882 Shares 5524 views

Archiwalne tła: sformułowanie „staromodny”

Często, aby stworzyć piękne zdjęcie nie jest wystarczająco dobre ubrania i uśmiech, więc fotografowie mają szczególną odpowiedzialność za podejście do leczenia swoich arcydzieł. Nie jest tajemnicą, że najbardziej znanym programem do tego celu jest „Photoshop”. Aby utworzyć specjalną mistrzami entourage użyć rocznika tle. Co to jest i jak z niego korzystać?


Jakie są tła

W dzisiejszym świecie, w sieci można znaleźć wszystkie tekstury dla „Photoshop”: morze, słońce, baniek, a także archiwalne tła. Na szczęście, stosowanie tego stylu fotografów są szybkie. Spójrzmy na to, co można pokazać w takiej fakturze. Po pierwsze, większość z nich są projektanci tego samego tonu i brązowy beżowy paleta jest dominująca. Po drugie, archiwalne tła „Photoshop” zazwyczaj zawierają elementy, takie jak pióra, zegar z rzymskimi cyframi, świece, loki, wstążki i tym podobne. D. istotnym elementem liści drzew są galwanicznie.

Kiedy używane rocznika tle

Często patrzymy na piękny obraz i uświadomić sobie, że czegoś brakuje … Może powinniśmy pomyśleć o pięknym tle, który uzupełnia swój wizerunek i uczynić goście denerwować się z emocji. Tak więc, na przykład, odcienie błękitu wykorzystywane do zdjęć z wakacji, zabawy i rozrywki. Archiwalne tła odnosi się do czegoś ważnego, starożytny, że musi pozostać długo w pamięci. Tak, najczęściej jest stosowany w przetwarzaniu zdjęć ślubnych, zdjęcia z rodzinnego albumu lub sesjach fotograficznych na istotne tematy.

Jak zmienić tło w „Photoshop”

Aby szybko i łatwo zmienić tło do „Photoshop”, trzeba nacisnąć przycisk Q, wybierz pędzel i farby na całej powierzchni obiektu. W ten przepływ i krycie powinien być ustawiony na 100%. Następnie ponownie naciśnij Q. obraz nie będzie dość dokładne, więc należy użyć skrótu klawiaturowego Ctrl + Shift + I. Następnie użyj przycisku Refine Edge: przekonasz się okno, które można ustawić wszystkie niezbędne parametry:

  • Zobacz – pomaga ustawić tło. On nie jest tak ważna i jest specjalnie zaprojektowany dla wygody.
  • Wykrywanie krawędzi – jedno z najważniejszych narzędzi. Musisz wybrać Smart Radius i wybrać dogodny zakres obrazu.
  • Dostosuj Edge – parametr do regulacji poprzednim kroku. Tutaj będzie w stanie wygładzić obraz, odcień, spróbuj eksperymentować z kontrastem.
  • Odkażenie Colors – narzędzie do pozbycia się artefaktów.

Ponownie kliknij Refine Edge kpopku obserwować obiekt pod klucz bez tła. Pozostaje tylko położyć warstwę chcesz – i masz piękny obraz, który nie wstydzi się pokazać, krewnych i przyjaciół.