439 Shares 9446 views

Co jest pestis? Kiedy i jak używać?

Jakie ofiary nie idą jedyną kobietą, która uwodzi mężczyzn: nosić stringi nie zawsze jest wygodne, kupując doroguschy bieliznę, rozdziela się na bolesne procedury usuwania włosów. Na ogół zrobić wszystko, aby uwagi mężczyzny poszła tylko do nich. Ale dzisiaj, tym silniejsza płeć jest prawie nic dziwnego. Idealne ciało w piękne ubrania zobaczyć wiele, ale nie każdy człowiek widzi dziewczynę w klatce piersiowej, który nie ma stanika, ale w tym samym czasie, jej sutki są objęte gwarancją. Chodzi o nazwie pestisami podszewka. Dziś dowiadujemy się, co to są te erotyczne naklejki jak umieścić je i dbać o prawidłowo.


informacje ogólne

Niektórzy ludzie nie wiedzą, co pestis. Ale teraz coraz częściej można usłyszeć słowo od ujścia modnych i nowoczesnych kobiet. Pestis – silikon pad na sutki. Ona wklejony na piersiach, zamyka tylko rdzeń piersi. Te płyty nie zapach, nie powoduje alergii, mogą być używane wielokrotnie.

różnorodność

Co jest pestis, teraz jasne jest, ale wygląda na to akcesorium, wielu nie wie. Gumy złączka mogą być różne, na przykład:

– W formie serca.

– W postaci róż.

– Pestisy bezbarwny okrągłe.

– Etykiety z różnych wzorów: Czerwone róże, łuki, motyl, czaszka, liść klonu, palmy, truskawki, dzwonki, warg, itp …

– Pestisy z frędzle powieszenie.

– W obliczu puszyste.

– naklejki z łańcuchami.

Jak używać tamponów?

Niektóre kobiety nie wiedzą, jak zapiąć pestisy, ale w rzeczywistości jest to bardzo proste. Istnieją 2 sposoby klocków łączących:

  1. Za pomocą taśmy klejącej. Mały kawałek taśmy jest przymocowany do klatki piersiowej, top montowane pestis. Zaletą sposobu – prędkość listwy spoinowe. Wadą – nieprzyjemna procedura jest powieść pestisa.
  2. Za pomocą specjalnego kleju. Nałożyć klej na okładce, prasy do piersi. Plus metoda – pestis jest utrzymywana wystarczająco długo. Minus – klej przez długi czas wchłonięcia.

Kiedy stosować?

Wiele międzynarodowych gwiazdy są wykorzystywane na różnych imprezach pestis. Dlaczego te płyty? Aby pokazać piersi, doprowadzić go do wiadomości innym? W rzeczywistości, można użyć pestis w różnych sytuacjach:

  1. Na plaży na płynne równomierną opaleniznę.
  2. Jako dodatek do różnych erotycznego życia seksualnego.
  3. W celu ukrycia sutki pod przezroczystą lekkiej odzieży.
  4. W solariach dla ochrony przed promieniowaniem UV.

Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy wykazano pestisy Dita Von Teese. Następnie, czapki krzemu zaczął wykorzystywać inne gwiazdy filmowe – Rihanna, Viktoriya Bekhem, Paris Hilton i oczywiście Lady Gaga.

pestis Sun

Wyróżniać się coś na plaży trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś właścicielem biustu wielkości 5 lub kapłanów, jak Dzhennifer Lopes. Na dziewcząt ubranych w stroje kąpielowe zwykłej, ludzie nie patrzą. Nie można powiedzieć o panie, na której sutki są pestisy. Nawet jeśli kobieta nie będzie różnić się wspaniały biust, tak, to należy zwrócić uwagę na płci męskiej. Pestis – jest wybór odważnych dziewcząt, którzy chcą podziwiać chłopaków, a oni ponieść.

Ponadto, te klocki zapewniają uczciwą seks wspaniałą opaleniznę. W ciele kostium kąpielowy będzie opalać równomiernie. Gdzie skóra jest zamknięty od słońca, będą widoczne paski. I wygląda to w końcu nie jest bardzo estetycznie. Że ciało było pokryte piękną równomierną opaleniznę, można korzystać z tych klocków. Następnie sutek będzie zamknięta z czasem szkodliwym słońcem, skóra stanie się ciemno wszędzie.

Stikine

To niby pestisov. Stikine używane tylko w solarium. Klocki te są małe wielkości okręgi, które są również przyklejone do jej sutki. Stikine często wykonane z folii. Celem tych klocków – ochrona przed szkodliwym promieniowaniem sutki. Stikine przeciwieństwie pestisa – okres przydatności do spożycia. Klocki, które są przeznaczone do opalania, jednorazowe.

dekoracja erotyczny

Taniec ukochanej na 23 lutego striptiz – to wielki dar. Oczywiście, niektóre erotyczny taniec może być piękna bez ubrania? Jest to warunek wstępny. Przezroczysty negliż, koronkowe majtki zmniejszyć mężczyzn do szału. Ale faceci po prostu nie zobaczyć przezroczystą bieliznę na sutki, można je ukryć za pomocą pestisov. W ten sposób będzie mogła opóźnić moment zbieżności zaskoczyć jej wybraną nowego akcesorium. Z pewnością takie nakładki jak każdy człowiek. Przyciągają one uwagę płci przeciwnej do piersi, rozpalać facetów w pobliżu pożądania, namiętności.

reguły przechowywania

Co jest pestis, trzeba znać wszystkie dziewczyny, ale poza tym muszą kupować tego akcesorium i używać go. Ponieważ te klocki wielokrotnego użytku, trzeba wiedzieć, jak prawidłowo dbać o nich, aby przedłużyć ich żywotność:

  1. Przechowywać pestisy możliwe, dołączając je na szkle lub lustrze. Można również zapisać ten erotyczne etykietę w folii z tworzywa sztucznego.
  2. Jeżeli płyta może być już przymocowane zła, rozwiązać go za pomocą dowolnego krem, który jest bezpieczny dla skóry.
  3. Klej pestis jest możliwe tylko na czystą i suchą piersi. Przed rozpoczęciem korzystania z tego akcesorium trzeba pozbyć kosmetyków: kremów, balsamów i innych środków. Jeśli nie zmyć produkty perfumy i pielęgnacji, możliwe jest uszkodzenie powierzchni klejącej, a następnie naklejka zostanie wklejony źle.
  4. Jeśli kobieta chce usunąć pestis, ona musi wiedzieć, że należy go oczyścić bardzo starannie, tak aby nie uszkodzić skóry. Po usunięciu etykiety konieczne jest płukanie wodą, miękkie mokrej ściereczki.

wniosek

W tym artykule dowiedziałeś co pestis i co trzeba tę poprawkę. akcesoria erotyczne, ochrona UV, kuszący rzeczą dla ludzi – to wszystko o etykiecie. Światowe gwiazdy nie wstydzą się pojawiać się publicznie w stroju ujawniającego, które obejmują ich sutki pestisy. Może zwykłe kobiety powinny spróbować tego akcesorium erotyczne? Mężczyźni z nim z pewnością będą zachwyceni.