860 Shares 3601 views

Lek „Epigalin”: nauka, metoda z zastosowaniem kompozycji, analogi, opinie

Dość często w nowoczesnej medycynie, tzw-onkoprotektor leki, które pomagają znormalizować przemianę materii w tkankach i zapobiec rozwojowi nowotworu. Jeden z nich to suplement diety o nazwie „Epigalin”. Instrukcje użytkowania znajdują się proste, a wielu ekspertów zaleca biorąc dokładnie to oznacza. Jest rzeczą naturalną, że wiele osób szuka dodatkowych informacji.


Przypadki, w których jest to właściwe stosowania tego leku? Czy to skuteczne? Co feedback zostawić pacjentów? czy terapia jest związana z pewnym ryzykiem? Odpowiedzi na te pytania będą interesujące dla wielu.

Opis postaci kompozycji i uwalnianiu

Lek „Epigalin” produkowany jest w postaci białych kapsułek. Są one umieszczone w blistrach po 15 sztuk. Apteki może kupić opakowanie zawierające co najmniej 60, 120 lub 240 kapsułek. To biologicznie aktywne dodatki do żywności, które jest przypisane do naturalnego kompozycji. Głównymi składnikami czynnymi są indolo-3-karbinol (200 mg na kapsułkę) i 3-galusan epigallokatechiny (45 mg).

Ponadto, w kompozycji według niniejszego wynalazku, a pewne adiuwanty, w szczególności ditlenku krzemu i stearynianu magnezu. Główny składnik powłoki jest kapsułka żelatynowa.

Jakie właściwości leku?

Indolo-3-karbinol – substancję biologicznie czynną, którą otrzymuje się przez ekstrakcję z roślin krzyżowych. Blokuje on mechanizmy, które są odpowiedzialne za pobudzanie nieprawidłowego wzrostu komórek w tkankach macicy, piersi i prostaty. Składnik normalizuje równowagi estrogen zapobiega proliferacji komórek tkanek wrażliwych na estrogen i neutralizuje działanie czynników wzrostu – substancje aktywujące rozwoju nowotworów w układzie rozrodczym. Ponadto, jeżeli substancja ma działanie przeciwwirusowe, powoduje selektywne niszczenie komórek zakażonych wirusem brodawczaka ludzkiego.

Galusan epigalokatechiny-3 otrzymuje się z ekstraktu z zielonej herbaty. Składnik ten uaktywnia proces fagocytozy hamuje nieprawidłowego wzrostu nowych naczyń krwionośnych w węzłach mięśniaka zapobiega przenikaniu komórek endometrium do warstwy mięśniowej macicy, a także przyczynia się do zmniejszenia nowotworów.

Głównymi wskazaniami do akceptacji

W jakich przypadkach jest zalecane u pacjentów otrzymujących lek „Epigalin”? Jego stosowanie jest skuteczne dla niepowodzeń procesów metabolicznych w systemie reprodukcyjnego kobiet i organy męskie (mówimy o gruczołu krokowego). W obecności kapsułki takie problemy stają się dodatkowe źródło składników odżywczych, takich jak eligallokatehin 3-galusan i indolo-3-karbinol.

Głównymi wskazaniami do przyjęcia są wspólnym chorób kobiecych, jak piersi, rozrost endometrium, zespołu policystycznych jajników. Kapsułki mogą być również skuteczne w endometrioza, adenomioza, macicy, mięśniaka. Mężczyźni lek przepisywany w przerostu prostaty. Również rozważyć wskazania do chorób wywołanych przez wirusa brodawczaka ludzkiego.

Lek „Epigalin”: instrukcje użytkowania

Wyznaczyć taki lek może tylko lekarz. Nie zaleca się przyjmowania leku nielegalnie „Epigalin”. Instrukcja zawiera tylko kilka ogólnych zaleceń, które w razie potrzeby mogą zostać dostosowane przez lekarza w zależności od stanu i od indywidualnych cech organizmu pacjenta.

