877 Shares 3895 views

Nude-makijaż. Jak zrobić makijaż w stylu nude?

Naturalność była w modzie przez długi czas. I do tej pory, wielu ludzi wierzy, że najlepszy makijaż dla dziewczyn jest lub nie, lub maksymalną naturalność. Tuż przy drodze, a niektórzy ludzie uważają, makijażystów. Dlatego nago-make-up nie traci swoje znaczenie i popytu.


Co jest takiego specjalnego

Główną cechą wyróżniającą tego typu make-up, który wygląda najbardziej naturalne. Tak więc, jeśli nie ma w ogóle makijaż na twarzy. Początkowo nago-makijaż jest popularny tylko wiosną i latem. Jednak ostatnie badania przeprowadzone przez wizażystów, wykazały, że ten styl jest używany przez dziewcząt i kobiet w zimie i jesienią.

Do jakiego wieku

Godne uwagi jest fakt, że styl nago makijaż odpowiedni dla wszystkich płci pięknej. Młode dziewczęta pomaga podkreślić naturalną świeżość i młodość, a solidne panie – wyglądać młodziej i piękniej. Tak to jest bezpieczne, aby zrobić makijaż w tym stylu w każdym wieku.

Co jest podstawą

Przede wszystkim, nagie-makijaż ma podkreślać to, co jest dane przez naturę, a nie chować go pod warstwą makijażu. Przy prawidłowym wykonaniu nie będzie zauważalne w ogóle. W oparciu o makijażu właściwego i staranne cieniowania, gładkie linie, miękkimi przejściami i pastelowych kolorach. Nie nagłego rozładowania, brak jasności. W tym makijażu wygląda bardzo stylowy i piękny. Profesjonalne kosmetyki do makijażu zazwyczaj składa się z co najmniej pięciu naturalnych odcieniach, aby pomóc podkreślają naturalność.

Co jest ważne

Istnieje wiele niuansów, które muszą być brane pod uwagę. Tak więc, na przykład, "no make-up make-up" wymaga idealnie gładką twarz. Jest to główny punkt. Niestety, nie każda dziewczyna może pochwalić gładkości skóry naturalnej i jednolitej tonacji. W związku z tym, począwszy od makijażu jest doprowadzenie osoby w porządku.

Jak to zrobić

Makijaż w domu w stylu „nude” trwa dłużej niż w salonach, bo bez praktyce jest trudne do osiągnięcia po dobrej, jakości wyników. Jednakże, jest to nadal możliwe. Przede wszystkim konieczne jest, aby oczyścić skórę z brudu i starej makijażu. Jeśli skóra jest zbyt suche lub podatne na peeling, następnie należy zastosować odpowiedni typ nawilżającego. To musi być wchłaniane całkowicie, więc najlepiej, aby zwracać uwagę na tych, którzy nie mają bazy nadmiernie tłustej. Tylko wtedy, gdy dana osoba jest gotowa, można przystąpić do wyrównania.

Podstawa tonalny

Być może najtrudniejszy jest wybór dokładnie tonu. Nie tylko kolorem, ale w fakturze. Profesjonalne kosmetyki do makijażu jest teraz bardzo dobrze reprezentowane. I stworzyć nawet dźwięk jest lepiej używać BB krem lub SS-krem. Są lekkie w fakturze, gładkie kłamstwo, dobrze rozmieszczone. Zastosuj krem trzeba całego twarzy równomiernie, że nie było żywe i przyciągające wzrok strony.

Jak wybrać odcień

Krok po kroku makijaż w stylu „nude” odbywa się zaledwie kilka kroków. Ale najważniejszy jest dobór odcienia. Jeśli kolor jest zbyt ciemny, twarz będzie wyglądać jasny i nienaturalne. Ton i zbyt lekki nie będzie w stanie osiągnąć naturalność. Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości w doborze kolorów, można użyć małą sztuczkę: zastosować tonalny oparciu o dwa mniej lub więcej tonów pasujące na brodzie. Było na nim, a nie na grzbiecie dłoni lub nadgarstka, jak wiele jesteśmy przyzwyczajeni. Następnie trzeba spojrzeć na światło słoneczne odcienie. Jeden, który jest tak blisko do naturalnej karnacji, pasują idealnie.

