297 Shares 2979 views

Pochwicę – to mimowolny skurcz mięśni pochwy: przyczyny i leczenie

Pochwicę – choroba, o której słyszałem wiele kobiet, ale nie wszyscy są świadomi przyczyn i odzysku. Ponieważ jest to problem seksualny, to natychmiast pojawia się nowa kwestia, czy mogę mieć dziecko z tą diagnozą?

definicja

Samica pochwicę – silny skurcz mięśni dna miednicy i upławy, co jest często trudne, a czasem nawet powoduje nieznośny stosunek seksualny. Ci, którzy mają ten problem nie może kontrolować napięcie. Choroba może być porównywana z migać oczy, kiedy próbuje dostać się coś obcego. Wszystkie problemy związane z dysfunkcją dziewcząt przedstawiono inaczej. Istnieje błędne przekonanie, że pochwicę – skurcz podczas seksu, który występuje z powodu sprzężenia genitaliów. Zjawisko to nie ma nic wspólnego z tym problemem, ponieważ wydaje odrębną chorobę. U kobiet w każdym wieku i wyrażone w różnym stopniu. Według niektórych badań cierpią one z dwóch do trzech procent.

przyczyny

Istnieją różne okoliczności dotyczące występowania choroby:

 • Z powodu fałszywych informacji lub nawet jej brak w niektórych istnieje obawa o seksie, a które później powstaje choroba.
 • Ofiary przemocy seksualnej boją się bólu, to po prostu może wywołać pochwicę.
 • Rzadko zdarza się, kiedy dziewczęta boją się ludzi, w wyniku czego zacząć skurcze.
 • Innym powodem jest napięte relacje interpersonalne.
 • Choroba występuje u dziewic, lekarze skojarzyć go ze strachu przed stosunkiem seksualnym. Jeśli jest bardzo wrażliwy i dziewczyna powiedzieć jej grozy opowieści o pierwszym stosunku, może sztucznie napięte mięśnie i seks naprawdę boli. Jak mówią lekarze, pochwicę – forma koitofobii ekspresji.

Jest główną przyczyną niedyspozycja jest dezinformacja. Dlatego też eksperci zalecają nie biorą pod uwagę faktu, że z niezaufanych źródeł. Jeśli masz jakieś pytania, należy skonsultować się specjalistów.

klasyfikacja

Istnieją trzy główne stopnie:

 • mięśnie zaczynają się kurczyć w czasie prób stosunek płciowy lub gdy jest wprowadzenie tampony;
 • Reakcja może mieć miejsce przez dotykanie genitaliów z oczekiwaniami pieszczot;
 • skurcz jest sprowokowany tylko myśli o zbadaniu przez lekarza lub tej samej płci.

forma patologiczne

Fobię, charakteryzuje się obsesyjno strachu przed akcie, a więc skurczy mięśni pochwy. W większości przypadków kobieta akceptuje i rozumie bezzasadność takiego stanu, ale nic nie można zrobić. Podczas stosunku horror to jest tak rozłożone, że hip gorączkowo zaczynają się kurczyć, a następnie tak zrobić mięśnie pochwy. Cała sytuacja może pogorszyć krytyki potrzeb i zagrożeń przez partnera, jak wynika z panika zaczyna. Najczęściej grupa ryzyka obejmuje kobiet, które nie tolerują ból i widoku krwi. Często przyczyną fobii staje się niewygodne po utracie dziewictwa, maltretowania lub usłyszeć historie.

Histeryczny – główną przyczyną choroby jest zupełnie inna od poprzedniej. Ta dysfunkcja seksualna występuje ze względu na niechęć kobiet do w stosunku seksualnego z pewnym mężczyzną. Dziewczyna jest tak nieprzyjemne żyć ze swoim wybrańcem, w związku z czym może on okazać początek wyimaginowanej choroby.
Należy zauważyć, że pochwicę trudno doświadczona para.

objawy

Na fachową pomoc na początku choroby trzeba rozwiązać jak najszybciej, jak zaawansowanym stadium, może być traktowany gorzej. Podejrzenie pojawienia się choroby muszą wystąpić, gdy następujące czynniki:

