833 Shares 1790 views

Igor Zolotovitskii. Biografia aktora

Igor Zolotovitskii, którego biografia jest bardzo ciekawe i ekscytujące, urodził się 18 czerwca 1961 w Taszkiencie. Jego rodzina była całkiem zwyczajny, jego ojciec pracował na kolei, a matka w szafie. Nikt nie podejrzewał, że ich dziecko stanie się sławny aktor.


Dzieciństwo i młodość

Mam do oddania drogę Igor Zolotovitskii nadal studiuje w piątej klasie szkoły średniej. Następnie udał się do miejscowego Domu Kultury, aby zapisać się w kręgu szachy, ale kiedy zobaczył reklamę dla zestawu w warsztacie teatralnym, zapisz dokładnie tam.

W 1978 roku Igor Y. ukończył liceum i przyjechać do stolicy, aby wziąć udział w teatralnej instytucji szkolnictwa wyższego. Jednak przybycie było zbyt późno, studenci set zakończył. Facet musiał wrócić do domu. Igor Zolotovitskii cały rok czeka na nowego wizyty w Moskwie, cały czas pracuje jako mechanik w fabryce samolotów. Aby zaoszczędzić pieniądze, młody człowiek udał się do Moskwy ponownie.

Tym razem był bardziej udany dla niego. Zolotovitskiy Igor Yakovlevich wszedł Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

studentów

Lata studiów były dla studentów Zolotovitsky radości. Później był ze smutkiem o minionych dniach powiedział, jak on i reszta uczniów miał dobre życie, chociaż w starym akademiku, chociaż nie ma ciepłej wody, ale to jest darmowe, łatwe i proste. Teatralny umiejętności Igor Jakovljevic nauczył działając gigantów, wśród których byli Evstigneev, Gerasimov, Pilyavskaya i innych.

"Cinzano"

Koniec szkolnym studiu były w 1983 roku. Bezpośrednio potem Zolotovitskii został przyjęty do trupy aktorskiej. Jednym z jego pierwszych ról pracowali w produkcji „Trzech Fat Men”, „Mistrz i Małgorzata” Próba lotu „” Blonde rogiem. "

Jednak najważniejsze w życiu Igor Zolotovitsky miał spektakl „Cinzano”. I aktor sam później powiedział, że jeśli nie w tym wydajności, możliwe jest, że nikt nie teraz i nie wiem nazwę Zolotovitsky. Spektakl teatralny był jego szczęście bilet, to jest z nim, on i jego współpracownicy nie tylko poszedł do Związku Radzieckiego, ale również w Europie, USA i Ameryce Łacińskiej. Na przykład w Brazylii, wyprzedane ten występ stał w kolejce jako mauzoleum.

życie osobiste

W latach osiemdziesiątych Igor Zolotovitskii, którego rodzina składa się obecnie z czterech członków, spotkał się z Vera Kharybin, która później została jego żoną. Po pierwszym nieudanym spotkaniu Zolotovitskii znaleźć Kharybin ponownie zaprosił ją do swojej imprezie urodzinowej. Od tego czasu młodzi aktorzy zaczęła spotykać się i pobrali się dwa lata później. Wkrótce po ślubie młoda para miała syna, Alex po dziewięciu latach – drugi syn Aleksandra.

Obecnie znany aktor żona pracuje jako reżyser, ale kariera aktorska został rzucony. Wśród filmów, w którym pracowała jako reżyser, można zauważyć, takie jak „Drogi Masha Berezyną”, „adiutantów miłości” i innych. W filmach i najstarszego syna, podczas studiów w GITIS. Junior również w przyszłych marzeń o karierze aktorskiej.

działalność edukacyjna

W 1989 roku aktor został poproszony do prowadzenia zajęć dydaktycznych, w szczególności, aby nauczyć działając umiejętności na kursie A. Leontiev. Zolotovitskii zgodził się i dopiero po pewnym czasie, rozwinął pierwszych absolwentów, wśród których są już znane Anastasija Zaworotniuk Maxim Drozda, Dmitry Shcherbina, Egor Pazenko i innych.

Od 1991 do 1996 roku aktor został zaangażowany w działalność dydaktyczną w stolicy Francji, gdzie wprowadzone wraz z lokalnymi podmiotami play „małżeństwa”. Później, po powrocie do ojczyzny, Zolotovitskii kontynuował szkolenia młodych aktorów, wyprodukował kolejny kurs. Tym razem jej absolwenci stały Denis Sukhanov, Olesya Sudzilovskaya, Jan Kolesnichenko.

Jeszcze później, w 2006 roku, przygotowany Zolotovitskii innych wspaniałych aktorów, takich jak Nikita Panfilov Maxim Matveev, Anton Shahin, Katarzyny Vilkovo Julii Galkina.

Igor Zolotovitsky działalność pedagogiczną – svoebrazny symbiozie. Z jednej strony, uczy, daje wiedzy, wymiany doświadczeń z młodszego pokolenia, z drugiej strony, wydaje się on być napędzany przez ich żywość, energii. To właśnie z powodu komunikacji z młodymi ludźmi, według aktor staje się wesoły i lekkomyślny.

kino

Nie ominąć Igor Zolotovitskii, filmy z udziałem, które są dość popularne i kina narodowego. Został postrzelony i wciąż bardzo młody w filmach radzieckich, a usuwa się w tym czasie. Możliwe jest, delikatnie mówiąc, jest wysoce zażądał aktora. Jego role i postacie są różne gry na żywo, ostre charyzma, jasne talent. „Filmy z udziałem Zolotovitsky na stałe pozostawić ślad w pamięci” – tak powiedział o nim inni aktorzy.

Wśród najlepszych i najbardziej znaczących ról Igorya Yakovlevicha Zolotovitskogo są następujące prace: Victor Chagin ( "seria" The Fifth Corner "), Jewgienij Koralov (seria" Lily Srebro „), Eagles («Luba, dzieci i roślin») i wiele, wiele innych.

Dość często Zolotovitskii oferta spełniać rolę Romów, taki trend powstał z powodu odpowiedniego wyglądu aktora.

Oświadczenie Zolotovitskiy Igor Yakovlevich mówi niezwykle skromny. Tak więc, o karierze w przemyśle filmowym, on odpowiada następująco: „W filmie, ja nie osiągnął sukcesu, która sobie wymarzyć. Jeśli teatr mogę być dumny z konkretnej roli w kinie nie. Dobre role w filmach Zrobiłem wiele, ale co ważniejsze, dla którego mam pracowali przez cały ten czas, nie było wśród nich. Być może, oczywiście, i mam nadzieję, że jest jeszcze przed nami. " Jednocześnie aktor powiedział, że nie czuje wstydu dla żadnej z ról odgrywanych przez nich zarówno w teatrze lub w kinie.