357 Shares 7428 views

Magia dieta: jak schudnąć stosując przepis starożytnych magików?


W dawnych czasach, ludzie obdarzeni niezwykłą myślenia, nazywany księża, czarownicy, magowie, czarownice, szamani, itd. A jeśli oni używają szczególną moc i kult ludzi w czasach przedchrześcijańskich, po stal prześladowani, a nawet spalony na stosie (w czasach Inkwizycji). Wszystko ich wina, że chcieli poznać tajemnice natury, korzystać z danych to można dokonać nowych odkryć. Pomimo faktu, że te starożytne przyrodnicy byli prześladowani, oni nadal pracować pod ziemią, z dala od ludzi, gdzieś w górach zagubiony pośród zamków lub małych szałasów w ostępach. Oni stawiają swoje życie na niebezpieczeństwo, tworzenie książek, które opisują wszystkie ich otwarcia: rysunki, przepisy kulinarne eksperymenty lecznicze eliksiry, dzieł dobroczynnych właściwości różnych roślin, itd. Było tak w XVIII wieku średniowiecznych uzdrowicieli i „dietetyka” magiczne diety został stworzony. Opisuje co warzywa i owoce powinny być spożywane w określone dni tygodnia, aby zdobyć magiczne moce.

Dieta „Magia”, wegetariańska

poniedziałek

W poniedziałek, ważne jest, aby zachować równowagę psychiczną. Dlatego trzeba jeść owoce i warzywa, białe ziemniaki, biała rzodkiew, kapusta (można kolor) pulpa jabłoni i grusz, wiśni i biały banan.

wtorek

We wtorki do wzmocnienia relacji z najbliższymi, a do przezwyciężenia trudności i zakończenia niedokończone sprawy pomoże owoce i warzywa czerwony zakres: pomidory, czerwona papryka, buraki, czerwone jabłko, winogrona, arbuz, granat, wiśnia, malina, truskawka.

środa

W środę, dieta „Magic”, zaleca jedzenie owoców i pomarańczowe warzywa: marchew, pomarańcza, mandarynka, persymonkę. Pomoże to uchronić się przed negatywnym wpływem na swojej aury z zewnątrz, możliwość otwierania, który nadal nie wie, pomoże obronić swój punkt widzenia i daje pewność siebie.

czwartek

Czwartek przeznaczone do podejmowania ważnych decyzji. Dlatego też, aby nie naruszył poprawności ich ruchów, należy jeść żywności oferowanej przez tę dietę. Magiczna moc napełni was całkowicie, jeśli w czwartek zatrzymać swoją uwagę na owoce i zielone warzywa (ogórek, zielona fasola i groch, brokuły, zielona papryka, koper, pietruszka, kolendra, szpinak, szparagi, cukinia, zielone jabłko, zielone śliwki, kiwi, sałata, itd.).

piątek

Piątek – dzień „fioletowy” i „amber” owoce i warzywa. Ponieważ tydzień od tego dnia zanika, trzeba zharmonizować relacje ducha z ciałem. Bakłażan, kapusta czerwona, bazylia, suszone morele i morele, winogrona i rodzynki bursztynowe, brzoskwinie, śliwki, figi – wszystkie te produkty powinny być wykorzystywane w piątek. Tak mówi diety „Magic”.

sobota

W sobotę istnieje ryzyko poddania go złym okiem. Bądź ostrożny i staram się unikać spotkania z ludźmi, z którymi czują się ujemny. Można chronić się przez jedzenie owoców i czarnych owoców: śliwki, borówki, czarne porzeczki, jeżyny, czarne winogrona i rodzynki.

niedziela

Pełnego relaksu i zestaw siły przed tygodniem pracy promować owoce i żółte warzywa. W diecie niedzielnym zawierać żółta papryka, dynia, melon, ananas, pigwa, cytryna i grejpfrut.

opinie

Tutaj masz starożytne magiczne diety. Informacje zwrotne od tych, którzy próbowali go wskazać, że pomaga kupić spokój, daje pewność siebie i dobry humor. Jeśli chodzi o utratę dodatkowych kilogramów, jeśli jesteś w menu będzie połączyć te owoce i warzywa z potraw niskokalorycznych (mięso o niskiej zawartości tłuszczu, ryby, produkty mleczne), tydzień będzie łatwo stracić 3-4 kg.