 • impulsywny krocze napięcia w czasie współżycia;
 • mrowienie i pieczenie podczas kontaktów seksualnych;
 • bolesny i trudny penetracji pochwy prącia;
 • niezdolność do odbycia stosunku seksualnego;
 • mimowolne zatrzymanie oddechu i nagłe bolesne skurcze mięśni podczas stosunku w dolnej części ciała;
 • niekontrolowany strach przed stosunkiem;
 • Problemy dostępność gdy badanie ginekologiczne;
 • niewytłumaczalne i nieznany ból podczas stosunku.

Jeśli kobieta jest ciągle doświadcza tych objawów, to zaczyna produkować negatywny stosunek do kontaktów seksualnych, w tym swojego partnera. Mogą one wywołać bolesne skurcze na myśl o kontakcie z człowiekiem. W najcięższych przypadkach pochwy zamknięte tak, że nawet małe próby penetracji może stać się niemożliwe. Najczęściej w leczeniu stan trwa długo i cały szereg różnych sposobów.

perspektywy

Pochwicę – jest to dość niewygodne warunek dla każdej kobiety. Patologia ta może czujesz się gorszy, ale także prowadzić do różnych zaburzeń psychicznych i ciągłego stresu. Pomimo tego wszystkiego, aby poradzić sobie z tą chorobą jest to możliwe za pomocą odpowiednio dobranej terapii. Ponadto, większość lekarzy dają bardzo wysoki procent dla dalszego odzyskiwania.

diagnoza

Ustal choroby u kobiet może być w ginekologa na podstawie skarg i dostępność drgawkowe przejawach. Jeśli istnieje potrzeba, można przypisać potrzebne są dodatkowe badania w celu określenia innych chorób. A także podejmować próby i wymazy infekcje narządów płciowych oraz USG.

W przypadku potwierdzenia diagnozy dziewczyna zostaje wysłany do konsultacji do seksuologa, psychologa i psychoterapeuty. Ponadto, wszyscy eksperci wspólnie opracować konkretny plan, który jest odpowiedni dla tego pacjenta do pokonania pochwicę. Leczenie odbywa się systematycznie i przez dłuższy czas, ponieważ jest to konieczne, aby wybrać indywidualny kurs w tak delikatnej kwestii.

powikłania

Jeśli czas nie zrobić im, to nie są bardziej poważne dolegliwości. Tutaj wszystko jest bardzo proste, w przypadku braku możliwości penetracji jest stracone życie całkowicie seksualnej jako takiej. Oznacza to, że zakłócił harmonię między partnerami w związku z tym, istnieją dodatkowe sytuacje stresowe i problemy psychologiczne. Najczęściej kończy się depresją zamieszanie i zniszczenie małżeństwa. Dlatego, gdy pierwsze objawy muszą udać się do lekarza.

terapia

Jeśli pochwicę przejawia się w łagodne, potem są doskonałymi procedury naprawczej, czyli psychoterapia mające na celu skorygowanie reprezentacje neuronowych o deflowering niebezpieczeństwo i ból, a także usuwanie procesów zapalnych w okolicy narządów płciowych. Jest to dość skuteczny sposób, aby skorygować zaburzenia. Gdy jest cięższy stopień, głównym celem leczenia jest psychoterapia. Do dysfunkcji seksualnej został przywrócony, lekarz może przepisać pacjentowi specjalne ćwiczenia, które pomoże przezwyciężyć strach przed stosunkiem seksualnym. W celu uproszczenia sesje studyjne i psycho, kobieta oferowane do pchania i rozciągnąć mięśnie brzucha do osłabienia mięśni miednicy.

Pochwicę – leczenie w domu

Do terapii można stosować relaksujący ziołowe i wychowania fizycznego. Na skutki tej choroby nie pojawił, wszystkie prowadzone działania powinny być skoordynowane z lekarzem.

Zaleca się również stosowanie aromaterapii, mianowicie wdychania następujące oleje: lawenda, róża, neroli, rumianek, ylang-ylang i melisa, są bardzo czyste skurcz mięśni. Są one wykorzystywane do kąpieli lub jako kompres na brzuch.

