348 Shares 3312 views

Ogórki Claudia F1: opinie, zdjęcia, opis odmiany

Claudia F1 – jeden z najbardziej popularnych odmian ogórków. On jest bardzo popularne wśród ogrodników. Mimo stosunkowo wysokiej cenie, te ogórki są zawsze popytu. Oni kupić kilka paczek. Co jest tak lubi tego rodzaju, co to jest wyjątkowy?

Ogórki Claudia F1: opis odmiany, opinie

Claudia gatunek należy do F1 o średnich gatunków ogórków. Od kiełkowania aż do pierwszych owoców trwa około 50 dni. Różnorodność, jak sama nazwa wskazuje, hybrydowy. Litery i liczby (F1) oznacza, że jest hybrydą pierwszej generacji. Oznacza to, że występuje efekt heterozji. Efekt ten powoduje bardzo wysoką wydajnością, choroby i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. efekt heterozji – duża żywotność, szybki rozwój rośliny. Jednak nasiona ogórków zebrać bezużyteczne. Efekt heterozji wpływa tylko pierwsze hybrydy generacji. Nasion zebranych z hybryd owoców, tracą swoje najlepsze cechy. Dlatego, aby uzyskać pożądaną wydajność i najlepszą jakość odmian F1 Claudia, po prostu trzeba kupić co roku ponownie.

Kolejny plus odmiany Claudia F1: ta odmiana ogórka, absolutnie bez goryczy. Brak niekorzystne warunki pogodowe nie wpływają na jego smak. smak ogórka jest zawsze doskonała zarówno świeże i marynowane, solone formie.

Ogórki Claudia F1 – hybrydowy partenokopichesky (samozapyleniu). Odmiana ta może być uprawiana całkowicie bez zapylania przez owady. Ma tylko żeńskie kwiaty. Według jajników można zauważyć, że nie ma jałowe kwiaty, bicz utworzone ogórki puplyata z kwiatami. Jajnika głównie zlokalizowane belki.

Co to jest, Klaudiusz ogórek F1? Opinie ogrodnicy nie zawodzi. Ogórek należy do dlinnopletistomu klasę. Ale daje bardzo wysoką wydajność i długi okres owocowania. Więc kupujący mówić dobrze o nim jako plonów w każdej klasie z roku nawet małych ogórków, które nie Canning tworzą puste przestrzenie wewnątrz owocu. Tak, jak i zewnętrznych danych ogórek też mieć tylko pozytywne opinie. – średnica 3 cm, długość – 9 cm najbardziej razmerchik do konserwacji .. Gładki zielony kolor, bez smug, bez wyraźnej selera, tuberculate jednak szorstka, cienka skóra jest delikatna, silny zapach ogórka. Ogrodnicy nie tylko mówić dobrze tego rodzaju, są poinformowani także wszystkich znajomych kupować i sadzić ją.

Jaka jest różnica Claudia Agro F1?

Ogórki Claudia F1 Agro opinie jest taka sama jak Claudia F1. Słowo „agro” ma szczególne znaczenie w nazwie odmiany. Jest to ta sama odmiana. Tylko niektóre z firm zajmujących się pakowaniem i sprzedażą nasion, co próbuje sprzedać nasiona jak własne, są one pochodzą. Najważniejsze, że było na imię odmian Pack – Klaudiusz F1 – a nasiona nadają się do sadzenia na warunkach siewu.

Ogórki Claudia F1: recenzje uprawy, plon i cechy wysokiej jakości

Od ogórek Claudia F1 – partenokopichesky hybryd, może być uprawiana powszechnie. Na przykład, odmiany i hybrydy pcholoopylyaemye można sadzić tylko w otwartym terenie przy użyciu folii tymczasowych schronień. Bo oni na pewno trzeba owadów zapylających, bez tego nie będzie żniwa.

Ale co z ogórkiem Claudia F1? Opis, opinie i dyskusja odmiany na forach proszę. Ogórki Claudia F1 mogą rosnąć w otwartym terenie i w szklarniach, które nie należą do owadów zapylających. Owoce w domu na parapecie i balkonu. Ponadto, podobnie jak w szklarni, można utrzymać stałą optymalną temperaturę i wilgotność, nie Claudia F1 daje plony dwa razy więcej niż na ulicy.

