97 Shares 1145 views

Skuter „Suzuki” – japońska jakość i niezawodność

W lekkich pojazdach silnikowych firma Suzuki jest niekwestionowanym liderem. Reputacja, zasłużył lat, nienaganna jakość, bezpieczeństwo i niezawodność – kartę swoich produktów. Warto również zauważyć, że wszystkie pojazdy, które zostały wydane na podstawie tej marki są wyposażone w pełnej zgodności z zaawansowanych wymagań technicznych. Poprzez zakup skutera „Suzuki” (przeglądy właścicieli i ekspertów tylko pozytywnych), możesz być pewny na sto procent, że to będzie trwało przez długie lata.

Historia Suzuki

Historia firmy rozpoczęła się w 1909 roku, gdy był o nazwie Suzuki Loom Works. On zajmuje się produkcją motocykli, motocykli oraz krosien. W roku 1930, popyt na samochody znacznie wzrosła, a zdecydowano się otworzyć nowy kierunek. Rozwój linii rozpoczęto w 1937 roku, ale produkcja jest prawie zamknięta z powodu wybuchu wojny.

W 1951 roku firma ponownie zaczęła nabierać tempa. I już w 1952 roku pierwszy na świecie motocykl Suzuki został przedstawiony. Sukces był przytłaczający, więc produkcja stali w celu zwiększenia sztuka w większym stopniu kosztem wsparcia ze strony państwa.

W 1980 roku produkty produkowane pod marką Suzuki, miała silną pozycję na rynkach całego świata. I od tego momentu zaczął się zapełniać składzie lekkiej wersji Motocykle – Skutery. Gemma pierwszy wdrożony w 1981 roku

Obecnie firma zysk netto o 500 mln. Dolarów.

Skuter „Suzuki”: ceny i asortyment

Linia skuterów zadowala ich obfitość. Modele można odebrać za twardziela, a łagodnym dziewczyny. Wszystkie pojazdy silnikowe są przedstawione w dobrej jakości, wygląd jest jasny i nowoczesny. Firma prezentuje produkty o różnej konfiguracji i specyfikacji. Oni wszyscy mają dobre prowadzenie i kontrolę bezpieczeństwa.

Szczegółowy przegląd wszystkich modeli skuterów marki Suzuki nierealne, więc uważamy, że najbardziej popularne:

 • Suzuki Pozwala 2 nowe (Sport modelowe 2000-2008 Model letnie) – 300 tysięcy rubli ..
 • Suzuki Sepia (opcja budżet, ale z dobrą charakterystyką 1989 -1993 gg.) – 150 -. 200 tysięcy Rub.
 • Suzuki Skywave 650 (skuter LUXURY 2001-2010.) – 600-620 tysięcy rubli ..
 • Suzuki Skywave 250 (nowa generacja z zaktualizowane funkcje 2006-2012.) – 400 tysięcy rubli ..
 • Suzuki Address V125 (sport skuter 2005-2011.) – średni koszt 200 tysięcy rubli ..
 • Suzuki Address V50 (legendarne sportowe modelu 2006-2012.) – około 150 tysięcy rubli ..

Skuter „Suzuki Adres B50”

Przede wszystkim, ten skuter jest klasycznym przedstawicielem rasowych japońskim. Ustawia go w ruch jest dość ostry 50 silnik cu. cm. Jest to silnik dwusuwowy z poziomą górną wtrysku paliwa do komory korbowej przez zawór płatka. Należy zauważyć, że ten szczegół jest często spowodowane nieudanym uruchomieniu silnika. Silnik jest prawie nigdy nie jest za gorąco, dzięki niezawodnego systemu wymuszonego chłodzenia. Działa skuter dwa sposoby: rozrusznik elektryczny lub mechaniczny.

Silnik ma pojemność 6,5 KM. Wyprodukowany przez nowoczesne standardy, dość długi czas – aż 6 lat! To jest wielki sukces wśród technologii motocykl o bardzo małej objętości silnika, i dlatego może być bezpiecznie założyć, że skuter „Suzuki Address 50” – prawdziwy przeżył!

Projekt Model plastikowy owiewka jest bardziej podobny do szybkiego zdobywca ulicach miasta. Kolor jest dość szeroka gama kolorów, by tak rzec, dla każdego smaku i koloru. Ale to jest bardzo odpowiednia dla obszarów wiejskich. Czystość (lub klirens) 150 mm i miękkie zawieszenie teleskopowy przedniej nawiązuje do wygodnego ruchu.

Dużym plusem jest to konieczne, aby przeznaczyć podwójne sidushku który pozwala w razie potrzeby przenieść pasażera. Pod nim jest pojemny, zamykany schowek na kask. Jako wolną objętość może być stosowane jako komory ładunkowej. W przeciwieństwie do współczesnych modeli, bagażnik jest wykonana z metalu. Sekcja tylna jest otwarty tułowia, przeznaczony do transportu ładunków sypkich.

elektryka

Onboard elektronika jest przeznaczony dla 12 V i ma wystarczająco potężny generator. Sieć zasilania płytka jest dość prosta. Generator funkcje umożliwiają lepszą światło głowy i niewielki system dźwiękowy. Skuter „Suzuki”, można nawet umieścić alarm motocyklowy w razie potrzeby.

Dane techniczne:

 • Silnik – Benzyna, oznaczenie – AD-50;
 • Objętość pracy – 49 metrów sześciennych. cm;
 • chłodzenie – wymuszony;
 • Wielkość koła – 90/90 R10;
 • Hamulce – bębnowe kabel mechanicznym;
 • zbiornik paliwa – plastikowy o pojemności 3,5 litra;
 • jazdy – na tylnym kole, pasa (CVT);
 • Zbiornik oleju – tworzywa sztucznego o pojemności 2,5 litra;
 • ograniczyć wagę bez kierowcy – 66 kg;
 • rok uwolnienia – 1986-1991.

ważne punkty

Pomimo swojego wieku, ma dobrą konserwacji oraz brak problemów z poszukiwaniem oraz dostępność części zamiennych.

Gdy awaria nabyć niezbędne elementy mogą być w sklepach internetowych lub w wyspecjalizowanych ośrodkach. Większość łożysk skuterów mają odpowiedników krajowych. W naprawie i wymianie tych elementów ważne jest, aby oznaczenia. Ceny analogami miłą niespodziankę.

pomocnych wskazówek

 1. Podczas szybkiej jazdy koniecznie trzeba ingerować w benzynie i oleju przez siebie, a następnie w przyszłości gwarantuje brak problemów z tłokiem.
 2. okładziny z tworzywa sztucznego na awarie jest bardzo dobrze reaguje na lutowanie i malarstwa, przyjemnie odzwierciedlenie w budżecie aktualizacji.

Na ogół, gdy technologia terminowe obsługa i korzystanie z zaleceniami producenta środków smarnych, – praktycznie „neubivaemy”. Skuter „Suzuki” – prawdziwy stary dobry japońska jakość. Powodzenia na drodze!