Dzienna dawka na ogół wynosi 1-2 kapsułek. Muszą podjąć tuż przed lub w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Czas trwania terapii jest również określana indywidualnie dla każdego pacjenta. Na przykład, gdy brodawczakowatością lub nadużycie tkanka sutka leczenie trwa około trzech miesięcy. Jeżeli mówimy o nadmierny rozrost żeńskiego lub męskiego układu rozrodczego, zaleca się, aby przyjąć kapsułkę co najmniej 5 – 6 miesięcy.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Oczywiście, wielu pacjentów są zainteresowani pytania o to, czy we wszystkich przypadkach możliwe jest podjęcie suplement diety „Epigalin”. Instrukcja wskazuje, że istnieją pewne ograniczenia.

  • Lek nie jest wskazany u pacjentów z nadwrażliwością układu odpornościowego na którykolwiek ze składników.
  • Przeciwwskazania także w ciąży. Jeśli kobieta była konieczna, aby zaakceptować kapsułki podczas laktacji, piersi karmienia w czasie leczenia należy przerwać.
  • Także podczas leczenia pacjentów zaleca się, aby wykluczyć z diety produktów, które zmniejszają kwaśność soku żołądkowego.

Możliwe reakcje uboczne

Ważnym aspektem jest to, że wszelkie powikłania u chorych otrzymujących kapsułka „Epigalin” czy rozwijać. Opinie pacjentów i lekarzy, a także badania statystyczne sugerują, że skutki uboczne terapii jest niezwykle rzadkie i uważane wyjątki.

Większość pacjentów skarży się na przejaw pewnych reakcjach alergicznych. Główne objawy to zmiany skórne, zaczerwienienie, obrzęk, pieczenie i swędzenie. Rzadziej rozwija się pokrzywka i kontaktowe zapalenie skóry. stany anafilaktyczne terapia nie została ustalona, choć niektóre prawdopodobieństwo ich rozwoju jest nadal.

Jeśli podczas leczenia wystąpi którykolwiek pogorszenie lub zawiadomienie objawów reakcji alergicznej, należy przerwać przyjmowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Medycyna „Epigalin”: cena i analogi

Dla wielu ludzi, ważne pytanie o koszt leku. Naturalnie, dokładna liczba nie może być określona, ponieważ będzie to zależeć od producenta, apteka, terminów używanych, miasto zamieszkania i tak dalej. D. opakowanie 60 kapsułek kosztuje 1100-1300 rubli. Cena 120 kapsułek, w postaci zasady w zakresie od 1800 do 2100 rubli. Warto zauważyć, że możliwe jest pełny cykl leczenia trzeba będzie się pakować 240 kapsułek, które będzie kosztować gdzieś w 3900 rubli.

Z różnych powodów nie wszystkich grup pacjentów odpowiedni lek „Epigalin”. analogi narkotyków we współczesnym rynku farmakologicznym są trudne do znalezienia, ponieważ posiada unikalną kompozycję. Niektórzy lekarze zamiast podawać „Epigallat”. Istnieją inne leki, które mają pewne podobne właściwości. Mogą one zawierać listę "Gemafemin", "Klimaton", "Ekstrovel", "Mastofit", "BioLift" i kilka innych.

Opinie o leku

Oczywiście, wiele osób interesuje się przed zakupem, że myślenie to oznacza, pacjenci mieli już czasu na leczenie. Więc mówić o medycynie „Epigalin”? Opinie są w większości pozytywne. Rzeczywiście, pełny cykl leczenia ma korzystny wpływ na stan zdrowia, promuje resorpcję torbieli w narządach rozrodczych, normalizuje metabolizmu w tkance sutka i spowalnia proces przerostu gruczołu krokowego.

Na negatywne Carry, być może, tylko wysokie koszty – BAA nie pozwolić każdemu. Z drugiej strony, zdrowie jest warte żadnych pieniędzy. Nawiasem mówiąc, niektórzy pacjenci zgłaszali wzrost apetytu po zażyciu kapsułki.

Zrozumiałe jest, że nie jest to infuzyjnych, biologicznie aktywny dodatek do żywności. To wpływa na ciało powoli i stopniowo.