602 Shares 3366 views

Graffiti – nowe spojrzenie na sztukę

Ludzie zawsze starał się wyrażać siebie. Niektórzy starają się wyrazić swoje uczucia poprzez muzykę, inni – poprzez poezję, ktoś – poprzez malowanie, podczas gdy inni …. tak istnieje sposób trochę! Ale był to obraz może być uważany za najbardziej starożytnej sztuki. Nawet prymitywnych ludzi opuściło swoje rysunki na ścianach jaskiń i skalnych. Tysiące lat minęło, ale człowiek wciąż próbuje naszkicować swoje myśli i uczucia.


W malarstwie, istnieje wiele trendy i kierunki. Ale dziś będziemy mówić o ulicznym stylu rysunku, i to się nazywa graffiti.

Graffiti jest współczesna kultura podziemny. Graffiti – to malarstwo ścienne. Tłumaczone z włoskiego słowa oznaczającego „do zera”. Ludzie, którzy malują graffiti, o których mowa przez pisarzy, od słowa „write” (pol.).

Graffiti styl powstały w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Dzieci z ubogich dzielnic zaczęli malować ściany szare domy w jasnych kolorach. Początkowo, po prostu napisali swoje nazwy. Ten pomysł przyszedł do głowy dla wielu, w końcu ustąpiła do prymitywnych napisów bardziej skomplikowanych wzorów, które stosuje się dużą liczbę kolorów.

Graffiti od dawna uważane za niezgodne z prawem lub nawet nielegalne sztuki, ponieważ jest często pozostawiane pisarzy nieprzyzwoite napisy lub zepsute widoki zabytkowych budynków. Graffiti – prezentacja ich postaw i poglądów na świat, jak dobrze wiadomo, poglądy i postawy są różne. Na pisarzy często zaokrąglana w górę. Ale ten rodzaj sztuki okazała się prawo do istnienia, a teraz on ma dużo fanów i naśladowców.

Nowoczesny styl graffiti, jak każda inna sztuka, niesie pewne znaczenie. Liczby są tym piękniejsze, technika malowania jest skomplikowane.

Z biegiem czasu, w tym sztuki ulicznej jest podzielony na wiele podgatunków, różniących się głównie technikę wykonania.

Graffiti

Najprostszym styl zwany Buble liter. Na tym rysunku litery technika są zapisywane w postaci pęcherzyków (sam takie puzatenky). Wygląda to bardzo zabawne.

Inny styl nazywa FX STYLE. Jest to bardzo skomplikowany styl. Litery są rysowane w grafice trójwymiarowej, a więc trudno splecione, że często jest to niemożliwe, aby odczytać napis.

I bardzo interesująca technika zwana Wild Style, co tłumaczy się jako „Wild Style”. Zapisy w tym stylu jest bardzo piękne i bardzo dziwne. Wszystko jest ze sobą powiązane tak, że niemożliwe jest, aby wiedzieć, gdzie kończy się jeden znak, a drugi zaczyna. stosowane farby są bardzo jasne. Teksty towarzyszą Fantasmagoryczny figur. Że jasność, zawiłość, złożoność i trochę nieczytelny i jest dzikim stylu graffiti.

Szanujący się pisarz nigdy nie zrobić w oparciu o wartości architektonicznej budynków, aw budynku mieszkalnego w ogóle. Uważa się, że konieczne jest, aby nie nakładać ich światopogląd.

Niezależnie od wyboru techniki rysowania grafitti: dzikie styl lub coś bardziej prostego – zanim twoje dane wzrośnie z poziomu „Wasia był tutaj” do poziomu sztuki, trzeba wyczerpać dużo papieru i atramentu. Tylko przez pracę i poprawy, można uwiecznić swoje nazwisko na ścianie jako wielkiego pisarza!