Co zrobić z nieprawidłowościami (trądzik, zmarszczki, trądzik)

Niestety, to po prostu nie będzie w stanie ich ukryć. Ale można spróbować. Z pomocą tego samego fundamentu tonalnej i proszku. Trądzik w stanie zapalnym (wybrzuszenia, z białym „głowa”) nie jest najlepiej, aby wycisnąć. Po pierwsze, będzie to prowadzić do powstania nowych. Po drugie, może to być niebezpieczne. W trzeciej kolejności, co powoduje zaczerwienienie skóry wokół. Dlatego lepiej jest suszyć małemu trądzik specjalnego narzędzia, a następnie stonowanych. To samo tyczy się trądziku. Ale po prostu znikają zmarszczki pod podstawie tonalnej. Zwłaszcza, jeśli spadnie na skórze łatwo, równomiernie, nie zatyka porów. Jeśli sygnał nie wystarcza, można użyć proszku z odbijającej światło cząstek w kompozycji. Ten tak zwany kruchy wyróżnienia. Dają w obliczu naturalny blask bez zbytniego połysk.

oczy

Niektóre dziewczyny trudno zrezygnować czarny ołówek i eyeliner. Jednak makijaż makijaż nago-nie rozpoznaje tego! Dlatego konieczne jest, aby ją usunąć z dala, jeśli trzeba „no make-up make-up”. Ale cienie się przydać. Musimy dać pierwszeństwo pastelowych odcieniach brązowy, beżowy, piasku, złota i śmietany. Ale bez brokatu, cekinów, perły. Wyjątkowo matowe. cienie makijaż odbywa się dość prosto i szybko: kosmetyki stosowane tylko na górnej powiece, bez sięgania wysoko, albo do świątyni. Lepiej jest użyć do tego szczotką z miękkim włosiem przeznaczenia, a nie aplikatorów. A tym samym bardziej równomiernie i naturalnie uzyskać makeover. Zawsze i jednocześnie obciążając kilku odcieniach nie warto. Maksymalna kwota, jaka jest dozwolona – dwa ściśle powiązane kolory. Na przykład, piasku i jasnobrązowy.

rzęsy

To najprostszy krok. Trzeba tylko zastosować niewielką ilość maskary na rzęsy (górne). Maksymalny dozwolony nałożyć dwie warstwy. Jednak żadne grudki nie powinno być. Ale dolne rzęsy lepiej nie dotykać go w ogóle, tak aby nie obciążać makijażu. Korzystnie tusz do rzęs kolor czarny lub brązu. Brak niezwykle jasne kolory (niebieski, czerwony, zielony, i inne). Nawiasem mówiąc, uzupełnić latem może być nawet bez maskary. Wystarczy, aby odcień rzęs specjalną farbą, która da im niebiesko-czarny kolor. Zastosowanie tusz w tym przypadku byłoby zbędne.

brwi

Niestety, nie każda dziewczyna zwraca uwagę na ten aspekt w makijażu. Brwi powinny nie tylko być przywrócony do normalnego (piękny kształt, wdzięku linii), ale również odpowiednio przyciemnione. Dobrze, jeżeli charakter ich kolor pasuje do odcienia włosów. Tak więc, na przykład, ciemne brwi nie wymagają dodatkowych kosmetyków, mogą po prostu grzebień pędzel, kierując włosy na bok, ich wygładzanie. Ale ci, którzy są z natury światła lub wyblakłe, nie może obyć się bez pewnych sztuczek. Pomoże to zwiększyć farbują brwi (jeden ton ciemniejszy niż naturalny) lub cień. Jeśli używasz pierwszą opcję, linia powinna być miękka i lekka, owłosione szczotka. Jednak cień zachodzą na cienką warstwę wzmacniającą z „ogonem”. W tym samym makijażu brwi nie powinny zakłócać ich naturalny kształt i wyróżniać.

