769 Shares 9757 views

Wokalny trans

Jeśli mówimy o kierunkach rozpowszechnionych w muzyce, które różnią się od powszechnie akceptowanej percepcji muzyki, niewątpliwie najistotniejszym i niestandardowym trendem jest muzyka trance. Trance określa jedno z kierunków muzyki klubowej, z reguły ta definicja jest stosowana w zupełnie różnych pracach. Każdy rozwój kierunku trance podzielony jest na 3 segmenty: undergroundowy trans, trance na bazie finansowej i trance klubu handlowego.
Trance ma oddzielne kierunki, na przykład progressive trans. Progressive trance ma tzw. Build-up, więc jest wiele efektów. Można to nazwać charakterystyczną cechą stopniowej muzyki trance, w porównaniu do zwykłego systemu muzycznego. Tutaj można podkreślić trzy główne elementy: początek utworu – wprowadzenie (1-3 minut), podstawę – kompozycję muzyczną, stopniowo postępującą (2-5 minut), ukończenie utworu – zanikanie środka i stopniowe rozpoczęcie wprowadzania z pewnymi zmianami. Czy najbardziej modny holenderski DJ Tiesto, założyciel audycji radiowych Club Life. Prawdziwe imię to Tiësto – Tijs Verwest, pochodzi z prowincji Brabancja Północna (Holandia). Został wybrany trzykrotnie przez najlepszego DJ na planecie. Niedawno Tiësto już nie wykonuje transu. Ta sama wartość w popularyzacji postępowego transu została dokonana przez DJ Armin van Burena. Jego audycja radiowa "State Of Trance", której podstawą stała się transcja, ma około trzydziestu milionów radiowych słuchaczy na całym świecie. Nawiasem mówiąc, korzenie Armin van Buren są również Wikingami, jest z Holandii, jak Tiësto. To właśnie te dwa nazwiska, które można nazwać najbardziej znaczącym w rozwoju kierunku muzycznego transu.
I kolejny gatunek w kierunku transu trans, który wyróżnia się jako specjalny mistyk w dźwięku, w którym pogarszają się, dramat i sztywność dźwięku – charakterystyczne cechy muzyki. Ponadto trance wokalne są bardzo modne. W tym kierunku często stosuje się pewne elementy muzyczne w jednej pracy. Pamiętając o trance wokalu, nie można nie wspominać o wokalistach, na przykład o Betsie Larkinie, Emmie Hewitt, Carol Lee, której wokalisty również znacząco przyczynił się do historii tego klubu. Przede wszystkim jest to amerykański wokalista Betsy Larkin, popularny z utworami "Feel You" i "Made of Love", uważanymi za klasyków dyskotek. Nazwa Carol Lee jest również znana wszystkim fanom muzyki trance. Ponadto piosenkarka jest popularna i pod drugą nazwą – Carol van Dyk. Wizytówka gwiazdy to jedna z najlepszych dzieł w swojej pracy "Ukryte Ukrycia W Głębokości", stworzona razem z efektem Dopplera. Aktywnie uczestniczy również w rozwoju trance wokalnej i australijskiej Emmie Hewitt, której utwór 27 lat zdobył wszystkie tańce na świecie. Od tego czasu zaczęła się liczyć od wzrostu jej niesamowitego sukcesu. Jej popularny singiel "Waiting", z racji prymatu Global Trance Charts, przyznał piosenkarzu nagrodę na światowej muzyce tanecznej. Ponadto "Waiting" został uznany za hit wielu europejskich programów telewizyjnych.