857 Shares 4950 views

sekrety urody

Każda dziewczyna jest ważne, aby poznać tajemnice urody dobrze wyglądać. Jednym z ważnych elementów w kosmetologii. studia urody pielęgnacji skóry. Nawet z przekład z języka greckiego jest tłumaczone kosmetologii, jak być piękną. Że studiuje metod i technik, które są niezbędne do utrzymania piękno kosmetologii. Kosmetyki używane przez dłuższy czas, to jest nadal używany w czasach starożytnych. Archeolodzy są zaangażowane w kopaniu, znaleźli rodzaj makijażu, który zawierał tusz do rzęs, pilnik do paznokci, grzebień do czesania włosów, jak również lustro, pincety i kurz. Wszystkie sekrety urody dane są nadal stosowane w nowoczesnej kosmetologii.

Naukowcy, którzy przeprowadzili badania archeologiczne w Egipcie, znalezionych w świątyni królowej salonie piękności. Stwierdzono następujące kosmetyki – tusz do rzęs, krem, szminka. Dopiero po długim czasie, to kosmetyki skamieniały. Stwierdzono również do farbowania włosów. W starożytnym Egipcie, kosmetyki cieszył się kolejny 4000. Lat temu, podczas gdy Egipcjanie nawet doskonale opanował sztukę manicure i pedicure. Prawie każdy Egipcjanin w kosmetyczki były pincety, maszynki do golenia i pincety z którego usunięto nadmiar włosów na twarzy i ciele. Egipskie kobiety zawsze starał się uczynić skórę gładką i nadać mu pyszny zapach z użyciem olejków aromatycznych. Paznokci rąk i nóg kobiety pomalowane na zielono. Siwe włosy starszych kobiet są również poplamione tłuszczem czarnych byków, w mieszaninie z jajami kruków.

kraje wschodnie, kobiety wykorzystywane również kosmetyki od czasów starożytnych. Kolejne BC Oriental kobiety wykorzystali różne perfumy dla ciała, a mężczyźni rozpylany napary włos z różnych ziół, aby dać im pachnący zapach. To starożytni Persowie odkryto przydatność henny kosmetycznego i Basma.

Doświadcz starożytnych Egipcjan i przejął kobiet w starożytnej Grecji. To oni ukuł termin „kosmetyki”. W starożytnej Grecji wynalazł makijażu, z którym można ukryć wszelkie niedoskonałości na twarzy. Również w Atenach, było pierwszym fryzjerski, w którym bogaci kobiety mogą zrobić fryzurę. Mężczyźni uczestniczyli również fryzjera ogolić.

Jednak w kosmetologii średniowieczu zaprzestał rozwoju. Wszystko to stało się z powodu kościoła, który uważał, że nie można zadbać o swoje ciało, ponieważ jest to główny grzech. Ale po epoce renesansu, kosmetyka została reaktywowana i jego narzędzia i techniki rozpowszechniania w całej Europie. Wiodąca pozycja na wykorzystaniu funduszy wziął francuskie kosmetyki. Stal kosmetyki produkowane od panowania Ekateriny Medichi. Ludzie, którzy są zaangażowani w produkcji kosmetyków, Zakazane ujawnić tajemnice ich wytwarzania, są przekazywane wyłącznie w drodze dziedziczenia.

Zwalczanie kosmetologii została ogłoszona w Anglii w 18 wieku. Kobiety, które wykorzystywane tajemnice kosmetyczne, w szczególności kosmetyków, powinni zostać ukarani zostali oskarżeni o czary, a także małżeństw z kobiety te musiały zostać zakończone. Wszystkie tajemnice kosmetyczne były przekazywane potajemnie z pokolenia na pokolenie.

Dopiero w 19 wieku rozpoczął się rozwój naukowy kosmetologii, kosmetologii od tego czasu stała się nauka zbadać sposoby i środki, aby poprawić wygląd danej osoby.

259 shares 8478 views