449 Shares 3206 views

Jak złożyć zamówienie na „Aliekspress” na Ukrainie: krok po kroku

Większość chce zamówić „Aliekspress” zatrzymuje zwykły ignorancję, jak to zrobić. Jednakże, zgodnie z instrukcjami, można uniknąć wszelkich trudności i problemów. Więc jak zrobić zakupy na słynnej parkiecie?


rejestracja

Przed dokonaniem rezerwacji na „Aliekspress” na Ukrainie powinny być poddawane standardowej rejestracji. Nie powinno być trudne, ponieważ wymagane dane są dość standardowe. Jeśli wystąpią problemy, można uciec się do użycia tłumacza, ale pamiętaj, aby wypełnić wszystkie puste miejsca.

Po rejestracji na adres podany przez użytkownika w oknie musi przyjść do nas. Powinien on być otwarty i kliknij na link do aktywacji konta. Jeśli wiadomość przychodząca nie jest ze strony chcesz oglądać kategorię „Spam”. Natychmiast po aktywacji konta, możesz zacząć zamawiać towary.

Wybór towarów

Giełda wypełniona ogromną liczbę produktów na każdy gust. Towary pakowane sprzedawców, a każdy ustala własną cenę. Koszt tych samych towarów będzie radykalnie różne, należy wybrać najbardziej odpowiedni.

Czasami produkt o wyższej cenie będzie bardziej istotne ze względu na fakt, że sprzedający jest dołączony do prezentów partii. Chociaż przeceniony – nie zawsze wskaźnikiem ładne premie. Konieczne jest, aby być ostrożnym i badać wszystkie Informacja o dostawcy. Cena może być włączone wraz z dostawą „Aliekspress” na Ukrainie, jeśli nie ma darmowych usług pocztowych.

W przypadku niektórych produktów istnieje znaczne zniżki. dostawcy Przecena przyciągnąć kupujących do swoich partii. Jeśli jednak uważnie na rynek, jest szansa, aby znaleźć podobny produkt w niższej cenie.

Wybór dostawcy

Zanim kupisz do „Aliekspress” na Ukrainie, ważne jest, aby wybrać wiarygodnego sprzedawcy. Umożliwiają nawet dla początkujących. Wybierając odpowiednią cenę na stronie produktu, należy zwrócić uwagę na dostawcę znamionowej. Przy zamówieniu od sprzedawcy z zerowa, najprawdopodobniej, kupujący otrzyma towar.

Ocena zależy od ilości informacji zwrotnych i są wyświetlane w postaci ikon. Debiutanci dostawców można znaleźć na 4-5 medali. Najbardziej wiarygodne partnerzy będą właściciele korony diamentu i znaków. Na takich producentów należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

dialog

To będzie bardzo przydatny dialog z przyszłym partnerem. Przed złożeniem zamówienia kupujący będzie przydatna napisać wiadomość na ich pytania. Nie bój się do wyjaśnienia ważnych informacji lub poprosić o niewielkim dyskontem. Jeżeli dostawca ignoruje wiadomość kupującego kilka dni, to lepiej pomyśleć o tym, czy sobie z tym poradzić.

Są sprzedawcy, którzy nie wysyłają towary na Ukrainę. Komunikacja pomogą zmienić swój punkt widzenia. Poświęcić trochę czasu na przekonanie i przynosząc mocne argumenty, kupujący otrzyma wiarygodnego partnera gotowego do współpracy.

Cała komunikacja odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Nawet bez znajomości języka, nie powinien się bać. Najczęstszym tłumacz jest całkiem w porządku, zwłaszcza, że większość sprzedawców używać tego samego oprogramowania do komunikowania się, że i kupujących.

zamówienie

Określić cenę, a sprzedający powinien przejść bezpośrednio do zakupu. Po naciśnięciu Kup Teraz użytkownik będzie wypełnić potrzebne informacje. Przed celu „Aliekspress” na Ukrainie, ważne jest, aby właściwie i dokładnie wypełnić dane klienta.

Informacja o adresie odbiorcy i dostawy jest wymagane do pisania w języku angielskim. Najmniejszy błąd – a zamówienie zostanie utracona. Od bardzo wiele zależy od poprawnej pisowni okolicy, i na ulicach miasta.

Poniżej znajduje się adres dostawy jest miejsce zakupu dalszych szczegółów. Tutaj można określić wymaganą ilość i napisać komentarz do sprzedającego. Raport powinien określić kolor, rozmiar lub inne cechy w zależności od produktu. Również w oknie, można wybrać metodę dostarczania. Najczęściej domyślnie jest bezpłatna wysyłka.

