336 Shares 7212 views

Sergey Gabrielyan – Biografia i filmy

Dziś pokażemy, kto jest Sergey Gabrielyan. Jego filmy, a także biografia rozważyć dalej. Mówimy o rosyjskich aktorów kina i teatru. Czczony Artysta Rosji.

biografia

Aktor Gabrielyan Sergey urodził się w 1962 roku w dniu 13 lutego. Studiował w GITIS. W 1987 roku ukończył wydział aktorski. Pracowałem w studiu Ludmiła Kasatkina. Został przyjęty do trupy Moskiewskiego Teatru Artystycznego Gorkiego. dyrektor artystyczny – Tatiana Doronin. Film został usunięty z 1989

tworzenie

Sergey Gabrielyan jego pierwszą główną rolę w 1991. To było w komedii o nazwie „miliony grze.” W latach 1999-2002 brał udział w filmie telewizyjnym „projektu orzeźwiającej kąpieli!” Wyjść na kanale telewizji ORT. W filmie zagrał ponad 75 ról. Do najbardziej znaczących filmów: "Chiński serwis", "Antikiller", "Shirley Myrli". Żonaty Irina Byakov – aktorka. Ma syna.

wybrana filmografia

Sergey Gabrielyan zagrała w filmie „Miliony Gra” w 1991 roku. W 1993 roku grał w filmie „Testament Stalina”. W 1994 roku dostała rolę w filmie „Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkina”. W 1995 roku zagrała w filmie „Shirley Myrli”. „Biedny Sasza” grał w filmie w 1997 roku. W 1999 roku dostała rolę w filmie „chińskiej służby”. Pracował nad filmem „DMB” w 2000 roku. W 2001 roku zagrał w filmie „Truckers”. Zagrał w „Antikiller” film w 2002 roku. W 2009 roku otrzymała rolę w filmie „Człowiek z Boulevard des Capucines”. Od 2013 roku pracował w serialu „Junior” za rok 2016. Sergey Gabrielyan zagrał także w „Jedności”. Nie grał Jacob. Obraz został wydany w 2015 roku

Działki

Aktor wystąpił w serialu „junior”. Jej akcja rozgrywa się w Podolski. Zespół hokej zwane „Niedźwiedzie” pochodzi Sergey Makeev – nowego trenera. W przeszłości był zawodnikiem Ligi Narodowej. Przed nim postawił zadanie „Niedźwiedzie”, aby zespół. To nie jest łatwe, ponieważ różne poglądy graczy. Ponadto, mają inne rzeczy do zrobienia: studium, życia prywatnego i rodzinnego. Niektórzy ludzie w tym samym czasie próbuje „pozbyć” nowego trenera jak najszybciej.

Sergey Gabrielyan zagrała również w filmie „Człowiek z Boulevard des Capucines”. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszych latach XXI wieku. W Rosji pochodzi Masza – Dziewczyna, która jest wnuczką Dzhonni Fosta. Celem jej wizyty – strzelać wysokiej jakości filmów. Pieniądze dla produkcji przynosi kolektora. Kiedy lokalne oszuści słyszeć o kwotę chcą oszukać reżysera i Rob.

Sergey Gabrielyan grał też w filmie „Antikiller”. Mówi o dawnym operacyjny, który służył termin do przestrzegania zasad „czy zło nie jest karane przez prawo, konieczne jest, aby zatrzymać je z innymi metodami.” Po powrocie z więzienia bohater kończy się w ostatecznej rozgrywce między trzema grupami przestępczymi. Kontynuuje się do tych zasad.

Aktor zagrał w filmie „DMB”. Jego historia opowiada, jak jeden z losem stacji rekrutacji przynosi odmienne mężczyzn. Jednym z nich jest byłym studentem. Innym – pracownik fabryki. Trzecia Armia uratowany z niektórymi niebezpiecznymi kredytodawców, ponieważ w długach. W służbie swoich niewiarygodnych przygód.

Aktor wystąpił w komedii „Kitayskіy serviz”. Fabuła rozgrywa się w 1913 roku. Najbogatszy i najbardziej komfortowa łódź rzeka o nazwie „St. Nicholas” zostanie wysłany do Wołgi Niżny Nowogród od Carycyna świętować Trohsotletiya romanowowie. Wiadomym jest, że niektórzy oszuści będą próbować pokonać w grze w pokera Frola Satanovskogo, który jest jednym z najbogatszych kupców w Imperium Rosyjskim.

Aktor pracował także w Nowy Rok lirycznej komedii „Zły Sasha”. Działka jest on ustawiony w Moskwie w przeddzień Nowego Roku. Nieszczęsny i bezradny, ale szczery i utalentowany napastnik Berezkin wraca z więzienia. Z lucky pieniędzy, które powierzył mu surowy szef mafii. Roztargnieniem Berezkin traci gromadzeniu gangster, a on jest teraz zagrożone przemocą. Zamierza się powiesić, ale oszczędza Arystarcha – włóczęga z systemem Santa Claus. Razem próbują okraść bankier mieszkaniu, jednak wpaść w pułapkę zastawioną przez specjalną Sasha – córki właściciela. Ona jest nieszczęśliwa dziecko. Ona ma wszystko, z wyjątkiem opieki matki. Biznes kobieta Olga ciągle zajęty. Zarządza Bankiem i jest często zmuszony udać się w podróż służbową. Sasha jest gotowy, aby pozbyć się bogactwa żyć normalnym domu mama.