700 Shares 1125 views

Jak wybrać fotografów ślubnych i nie pomyłka

Do tej pory ogromna lista ogłoszeń ślubnych i rodzinnych zdjęć prostego człowieka z ulicy nie jest zaskakujące, zgubić się w różnorodności oferowanych usług, cen, warunków pracy i innych informacji związanych ze wspomnianym sektorze usług.


Łatwo jest wyobrazić sobie, co trudny wybór często stoją parę, jeśli chodzi o wybór fotografa ślubnego. Zaczepione na zakup sukienki, garnitury, obrączki, wynajem restauracji i innych nie mniej ważnych atrybutów uroczystości ślub, miłość, „do niedawna” odkładać decydując, kto zachowa obrazów jest wyjątkowa, uroczysta i, na swój sposób, intymnej stanu nowożeńcy szczęścia ich pierwszy pocałunek, gratulacje dla przyjaciół i krewnych, ich łzy szczęścia.

Jak nie popełnić błędu przy wyborze   fotograf ślubny, jak znaleźć idealną równowagę ceny i jakości, ja, jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem, postaram się krótko w swoim artykule.

Chcę tylko zwrócić uwagę, że naprawdę profesjonalny fotograf ślubny nie może być tanie. Ale, jak z każdego przepisu, zawsze jest wyjątek: na pewno nie są geniuszami, z minimum doświadczenia, w stanie za symboliczną opłatą, aby wystrzelić uroczystość nie jest gorszy niż doświadczony profesjonalista … ale gdzie jest gwarancja, że przed tobą jest „fotogeniczny”.

Ale nie należy polegać wyłącznie na cenie. Przy wyborze fotografa ślubnego, wystarczy zapoznać się z jego profesjonalnego portfolio. Tempo pracy z jego punktu widzenia: Czy jesteś jego styl jest odpowiedni jeśli lubisz swoje twórcze rozwiązania, itp Ale tutaj trzeba pamiętać, że portfel – to najlepsza praca fotografa – jeśli można tak powiedzieć, „koroną stworzenia”, zdjęcia 30-40 z 1000 zdjęć. Niewątpliwie potfolio ważniejsze, pozwala klientowi na zapoznanie się ze stylem i jakości pracy, aby utworzyć, jeśli chcesz, o swoim wrażeniu.

Wreszcie, ogromna liczba sugestii znalazłeś fotografem, którego prace zostały spełnione, a cena jest w porządku … Zadzwoń do nas natychmiast i umówić się na spotkanie. Pamiętaj, że z dobrego ślubne fotograf zlecenia planowane są na kilka miesięcy z góry. I wolne gdyby data jest nadal duży problem.

Podczas spotkania z fotografem należy poprosić go, aby pokazać im kilka wesel sfilmowane całkowicie – materiał, który dał poprzednich klientów. Następnie powinno się mieć swoje zdanie o poziomie fotografa. Pamiętaj, profesjonalny fotograf ślubny jest zawsze spotkać klienci wziąć komputer ze swoich prac, a on nigdy nie odmówi ci żądania. W przeciwnym razie trzeba pilnować …

W trakcie komunikacji z fotografem szczegółowe omówienie kwestii, jak można wyobrazić sobie sesję zdjęciową, wysłuchać poglądów i życzeń mistrza, wraz z ich znaleźć najlepsze rozwiązanie. To właśnie na tym etapie, w końcu sam zdecydować, czy jesteś fotografem jako osoba zbliża.

Nie zapomnij, że będzie spędzić cały dzień z tobą – najbardziej znaczący i uroczysty dzień w swoim życiu. On powie gdzie stanąć, jak wyglądają, gdy całować po przytulając. Dla jednej ramki potrzeba wielokrotnego trwa. (W odniesieniu do strzelania staging). Ale z tym wszystkim, musi pozostawać niewidoczne: nie pokazać się w gromadzeniu panny młodej, powitanie krewnych w urzędzie mając czasu wziąć żądany kąt i zrobić piękne zdjęcia (fotografowanie sekwencyjne).

Wymagane do wykonywania wybranego fotografa   pre-ślub strzelanie love story.   Jest to osobny mały sesja fotograficzna – romantyczna historia o swojej miłości. W zasadzie pre-wedding nowożeńcy fotografowania pokaz zdjęć swoich gości w restauracji i to podczas pierwszego tańca młodej pary. Wierzcie mi, to bardzo romantyczne.

Powiem ci mały sekret, oprócz romantycznej komponentu, fotografia sprzed ślubu jest także wartość praktyczną. Jest to przede wszystkim pomoże Ci zapoznać się z pracy jako fotograf, aby przyzwyczaić się do stylu swojej pracy .. A fotograf pozwoli dostosować się do ciebie. A dzień ślubu będzie można spotkać jako przyjaciół, co niewątpliwie będzie miało pozytywny wpływ na wyniki w strzelaniu.

I oczywiście fotograf jest konieczne do zawarcia umowy o świadczenie usług, które będą określać warunki swojej pracy i warunki dostawy materiału.

I wreszcie chciałbym podkreślić, że fotografów ślubnych, naprawdę kocham swój zawód, inwestując w nią swoją duszę i emocje od dawna już stać się rodzinne zdjęcia do swoich klientów. Po tym wszystkim, z przodu młodzi są tak wiele wspaniałych i jasne momenty w życiu: sesja zdjęciowa z matki w ciąży, wypisu ze szpitala, chrzciny, urodziny itp pierwszy To droga fotografia ślubna w końcu przekształcić się w rodzinnej fotografii.

To, moim zdaniem, najważniejsze punkty, które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego. Mam nadzieję, że ich rada pomogła przyjść na tę kwestię bardziej inteligentnie i odpowiedzialnie.