192 Shares 1896 views

Ogórek ogórek Paryż. Sadzenie i pielęgnacja

Niesamowite upraw warzyw, które stosuje się w postaci niedojrzałej, – ogórek. Są one popularne na całym świecie. Roślinny rodziny dyniowatych Pochodzi z Indii. Istnieje wiele odmian, które różnią się pod względem dojrzewania i celu. Ogórek Celem sałatki korzystnie stosuje się do spożycia przez nowy. Zalicza się je do różnego rodzaju sałatek warzywnych. Sól powlekania nadaje się do konserwowania ogórków. W tym celu małe warzywa. Godny uwagi jest różnorodność Ogórek korniszon Paryża, który charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniu. Jest on równie dobry w świeżo przygotowanych sałatek, solą i warzyw w puszkach. Smak ma wielki ogórek konserwowy Paryż.

opis

Ten gatunek ma wczesne dojrzewanie. Owocowania następuje w ciągu czterdziestu czterdzieści pięć dni po posadzeniu. Pcheloopyljaemogo roślin. W związku z tym, że hoduje się w otwartym sprężyna gleby lub szklarni, w którym możliwy jest dostęp owadów zapylających. Dobre plony spowodowane głównie żeński rodzaj kwitnienia. Wczesne okresy dojrzewania doskonale łączyć z cechami soli powlekania.

Paryż Ogórek konserwowy – gęsta Zelenets mały rozmiar. Owoce osiągają długość sześciu do jedenastu centymetrów. Są bardzo gęste, wrzecionowate. Chrupiące Zelentsy cechuje brak goryczy. Krótkie krupnobugorchatye owoce są pokryte małymi kolcami czarny. Przenośnik owocowania wymaga regularnego zbiorów. Co dwa lub trzy dni zbierać niedojrzałe owoce. Sprzyja to powstawaniu nowych Zelentsov. Z jednego metra kwadratowego z dobrą opieką, aby usunąć cztery kilogramy piękne warzywa. W tym przypadku, masa ogórków osiąga pięćdziesięciu do dziewięćdziesięciu pięciu gramów.

Również ocenę doskonałą smakowitością różni aktywną odporność na choroby. Należą mączniaka rzekomego, strup mączniaka. Ogórki korniszon Paryż tolerować niekorzystne warunki pogodowe.

Jak przyspieszyć owocowanie?

Ta odmiana jest uprawiana w różny sposób. Każdy z nich spełnia pewnych okresach nasion siewu. Aby przyspieszyć otrzymanie rośliny hoduje sadzonki metody ogórek ogórek Paryż. Uprawa sadzonek pozwala na dwa tygodnie, aby przyspieszyć okres żniw. nasiona ogórka wysiano w doniczkach. Zapobiega to uszkodzeniu system korzeniowy młodych roślin podczas ich umieszczania w ogrodzie. Gdy istnieją trzy lub cztery liście ogórka mogą być przemieszczane w otwartym terenie. Moment zdarzenia zależy od pogody. Podstawowym warunkiem jego realizacji – to jest obraźliwe dla zrównoważonego ciepła. W tym czasie ziemia do ogrzania do dwunastu stopni. Aby uniknąć uszkodzenia sadzonek wiosny temperatura spadnie zastosować tymczasowe schronienie. Na wiosnę Szklarnie taśmowe można sadzić ogórki korniszony Paryż. Dorastając w takich obiektów pozwala na wczesne sadzenie nasion bezpośrednio do okrywowa. Można to zrobić pod koniec kwietnia.

