675 Shares 6003 views

Klosz z motyle z ich rąk: sprawności manualnej i wyobraźni

Udekoruj swój dom ładne gadżety jest bardzo prosta. Najważniejsze – aby wiedzieć, gdzie zacząć. Na przykład, jeśli jesteś miłośnikiem wszystkim oryginalne i tworzone przez własnych rąk, można spróbować zrobić prosty i ciekawy w tym samym czasie Klosz z motyli. Poprzez stworzenie takiego akcesorium, należy pamiętać, że lampy w przyszłości lampa musi być niski pobór mocy, w przeciwnym razie wszystkie elementy dekoracyjne pod wpływem ciepła ulegają odkształceniu.

Od czego zacząć?

Aby utworzyć abażur z motyli z rąk, trzeba zaopatrzyć się w następujących materiałów i elementów:

  • Okrągły klosz ze starą lampę;
  • nożyczki, szczypce, ozdobny łańcuch (można go kupić w każdym sklepie rzemieślnicze);
  • spray z srebrną farbą;
  • cienka znacznik;
  • Drut srebro;
  • przezroczyste tworzywo sztuczne.

Jak zrobić abażur?

Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów, trzeba myśleć o produkcji motyli. Ułatwić – wziąć arkusz tworzywa sztucznego, pomalować cięcie motyla. Przygotowujemy dokładnie jak wiele elementów wymaganych do lampy. Z pomocą aerozolu można wlać kilka motyli – wtedy będą wyróżniać się w swojej domowej roboty żyrandola. Dodatkowo, dekoracja na słońcu lub żarówka zostanie wylany, tworząc magiczną atmosferę w domu.

Najprostszym Abażur z motyli stworzone własnymi rękami ze szczypcami: za pomocą tego narzędzia, trzeba podłączyć predefiniowanego łańcuch z motyli. Górne końce łańcuchów muszą być starannie przymocowane do pierścienia kolorów. Twoja lampa jest gotowa. Teraz musi być przymocowany do sufitu. Skutecznie będzie wyglądać to akcesorium przy otwartych oknach, gdy wiatr jest lekkie i wdzięczne motyle klapką. Przy okazji, aby sprawić, że wnętrze bardziej harmonijny, takich jak tworzywa sztucznego motyl może ozdobić ściany lub meble.

Co brać pod uwagę?

Przed utworzeniem odcień z motyli z rąk, trzeba rozwiązać kilka pytań. Po pierwsze, ważne jest, aby mieszać kolory w pokoju: lampa powinna pasować ładnie w formacie pokojowej. Po drugie, konieczne jest, aby przestrzegać środków bezpieczeństwa. Na przykład, czy trzeba Lampa wisząca na wyższe niż przed nie mogli dotrzeć do dzieci. Po trzecie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę moc lamp. W związku z tym, to najlepiej używać energooszczędnych źródeł światła.

lampa współczesny

Jeśli chcesz, aby przekształcić swój dom, ale, na przykład, aby zrobić abażur z motyli z ich rąk jest trudne dla ciebie, możesz skorzystać z gadżetów innych mistrzów. Na przykład, projektant Nahoko Koyama stworzył niepowtarzalne piękno lamp, a odcienie. I korzystać z materiału znanego wielu igieł kobiet – odczuwalne. Te fachowo wykonane produkty mogą być ozdobą każdego pomieszczenia. Wydaje się, że światło wdzięczne motyle prostu usiadł na lampę i ma zamiar startu. Oczywiście, ze względu na korzystanie z tekstyliów konieczne jest, aby pamiętać o środkach bezpieczeństwa. W związku z tym, te akcesoria są zazwyczaj lepiej zastąpić żarówki z energooszczędnym.

Jak można zauważyć, szczególne trudności w dekoracji swojego domu lub mieszkania nie jest. Prosty pomysł, dostępne materiały i minimum umiejętności – to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć stylowy i oryginalny odcień.