Pod szczegółami zamówienia jest miejsce dla wykorzystania kuponu. Użyj możliwe zniżki na wszystkie zakupy, z wyjątkiem niektórych sprzedaży. Jest to możliwe do wykorzystania kupon przywiązane do konta lub wprowadzić kod. Jednoczesne stosowanie obu punktach nie jest możliwe.

płatność

Pieniądze dla produktów wykonanych kartą, QIWI portfel, „Yandex”, lub WebMoney. Przed zamówić produkt na „Aliekspress” na Ukrainie, nabywca będzie musiał zapłacić. Niezapłacone element nie zostanie wysłany.

Kupujący musi wypełnić standardowe pola dla operacji bankowych. Ten numer karty, data ważności, imię i nazwisko, a także kod zabezpieczający. Po prawidłowym oknie wprowadzania pojawia się z umieszczeniem danych o hasło SMS. Na tych samych końcach płatności czasowych.

dostawa

Trzeba wiedzieć nie tylko jak zamówić „Aliekspress” na Ukrainie, ale także czas dostawy. Jest to bardzo ważna część zakupu, ponieważ na tym etapie istnieje możliwość utraty pieniędzy. Zwłaszcza jeśli zamówić bezpłatną wysyłkę.

Po zlecenie płatnicze przetwarzane są od trzech do siedmiu dni. To wszystko zależy od sprzedawcy i jego odpowiedzialność. W tym okresie, partia musi być wysłany, a strona zostanie numer śledzenia. Kolejność będzie w tranzycie około 15-45 dni, w zależności od adresu obciążenia.

Obserwować ruch działek jest możliwe przy użyciu zasobów internetowych. Jednym z najlepszych jest „PostTreker”, który nie tylko monitoruje ale również informuje o lokalizacji celu poczcie. Po przekroczeniu granicy z Ukrainą najlepszym rozwiązaniem dla tego produktu jest skorzystanie z wyszukiwarki witryny „Ukrpoczta”. Pozwoli to, aby szybko dowiedzieć się o przybyciu kolejności.

Szybko otrzymać zamówienie może potrwać DML przejazd lub usługi EMS. Oczywiście, cena znacznie wzrośnie, ale towary będą dostarczane w okresie od 3 do 15 dni.

Nabywca musi śledzić nie tylko wysyłanie, ale także czas do celu zamknięcia. Nie stracą pieniądze, gdy niespodziewane sytuacje.

Założona w 2015 roku współpraca z chińskiego i ukraińskiego Poczta poprawiła szybkość dostawy. To wpływa na pracę z „Aliekspress”. Jak zamawiać (Ukraina) i otrzymać je w krótkim czasie? Teraz nic się martwić, pakiet będzie dostarczać szybciej, a nawet przynieść nabywcy.

spłata

Informacje o tym, jak zamówić poprzez „Aliekspress” na Ukrainie, aby uniknąć utraty pieniędzy. Powrót swoje finanse poprzez otwarcie sporu w „Moje zamówienia”. Jest to drastyczny środek i powinny być uciekają się do niej jedynie w skrajnych przypadkach.

otwarcie terminu sporu wynosi 60 dni. Jest to czas przeznaczony dla dostawy towarów, odbiór i weryfikacji. Jeśli istnieje małżeństwo lub, co gorsza, zamówienie nie zostanie wydana, należy otworzyć spór. Ważne jest, aby mieć czas, aż do końca czasu, ponieważ system jest następnie przetłumaczone przez dostawcę pieniędzy.

Otwarta debata może tylko raz. Nieuczciwi sprzedający poprosi go zamknąć i czekać trochę więcej. Rozwiązanie to nie jest zalecane. Najlepiej jest rozpocząć zwrot kilka dni przed terminem.

Pierwszy spór pomiędzy sprzedającym i kupującym. Odbiorca musi określić wszystkie problemy i pożądane jest, aby zapewnić dobre argumenty i lepsze zdjęcia. Ponadto, kupujący musi podać kwotę, którą chcesz powrócić. Właściwa konserwacja sporu – ważnym elementem jak zamówić na „Aliekspress” na Ukrainie.

Jeżeli sprzedawca nie zgadza się z wymaganiami niezbędnymi do doprowadzenia eskalacji sporu. Po tym, pracownicy będą zaangażowani w powrocie do witryny pieniędzy. Nabywca będzie musiał opisać problem i przesłać zdjęcie lub wideo dowodów. Najczęściej witryna akceptuje stronie klienta.