Co daje plon ogórka Claudia F1? Opinie ogrodników o to imponujące. Zewnątrz średnia wydajność wynosi 10 kg na 1 m 2, i w szklarniach, – 20 kg na 1 m 2. W szklarni odmiany są uprawiane na kratach i na otwartym odcinku bicz pole ziemi. Smak i wygląd tych różnic w warunkach wzrostu nie naruszone. Ogórki zbierane są głównie w ciągu dnia, to wydajność jest wyższa i Zelentsy nie wyrastają.

Rosnąć może być cokolwiek chcesz. gwarantuje wysoką wydajność i doskonały smak jakości owoców. Ogórek doskonały w świeży, pachnący, przetargu. Świetnie w postaci konserw, bez pustek i wodnista, chrupiąca. Owoce bez goryczy. Undemanding do warunków środowiskowych, odpornych na choroby. Owocniki długo. Owoc nie żółkną i nie rośnie. Dla obfitego owocowania nie potrzebują owadów zapylających. To w jaki sposób mówić o rodzaju ogrodników.

Bardzo atrakcyjny i apetyczny dla ogórka zdjęć Claudia F1. na forach internetowych zdjęcia, opinie i dyskusje cechy odmianowe ogórków zawsze podziwiali. Zdjęcia konserwowanych ogórków wyglądać apetycznie i opisał jakość smak nie ma wątpliwości, że Claudia F1 będzie spełniać wszystkie oczekiwania nabywców.

Jak sadzić ogórki

ogórki sadzenia mogą być bezpośrednio do gruntu i przez sadzonki. Wielu, aby uzyskać wcześniejszą żniwa, skorzystać z drugiej metody. Sadzonki muszą być w wieku nie więcej niż miesiąc, w przeciwnym razie złego zakorzenienia, a posadzone nasiona bezpośrednio do gruntu w końcu wyprzedzić jego rozwój. Sadzonki podczas sadzenia w ziemi konieczne jest pokrycie, pritenyat w ciągu dnia, w nocy do wody i otwarty. W przeciwnym wypadku może spalić na słońcu, albo cierpią na wietrze. Kiedy sadzonki przyzwyczaja, przestaje być w potrzebie schronienia. Zazwyczaj zajmuje to kilka dni. W szklarni sadzonki mniej chorych, nie ma wiatru, wysoka wilgotność, bezpośrednie światło słoneczne nie jest niebezpieczne.

Przed sadzeniem, nasiona moczyć pożądane obrzęk lub naklovyvaniya kręgosłupa. Teraz niektóre z nasion hybrydowych są sprzedawane w kolorowych skorupkach, nie są one nasączone, by ją uratować.

Sadzenia w otwartym terenie

Sadząc w ziemi posłać. To może być zmielony lub obornika. Jeśli posadzone ogórki tylko na ziemi, łóżko powinno być nie więcej niż metr szerokości, łatwo było zebrać i opieki dla ogórków. Na łożu ogórka obsadzone 2 rzędach pomiędzy krzewów w rzędzie opuszczających minimalnej odległości 20 cm. Można Redlica zrobić wzdłuż grzbietów 2 bruzdę, dobrą szopy wodą, posypać nawozu lepsze zawierających azot, fosfor, potas, to wystarczy , Następnie umieścić nasiona ogórków i napełniajcie ziemię.

Wysokie łóżko z odchodów

Można umieścić nawóz w postaci złoża o bokach, to leje w ziemi i pod ziemią do ogórków roślinnych. ciepły wysokie łóżko nawozu zawsze povolit zebrać dobre plony. Ogórki na jej ciepły, istnieje wiele składników odżywczych. W dawnych czasach naszych babć, że sposób ten roślinny hodowano, gdy nie było w każdym podwórku szklarniach oraz wszelkich nawozach i nawożeniu.

Jak rosną bogate żniwo? Gdy ogórki tworząc kilka z tych arkuszy, mogą wlać nawóz „Zdraven” i okuchit. Zatem krzewy tworzą silny system korzeniowy i zapewni jeszcze większy plon. Niektórzy ogrodnicy doradzić pod każdym krzakiem dodać łyżeczkę nawozu „Field of Dreams”, zaś Claudia F1 w otwartym polu będą zbierać nie mniej niż w szklarni.