145 Shares 5509 views

Warmstad – ogrzewanie podłogowe, które można ustawić niezależnie

Dziś polegać tylko na centralne ogrzewanie nie działa. Dlatego właściciele coraz częściej zwracają się do instalacji dodatkowych systemów, które zapewniają komfort i wygodę wewnątrz pomieszczeń domu. Ty też możesz śledzić doświadczenia większości.


Warmstad – ciepła podłoga, która jest zasilana elektrycznie i jest system ogrzewania o wysokiej rozdzielczości. Charakteryzuje się do zaakceptowania kosztach, nadające się do użytku wewnątrz pomieszczeń, w dowolnym celu. Te podgrzewane podłogi są certyfikowane, są one zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, bezpieczne i niezawodne.

Recenzje cech

Warmstad – ciepła podłoga, która ma wiele zalet, wśród nich jest fakt, że jest to produkt wykonany przez krajowych producentów, że konsumenci lubią. To może być obsługiwany, biorąc pod uwagę właściwości klimatyczne i inne czynniki. Kupcy twierdzą, że można mieć pewność, że system jest niezawodny, ponieważ jest w stanie pracować przez 15 lat lub więcej, która jest zapewniona dzięki unikalnej powłoce kabla polimer. Konsumenci lubią producenta wielokrotnie sprawdzony system, a następnie zaczął się dostarczyć go na rynek europejski.

Opis instalacji ogrzewania podłogowego znak „Varmstad”

Warmstad – ciepła podłoga, zdolny ustawienie jednego z wielu technologii. Aby to zrobić, należy zapewnić dostępność odpowiednich materiałów i narzędzi. Wśród nich należy podkreślić:

  • RCD system ochrony;
  • podłączania przewodów;
  • ogrzewanie podłogowe;
  • montażu;
  • miedziany przewód uziemiający.

Przygotowanie powierzchni przed montażem

Ogrzewanie podłogowe elektryczny Warmstad musi być zamontowany na przygotowanym podłożu. Niezmontowane warstwę podkładową z ziemi, jeśli taka potrzeba jest obecny. Podłoże powinno być oczyszczone, a następnie umieścić warstwę izolacji, z dostaje się na powierzchnię ściany o średnio 7 cm. Ściany obwodowej jest zainstalowany taśmy amortyzator, który pozwala na kompensację rozszerzalności cieplnej materiału podczas ogrzewania.

W celu podgrzania nie poszedł do sąsiadów, fundacja jest izolowany. W zależności od pomieszczenia znajdują, i jaki cel mają, możliwe jest przeprowadzenie izolacji. Tak więc, ogrzewanie podłogowe mogą być uzupełnione arkuszy Warmstad WSM polistyrenu, które mają grubość w zakresie od 20 do 50 mm. Alternatywnie, grzejnik jest wykorzystywany przez inną odpowiednią grubość. Zalecenia te są ważne do mieszkania z ciepłym otoczeniu, gdy umieszczony poniżej salonie. Jeżeli instalacja ogrzewania podłogowego wykonuje się na ganku lub nieogrzewana loża, powinna tworzyć warstwę izolacji stałej, jej grubość może wynosić do 100 mm. W tym przypadku, ciepła podłoga Warmstad, opinie, z których tylko najbardziej pozytywne, uzupełnione z wełny mineralnej lub styropianu.

instalacja

Przed przystąpieniem do instalacji elektrycznej ogrzewania podłogowego, należy sprawdzić przewody. Bezpieczny system może być wzmacnianie sieci za pomocą opasek, ale zbyt wiele nie powinno być opóźnione. Można również użyć pasów. Jeśli podłoga jest zainstalowany w łazience lub w wannie, a następnie siatka wzmacniająca jest uziemione, a ziemia jest stosowana do regulatora. Aby to zrobić, drut miedziany może być używany. Warmstad – ogrzewanie podłogowe, które jest po prostu położyć na powierzchni izolacji. Technologia ta polega na zastosowaniu specjalnej taśmy klejowej, czasem blokowanie odbywa się na specjalne uszy.

Dodatkowe metody instalacji elektrycznej podłogi Warmstad

Przed dokonaniem zakupu, można zdecydować się na to, co technologia zostanie instalacji systemu. Łóżko może być w warstwę wiążącą na wierzchu lub pod gontami. Niektóre Masters stosować procedurę, w której układ jest umieszczona pod podłogą. Pierwsza opcja jest idealna do pomieszczeń, loggii, kuchniach i łazienkach. Tak więc system powinien zostać wprowadzone nie tylko warstwa izolacyjna, ale również hydroizolacji. Warstwa wierzchnia może być formowana małe związki.

wniosek

Jeśli mniej to pokój z izolacją termiczną, a następnie umieścić elektryczne ogrzewanie podłogowe jest zalecane przed ułożeniem płytek. W tym przypadku wymagana jest dodatkowa izolacja. Klej do płytek i płytki doskonale chroni elementy grzewcze. Jednak w instrukcji, należy sprawdzić, czy istnieje możliwość takiej instalacji.