305 Shares 8441 views

Łzy apchey. obsydian ogień. Kamień, którego właściwości są wykorzystywane w medycynie i magii.

W czasie, gdy gorąca lawa szybko spada ze szczytu wulkanu, owijając dymu dookoła i, że się uspokoił, że zamarznie na zawsze w dyskretnym milczeniu, urodzonego z obsydianu. Nieruchomość kamień jest znana od wielu tysięcy lat, nadal zaskakuje piękno i tajemnicę.

Obsidian – łzy wulkaniczne. Agneepath od starożytności do naszych czasów

Masa ciała szklistego od osad pochodzący z kwaśnym lawy serca Ziemi. Jego historia sięga co najmniej 9000 lat, ale źródła te nie są zaznaczone, ewentualnie góra wulkaniczna skała była znana wcześniej. Obsydian – kamień, który ma wiele nazw: kamień żywicy, perski, łzy Apache, kamienne muślin Royal agat, Skuter rock, butelka kamienne, agat i innych islandzkich. W dawnych czasach był wykonany z kamienia noże, włócznie, topory. Nazwa strumienia górskiego danym później w Rzymie. Obsidius prezentowane znalazł je w sztywnej, szklistym lawy kamienia. Następnie został on wprowadzony i moda. Z Persiana wykonane figurki, pierścienie i tak dalej. Obsydian – kamień, którego właściwości pozwalają uczynić z niej noże, dzidy, skalpele. urodzony również w kraterze wulkanu, a ostatni przeciwpożarowej drogi, nie mógł brać udział w różnych rytuałach religijnych. Noże do poświęceń, figurki bóstw i bożków, statków kadzidła, amulety, rytualnych masek i luster – wszystko to stało się bardzo popularne w kręgach świeckich tamtej epoki. Ze względu na piękne kolory gem produkowane różaniec, joga używali go do komunikowania się z energią Ziemi. Obecnie popularność obsydianu dał słynny „House of Faberge”, którzy używali go do swoich produktów. Dziś kamień wykonane figurki, ozdoby, naczynia, wazony, różne przedmioty dekoracyjne.

Obsidian. właściwości kamienia

Mówiło się, że wystarczy nosić amulet tej wulkanicznej skale, w celu ochrony przed wszelkimi chorobami. To oczyszcza całe ciało, i indywidualnie władze. To uspokaja, leczy zaburzenia psychiczne, a także układ kostny, oziębłości i chorób seksualnych narządów, przeziębienia, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Obsidian Koraliki normalizuje ciśnienie. Talizman gem, zwłaszcza podczas długotrwałego noszenia, wzmacnia system odpornościowy, zwiększa witalność, wydajność i wytrzymałość. Góra wulkaniczna skała jest ściśle spleciona z elementami ognia. Dlatego obsydian – kamień, którego właściwości są do ochrony i zachowania. Usuwa szkody i złe oko, czarną magię. Pomija właściciela agresji, pozwala spojrzeć na każdą sytuację trzeźwo i rozsądnie. Rozwija intuicję i inteligencję, tak jest – niezastąpiony maskotka dla studentów, naukowców i po prostu twórczego umysłu. Oprócz wszystkich innych uprawnień, obsydianu – kamień, którego właściwości są aktywnie wykorzystywane przez mistyków, magów i astrologów, ponieważ rozwija dar jasnowidzenia, łączy się z energią Ziemi, daje władzę nad tym, co skryte. Często używane w połączeniu z kryształu górskiego – duet „lodu i ognia” dobre doświadczenia rytuału. Nie jest konieczne, aby nosić obsydian rubin. Dwa silne kamień-maskotka „przyjaźń” nie prowadzi do siebie. Pierścionek z wulkaniczny pożądane więzień sobie na jego środkowego palca. W warunkach zgodnych z astrologicznych Strzelec, Baran, Lew, Skorpion, Wodnik i Koziorożca.

Historia obsydianu

Ten Grimstone widać dużo na swojej drodze, przekazując ogień, śmierć wszystkich żywych istot występujących na ścieżce lawy, która doprowadziła do tego i tym wojny, rozlewu krwi, wspaniałych salach balowych i społecznych wydarzeń, rytuały, ofiary i bałwochwalstwa. Ten tajemniczy kamień zna tajemnice przyszłości, ma połączenie z centrum Ziemi.