555 Shares 3759 views

Jak ciężki jest kurczak i jaja jak zdefiniowano

jaja muszą istnieć w każdej domowej lodówce. Jest to najczęstszy składnik, który jest częścią wielu potraw. Zastosowany produkt może być oddzielnie.


Wszyscy wiemy, że zanim pójdą na sprzedaż na skorupie każdego jaja jest wybity. Oznaczono Produkt wytwarzany w hodowli drobiu. Co oznaczają numery na powłoce? Pierwsza cyfra wskazuje okres przechowywania. Innymi słowy, jest to wiek oznaczonych jaj. Druga wskazuje na swojej kategorii, który zależy od rozmiaru. odłożył list przed rozpoczęciem szyfrującej „C” lub „D”. Są one, odpowiednio, średnie jajko należący do jadalni lub grupy dietetycznych.

Jaj przypisać diecie nie utrzymuje się w temperaturze ujemnej. Termin jego realizacji nie powinien przekraczać siedmiu dni. Dietetyczne jaj – jest to bardzo świeży produkt, a nie jego konkretnej marki. Białko go mocno, a żółtka nadal. Przestrzeń zajmowana przez powietrze wewnątrz skorupy wynosi mniej niż cztery milimetry. Po pewnym czasie, wewnętrzne zawartość jaja trochę lizać. Żółtko nabywa niektóre mobilność i wielkość przestrzeni powietrznej jest zwiększona do siedmiu lub dziewięciu milimetrów. W związku z tego typu dieta jadalnia jajko staje. Ten produkt jest całkiem jadalne, ale nie tak świeże. Jest on przechowywany w temperaturze pokojowej w ciągu nie więcej dwudziestu pięciu dni, i na warunkach określonych w lodówce – do dziewięćdziesięciu dni.

Aby odpowiedzieć na pytanie, ile waży jajko kurczaka, trzeba znać swoją kategorię. Jest to druga część oznaczeń na powłoce. Ona mówi o masie.

Ile waży jajko 1 kurczak, związane z trzeciej kategorii? Jego masa wynosi od trzydziestu pięciu do czterdziestu czterech, a aż dziewięć dziesiątych grama. Nieco większe niż jaja drugiej kategorii. Ich ciężar wynosi od 45 do 54,9 g

Jak ciężki jaj kurzych pierwsza kategoria? Waga produktu – od 55 do 64,9 g Jest elita kategoria. Jak ciężki jaja, związane z nią? jego masa osiągnie 74,9 g W ten sposób powłoka może być postrzegane oznaczone „O”.

Bardzo rzadko, ale oni natknąć takich przypadkach, które są przyznawane jako gigantyczny najwyższej kategorii. Jak ciężki kurzych jaj w takim przypadku? Ciężar takiego produktu przekracza siedemdziesiąt pięć gramów. Skorupy tych przypadkach odłożył litera „B”.

Kategorie wagowe jaj importowanych są oznaczone za pomocą innych oznaczeń. Litera «S» na skorupce produktu oznacza, że jego waga nie przekracza pięćdziesięciu trzech gramów. Jeśli kupujesz jajka je zobaczyć oznaczone literą „M”, to wiedz, że ich waga jest w zakresie od 53-63 posiada produkt «L» kategorię. Jego ciężar wynosi od trzech do sześćdziesięciu siedemdziesięciu trzech gramów. Największe jaja oznaczone są wyraźne «XL». Ich waga – ponad siedemdziesięciu trzech gramów. Pierwszy z numerów na skorupce jaja przywożone z zagranicy reprezentuje kraj UE, z którego produkt został dostarczony. Belgia numerowane jednostka, Niemcy – licho, Francja – trojka, Holandia – sześć.

W recepturach różnych potraw, co do zasady, waga jaja jest brane równe czterdzieści gramów. Oznacza to, że mamy na myśli trzecią kategorię produktu. Jaka jest waga gotowane kurczaka jajko, również trzeba wiedzieć, kiedy gotowanie różnych potraw. Należy pamiętać, że jest to nieco cięższe ropy. Ale dokładniej, jego masa jest uzależniona od kategorii, do której należy produkt.