739 Shares 1816 views

restauracja Penza „Frau brutto”

Dla tych, którzy chcą mieć dobry odpoczynek po tygodniu pracy, lub po prostu zrelaksować się w godzinach wieczornych, w Penza, istnieje wiele możliwości rozrywki. Jest miejsce dla aktywnego, kulturalnego wsi wypad. Istnieją opcje dla każdego smaku i budżetu.


Najlepszym sposobem, aby dodać trochę odmiany w życiu – do odwiedzenia restauracji lub kawiarni, gdzie setki Penza. Albo, że instytucja można znaleźć na każdej ulicy. Na jednym z tych miejsc, w restauracji „Frau Gross,” omówimy w tym artykule.

Opis instytucji

Tradycyjna niemiecka restauracja „Frau brutto” (Penza) znajduje się na czwartym piętrze w ogromnym centrum handlowym o nazwie „Berlin” na Dalekim Arbekovo. Restauracja na pierwszy rzut oka strajki nie tylko piękne wnętrze i panoramicznym widokiem, ale również dla jego wielkości: ogromny hol, szeroki wybór dań, imponujący wybór piw znanych marek niemieckich i czeskich (Prazecka Světlé, Krušovice, Krombacher), różnorodne menu bankiet.

Restauracja posiada specjalną salę koncertową, gdzie wieczory są najlepsze zespoły z Penza i jej sąsiedztwie. Ponadto okresowo restauracja zaprasza na scenę rosyjskich pop gwiazdy, nie każda restauracja Penza chwali się, że dał swoje koncerty gwiazd takich jak Mara, Underwood i Szura.

hala

Hall „Frau brutto” umieszcza się w dwóch przytulnych pokoi:

 1. Główna sala, gdzie parkiet i scena koncertowa, zawiera około trzysta miejsc. To tutaj, że wielki większość klientów instytucji, które odbyło się głośne imprezy i zabawa uroczystość.
 2. Letni taras na romantyczne miłośników ciszy, spokoju i prywatności. Taras w stanie pomieścić do czterdziestu osób.

kuchnia

Pozycje restauracji samego siebie jako tradycyjną niemiecką restaurację. W menu „Frau Grossa,” można znaleźć duży wybór dań kuchni europejskiej, specjały szefa kuchni, a także wiele specjalnych przekąsek do piwa.

Najbardziej popularne potrawy to:

 • Stek wołowy;
 • Labraksem pieczony z warzyw;
 • palone golonka;
 • żeberka;
 • kiełbaski.

Ponadto, menu jest koktajl, wino, kawa i herbata karty, napoje własnej produkcji, duży wybór piwa naturalnego.

W dni powszednie od 12 pm do 4 po południu w restauracji działa menu biznes obiad kosztuje tylko 150 rubli. Obiad składa się z trzech pozycjach, które są zmieniane co tydzień, plus drinka.

usługi

Restauracja Sala Frau Gross chętnie organizuje działalność na jego terytorium innej skali. Tutaj można świętować swoje urodziny, ślub, korporacyjnej.

Oferuje on muzykę na żywo, nowoczesne brzmienie i sprzęt lekki, przestronny parkiet, nowożeńcy rejestracyjne wyjście.

Koszt bankiecie – od 1500 rubli za osobę.

akcji

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych usług Frau Gross oferuje swoim klientom szereg działań i system rabatowy:

Zniżka na cześć urodzin równego wieku:

Na urodziny zamawiającego restauracja bankietowa „Frau brutto” daje rabat urodzinowy równą jego wieku. Rabat można wykorzystać w ciągu siedmiu dni po urodzeniu, a trzy dni przed dniem przełomowym. Zniżka dotyczy wszystkich menu z wyjątkiem napojów alkoholowych.

Zniżki na zestawy:

Na zlecenie pięciu zestawów dań w restauracji szóstym lunchu serwowane jest bezpłatne. Lunch obejmuje zupy, przystawki, sałatki i napoje.

Zniżka na piwo:

Dla wszystkich miłośników jakości piwa otrzymał dziesięć procent zniżki na drinka z beczki. Zabierz swoje ulubione piwo z nim, a otrzymasz rabat!

Podstawowe informacje na temat restauracji

Informacje o okolicy:

Restauracja znajduje się w mieście Penza, dokładnym adresem Grossa „Frau”: Prospect Builders, budynek 152 B, czwarte piętro (centrum handlowe „Berlin”).

harmonogram:

umieszcza drzwi są otwarte dla publiczności codziennie od 12 w południe do 12 północy. W piątki i soboty restauracja czynna do 1.00 jest.

Zapoznanie się z menu i ceny Frau brutto na oficjalnej stronie firmy.

Metody płatności:

Ustanowienie przyjmuje gotówkę, można również zapłacić rachunek za pośrednictwem banku lub kartą.

usługi dodatkowe

 1. Na całym terytorium restauracji „Frau Gross” z bezprzewodowego Internetu, który daje gościom możliwość natychmiastowego dzielenia się ich zdjęcia z festiwalu w sieciach społecznych.
 2. Dla gości, którzy wolą, aby zawsze być na czele, i przyjść do restauracji samochodem, znajduje się bezpłatny parking dla samochodów osobowych i siedemdziesięciu.
 3. Dla każdego zdarzenia (podziałka, rocznica, ślub) istnieje specjalne menu bankietu.
 4. Przy zamawianiu bankiet ulubione napoje alkoholowe mogą przynieść.

Odwiedzających opinie na temat restauracji „Frau brutto” (Penza)

Ludzie, którzy zostali do restauracji, w lewo z nim wiele pozytywnych opinii. Sądząc po słowach gości, to jest świetna restauracja z bardzo rozsądnych cenach. Wszyscy pracownicy dobrze radzi sobie z jego obowiązków, kelnerzy są zawsze uprzejmy i taktowny, przechodząc szybko z menu i pomoc przy wyborze napojów i przekąsek. Wszystkie dania są bardzo smaczne, pięknie urządzone i podawane szybko. Menu restauracji podoba jej różnorodność, a zwłaszcza goście świętować przyzwoity wybór tradycyjnych czeskich i niemieckich spienione napoje.

Atmosfera w restauracji jest bardzo ładny, ma dobre i komfortowy pobyt.

Co tydzień, scena Frau brutto są różne grupy muzyczne.

Sądząc po opiniach gości, restauracja jest idealnym miejscem na spotkania z krewnymi, kolegami i przyjaciółmi, a także dla świąt i uroczystości.

Jeśli masz zamiar spróbować czegoś nowego z kuchni europejskiej, wieczór przy lampce pysznego piwa lub cieszyć się muzyką na żywo, w „Frau brutto” czeka na Ciebie!