Sadzenie i pielęgnacja w szklarniach

Paryż Ogórek konserwowy – rośliny ciepłolubne i woda-kochający. On domaga się żyzności gleby. Ta uprawa warzyw rośnie silnie, tworząc długi bat. Dlatego też, gdy sadzenie sadzonek lub sianie uwzględnienia tej charakterystycznej właściwości ogórków. roślina gęstość powierzchniowa nie powinna być mniejsza niż trzy rośliny na metr kwadratowy. Opiekę w nieogrzewanych szklarniach jest rozluźnienia gleby, regularnego podlewania ciepłą wodą. Co dziesięć dni, dzięki czemu nawóz. Opatrunki stosowane w formie zawiesiny lub roztworu mocznika, który jest przygotowywany z szybkością dziesięć gramów na dziesięć litrów wody. Korniszona ogórek Paryż ma długą batem, która w warunkach szklarniowych folii usytuowaną pionowo i wiązać.

Sadzenie w otwartych warunków gruntowych

Pod łóżko ogórka jest usuwany z części żyznej gleby o dobrej jakości powietrza ani wodoszczelną. Najlepsze prekursorami ogórki uważane upraw, takich jak pomidorów, grochu, ziemniaków wczesnych. Ogórek konserwowy Paryż w otwartym terenie wysiewa nasiona uprzednio przygotowane. Idą w głąb gleby w górę do dwóch centymetrów. roślina gęstość powierzchniowa wynosi pięć lub siedem sztuk na metr kwadratowy. Terminy siewu są określane przez warunki pogodowe. Kiełkowanie nasion zależy od temperatury gruntu. To musi być nie mniej niż dwunastu lub czternastu stopni. Gdy dolna temperatura jest zmniejszona do kiełkowania. W sprzyjających warunkach pogodowych, pierwszy rostochku będzie siedem lub dziesięć dni. Jeśli zagrożenie mróz nie zdał, łóżka do ochrony materiałów dachowych.

Uprawa i pielęgnacja

Łóżka roślinne powinny być trzymane w całkowitej czystości. Przeprowadzać regularne pielenie i usuwanie chwastów. Należy również stały poluzowanie gleby. Cały okres wzrostu ogórki należy zapewnić dostateczną ilość wody. Podczas formowania owoców wymaga stałej wilgotności Ogórek korniszon Paris. Liczba hodowcy twierdzą, że nie należy stosować rozpowszechniane węże. Woda nie powinna spaść na liściach roślin. Nawilżają glebę wokół krzewów. Z niewystarczającą podlewania liście więdną, cała roślina cierpi.

Wczesne i obfite żniwa zadowoli Paris korniszon ogórka. W okresie wzrostu i owocowania konieczne jest nawóz. Korniszony być stale utworzone z zastrzeżeniem żywienia. Może on zapewnić, że czterokrotny karmienia. Pierwsza aplikacja nawozów w okres kwitnienia. Do przygotowania opatrunku do dziesięciu litrów wody wymagane łyżka nitrofosfatu i szkło granulowanego nawozu kurczaka. Okres tworzenie owoców wymaga ogórki azot, fosfor i potas. Po usunięciu pierwszego zbioru, jest prowadzony drugi opatrunku. Poniższy rozsiewacze powinny być wykonywane co dwa tygodnie. Roztwór nawadniania składzie stosuje się:

  • Łyżeczkę siarczan potasu;
  • dwie filiżanki dziewanny;
  • Dziesięć litrów wody.

Rosnące na krata

Odmiana ma średni wzrost krzewu. Jednak wystarczająco długie rzęsy tworzy Ogórek korniszon Paryż. Liczba plantatorów, wentylatory z klasy mówią, że to warzywo upraw dobrze rośnie i owocuje w kracie. Ci, którzy stosowali tę metodę, potwierdzają jego skuteczność. Przede wszystkim, to upraszcza pielęgnacja roślin. Ogórek winorośli, przymocowany do kraty, jest dobrze wentylowane. Ograniczenie kontaktu z glebą. To przyczynia się do zmniejszenia choroby i wydłużyć owocowanie. Ogórek ogórek Paryż nie będzie rannych w czasie żniw. nie Zelentsy zanieczyszczają ziemię po deszczu. Sposób SHPALERNAYA zwiększa wydajność wysokiej jakości ogórków.