czapki młodzieżowe dla dziewcząt. Więc, co w trend: stritstayl czapki dziane lub klasyczne, luksusowe futra lub wzory uniwersalne berety, kapelusze, czapki lub turbany dziarski?


futro wzór

W sezonie 2014-2015, moda nie jest tak daleko od nakryć głowy zeszłoroczny sezon. czapki futrzane jak dotąd w przychylność projektantów. Kolekcje mody prezentowane są pochodzi z futrzane czapki w kształcie doniczki i dzwonki opaski futro, czapkę z nausznikami. Najbardziej popularne w tym sezonie będzie młodzież futra cap, który przeszedł wszystkie rodzaje eksperymentów i twórczych projektantów rozkoszy. Udane połączenie futra, zamszu, aksamitu, Jersey, luksusowe dekoracji (cyrkonie, wzory, cekinami) pozwala na odejście od kanonów klasycznych i stworzyć stylowy i obrazów młodzieżowych. Reign będzie styl casual, sport rzeczy łatwo znaleźć „wspólny język” z obszernych modeli futerkowych, zostaną uwzględnione w codziennym życiu czapki związanych z dużymi wzorami futerkowych.

Dominacja dzianiny czapki

Inną cechą sezonu zimowego – dziane czapki młodzieży, łącząc minimalizm i funkcjonalność. W trakcie modelu będą stosowane czapek (czapki, przylegające głowa), czapki z pomponami z zasłonami, oversayz (objętościowo) norweskich dzianiny nausznikami i dobrych starych klasycznych. W modzie dużych lepkiego, wystrój z koralików, koraliki i wstążki. style Bini przeznaczone dla elementów sportowych i dżinsy. Jednakże takie modele nie przejść całą przywilej idzie do dziewcząt z owalnej twarzy i długiej szyi. czapki z pomponami młodzież tworzyć wizerunek niewinnej, młodej damy, stając się ozdobą właścicieli dużych rysy twarzy. Dodaj do romantycznego wyglądu wyrafinowania i style pomóc oversayz (dwa rozmiary większe). czapki te nie są wybredni jeśli chodzi o odzież i odpowiednie dla wszystkich bez wyjątku. Grube i wysokie kości policzkowe z płci będzie w stanie skutecznie ukryć wygląd błędzie, noszenie czapki z nausznikami.

Czapki, czapki z daszkiem , czapki i

Kapelusze, czapki, czapki z daszkiem z osłon stał się niezaprzeczalnym prowokacyjny trend sezonu. Sporting, eleganckie skórzane, stylowe jockey, dzianin i tekstylia – dosłownie zmieciony wybiegi mody, raz na zawsze podbił serca mody. Czapki młodzieżowe kobiety są wykonane z ciepłego, przyjemnego w dotyku, gadów tekstury skóry, i malowane w jasnych, soczystych kolorach, a w ciemności, niski klucz tonem.

Cap-okapy

Ekskluzywny prezent od „Dolce & Gabbana” były nieporęczne okapy obejmujące całą głowę i szyję w tym samym czasie. Moda ostatni sezon Snudy nabyte w ich postaci wykonania zasłony. Ze względu na łatwość przenoszenia, praktyczność i piękno kaptury-Snudy się popularny wśród młodych ludzi nakryciu głowy. Żywe, prowokujące kolory, wystrój błyszczącymi kamieniami i cekinami wykonany Te stylowe młodzieży czapki bardziej atrakcyjne.

Kapelusze turbany

Kolorowe kapelusze w stylu orientalnym opatrunkowych kobiet słusznie zdobył przychylność mody. Wyrafinowana kobiecość, lekkie turbany mystery przyniósł je w szeregi najpopularniejszych kapelusze. Czapki turbany z takim samym powodzeniem mogą być połączone z klasycznym płaszczem oraz z płaszczem rowerzysty i rozszerzonej warstwy.

Modne kolory i odcienie

Kolory trend sezonu – wszystkie odcienie szarości (zwłaszcza aluminium), pomarańczowy, zielony, fioletowy, odcienie kobaltu. I nie zatrzymać się na bok i pastele: beżowy, lawenda, jasnoniebieskie, złote odcienie. Pozostała niezmieniona i pozycja klasycznej palecie: czarny, biały, niebieski.

Wskazówki dotyczące wyboru kapelusz

kapelusze damskie młodzieżowych powinny być wybrane zgodnie z następującymi zasadami:

  1. Spróbuj na kapelusz powinien być ciepły jak zimny, nie można kupić rozmiar.
  2. Syntetyczny rzeczą nie chroni cię przed zimnem, zwracając się następny problem: aktywizuje pracę gruczołów łojowych, tworząc efekt tłustych włosów i dodatkowo również stają się naładowane nici.
  3. Zanim dasz preferencji czapkę z pomponami i masywne ozdoby, zastanowić się, czy jesteś gotowy na dodatkowe obciążenie kręgosłupa
  4. Kiedy czapki zakup nie zapomnij go powąchać. Ostry zapach wskazuje obecność szkodliwych barwników.
  5. Po przemyciu, należy wypłukać nagłownej w słabym roztworze rumianek dziedzinie. Pozwoli to zaoszczędzić od reakcji alergicznych.

Nawiasem mówiąc, rodzaje nakrycia głowy, a także buty dziewczynki powinny być ustawione. Na szczęście projektanci nie ograniczają nasze możliwości. Czapki młodzieżowe są przedstawiane w imponującej gamie modeli: kapelusze, czapki, Snudy, turbany, futrzaną czapkę, czapki i kapelusze – ciepłe, stylowe i piękne!