Ważną rolę w korygowaniu problemy z odtwarzaniem partnerów związku. Jeśli on jest egoistą, który myśli tylko o własnej przyjemności, a potem z czasem kobieta będzie rozwijać niechęć do fizycznej bliskości, który przyniesie problemy w sferze seksualnej. I odwrotnie, jeśli dziewczyna dostaje stałego wsparcia i zrozumienia, każdy problem zostanie rozwiązany łatwo.

masaż

Taka procedura powinna być spokojny i łagodny. Na początku, zaleca się, aby nie dotykać miejsc intymnych i udach, jako takiego kontaktu prowokując głównych przyczyn skurcz. Początkowo trzeba przygotować kobietę i nosić lekkie tarcie i głaskania. Można masować nóg, pleców, nóg, brzucha i klatki piersiowej, a następnie udać się do miejsc intymnych. Masaż powinien być stymulujący i orzeźwiający. Po zabiegu zaleca się pół godziny na odpoczynek i relaks, aby uzyskać maksymalny efekt.

bezpłodność

Kobiety, które cierpią z powodu pochwicy, ale nie mają problemów z hormonalną i powiązanej choroby narządów płciowych może również rodzić dzieci, pod warunkiem, że nasienie dostanie się do pochwy. Oto tylko współżycie seksualne dla tych pacjentów jest bardzo problematyczne, w końcu zaczyna tworzyć wtórnej niepłodności. Do tej pory, może pomóc IVF, a mianowicie korzystanie z całej gamy metod sztucznej insemenitsii. Ale najpierw trzeba usunąć osobistych i głębokich problemów psychologicznych. Do rodzenia dziecka i sprawić, żeby kobieta z takiej diagnozy może dobrze, a większość problemów po porodzie z końcem skurcz.

ćwiczenia

Najbardziej prosty i skuteczny kompleks jest zdolność do wykonywania mięśni miednicy. Aby to zrobić, trzeba mieć dobry mocniej jak w momencie chęci pójść do toalety, a następnie spróbuj narysować pochwy i rozciągnąć mięśnie kołową. Klasy te pomogą poprawić stymulacji seksualnej i krążenie krwi, a dodatkowo pogłębić uczucie orgazmu. duża liczba procedur wymaganych do maksymalnie dziesięciu w ciężkich przypadkach konieczne jest nie do leczenia pochwicy. Jeśli prawidłowo wdrożyć zalecenia, kobieta odzyska bardzo szybko i będzie w stanie otrzymać wszystkich radości życia seksualnego ze swoim partnerem.

zdrowej żywności

Aby zrównoważyć układ nerwowy i regulacji hormonów należy jeść żywności, która zawiera:

 • magnezu (orzechy, zboża i rośliny strączkowe);
 • wapnia (gorczyca, czosnek, mleko, jogurt, twaróg, jogurt);
 • Grupa B (wątroba, kukurydza, wieprzowina, makaron, soczewica, ser, jajka, ryż, kapusta wykiełkowały, granaty, pomarańcze, brzoskwinie, wiśnie i grejpfruty);
 • Witamina E (owoce morza i ryby morskie, szpinak, pszenica, żurawina, szczaw, śliwki, róży, morele).

Ponadto zaleca się spożywać duże ilości błonnika, ponieważ normalizuje jelit i likwiduje zaparcia, a także pozbyć stolcu, która tak często presję na narządach moczowych. Ciśnienie to może mieć wpływ na uczucia dziewczyny, że czuje się podczas seksu.

Jeśli pochwicę pochodziła z poczuciem lęku i stresu, należy jeść pokarmy, które uspokajają układ nerwowy. Do tego duży wybór owoców i warzyw, z żółtym i pomarańczowym kolorem. Mocna kawa i herbata zaleca się zastąpić napar z melisy, owoc dzikiej róży, mięty, waleriany, porzeczki, rumianek, rokitnika zwyczajnego i lipy. Pomogą one stać się spokojniejsze i usunąć skurcze.