usta

Ważne jest, aby skorygować akcenty. Ci, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z ołówkiem kontur dać wyraźny kształt warg może natychmiast odrzucić. Makijaż w stylu nude nie pozwala na to. Dlatego przy stosowaniu ram tonalny w pierwszym etapie powinny obejmować i usta. Czyli na pokrycie ich brzmienie. Po tym, bez względu na to, co oznacza, że w użyciu, że usta będą wyglądać naturalnie i naturalnie. Jakby nie pomalowane. Jaki jest najlepszy stosowanie kosmetyków? Eksperci zalecają, aby zdecydować się na miękkim bezbarwny połysk z efektem mokrych ust, nie szminki. Nawiasem mówiąc, też muszą zrezygnować z jasnych kolorach. Oni nie mają miejsca w składzie tego stylu. Dozwolone jasnoróżowe, lekkie i koralowe odcienie wiśni matowej szminki. Brak cekinami i perła! Oznacza ustanowioną gładko, bez grudek, a usta nie są popękane, możliwe jest użycie prostego sposobu aplikacji. Szminka nakłada się na środku dolnej krawędzi w jednej warstwie, po czym na opuszkach palców rozmieszczonych na całej powierzchni. Szczyt powinien malować w ten sam sposób. Więc nie będzie nadwyżki, bez grudek.

Blush i proszek

Jeśli naprawdę potrzebujesz, to można z nich skorzystać. Jednak niektóre z dziewcząt i odmówił proszek i rumieni, bo po prostu ich nie potrzebują. Szczególnie w codziennym makijażu. Wieczorem można dać osobie jakiś naturalny rumieniec. Nawiasem mówiąc, krok po kroku makijaż w stylu „nude” odnosi się do stosowania proszku i rumieniec tylko na ostatnim etapie, jako wykończenie. Jeśli jest to naprawdę konieczne. Cień proszku powinny być jak najbliżej stosowania tonu, tak że nie było zauważalne! Zastosuj proszku za wyjątkowo szeroką miękką szczotką, a nie gąbką. Przykryć lepsze kości policzkowe, podbródek, nos i przednią część. Wszystkie te obszary, które są podatne na pojawienie się połyskiem tłustej ciągu dnia. Rumienić i czy tym samym nie może być jasne i widoczne. Są one stosowane w postaci cienkiej warstwy. Jeśli jednak trochę przesadzone, to najlepiej do cienia, a następnie sproszkowane.

Jakie kolory do wyboru

To wszystko zależy od koloru skóry dziewczynki. Na przykład, jasnoskórych panie lepiej zdecydować się na blady róż, brzoskwinia i miękkie odcienie koralowe, które dobrze komponują i zamaskowane. Ale południowe piękności, można uciec się do pomocy bardziej nasyconych kolorach. Na przykład, brązu lub brzoskwini. Ponownie, nie powinno być dużo!

Trochę historii

Było make-up w stylu „nude” pod koniec XVIII wieku, kiedy dziewczyna odmówiła jasnych odcieniach kosmetyków. W tym czasie staje się istotne dla zdrowia, naturalność i piękno bez zbędnych upiększeń. W tym przypadku produktów kosmetycznych użyciu naturalnych składników: olej rycynowy, mąka ryżowa. Później (w połowie XIX wieku), moda na „Nude” minęło, zastąpione zobowiązaniem do nadmiernego bladość i jasny make-up oczu. Na szczęście, w czasie, naturalność znowu stały się popularne, co doprowadziło do powstania ogromnej liczby dekoracyjnych kosmetyków i środków do pielęgnacji, nadaje skórze przyjemny i naturalny kolor bez dodatkowego wysiłku. Moda na nago nie przechodzić, po prostu czasami bierze tylnym siedzeniu.