751 Shares 2553 views

Medycyna 'Mamoklam'. instrukcja

Lek „(” Mamoklam leki analogowe, takie jak „Klamin Fitotranzit” „”) odnosi się do środków pochodzenia roślinnego. Kompozycja lek jest zawarty jako składnik aktywny kompleks lipidowy ( „kopiące”), który jest otrzymywany w trakcie zmydlania koncentratu otrzymanego z Laminaria plechy (suchy). Lek jest uważany za bardzo często w praktyce klinicznej.


Oznacza "Mamoklam". opis

Lek jest dwuwklęsły tabletki powlekane z zielonego na światło zielonego koloru. Przekrojem jasnobrązowego koloru z niewielkimi plamami światłami i cieniami. Preparat ma specyficzny zapach.

Lek „Mamoklam” Podręcznik zaleca choroby dysplazję w piersi (mastitis). Podczas stosowania leku zmniejsza objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego i mastalgii. Lek pomaga normalizować proliferację komórkową (proliferacja tkanki) nabłonka w gruczołach sutkowych, torbiele regresji.

Oznacza „Mamoklam” instrukcja pozwala na stosowanie zarówno w monoterapii, jak i część kompleksowego leczenia.

Leki przeciwwskazane skazę krwotoczną, przewlekły, ropne zapalenie skóry, czyraczność wieloogniskowej wola, toksyczne gruczolaka gruczołu tarczycy, patologie nerek (ciężki) nadwrażliwości.

Medycyna „Mamoklam” Instrukcja nie dopuszcza do stosowania w okresie ciąży i laktacji.

Lek jest przyjmowany doustnie. Przypisać jedną lub dwie tabletki do trzech razy dziennie. Czas trwania leczenia, zwykle jednego do trzech miesięcy.

Kursy razie potrzeby powtórzyć po przerwie (od dwóch tygodni do trzech miesięcy).

Lek może czasami powodować niepożądane reakcje. Negatywne skutki leku instrukcji „Mamoklam” są wysypka, zaczerwienienie skóry, świąd, biegunka, wzdęcia, zgaga. Długotrwałe stosowanie może powodować iodism (trądzik, nadmierne ślinienie, łzawienie, obrzęk naczynioruchowy, zapalenia śluzówki nosa).

Praktyka pokazuje, że przyjmowanie środków w dawkach terapeutycznych nie powodują skutków ubocznych.

Jednakże, jeśli takie istnieją (w tym niewymienione w podsumowaniu) niekorzystne efekty trzeba zatrzymać leku i skonsultować się z lekarzem.

Terapeutyczne dawki leku „Mamoklam” zawiera jod w ilości przekraczającej kilka zalecanych fizjologicznej potrzeby organizmu w mikrokomórek. W związku z tym, lek nie może być stosowany w skojarzeniu ze środkami zawierającymi jod.

W praktyce klinicznej przypadki przedawkowania leków nie są opisane.

Wpływ na szybkość reakcji psychoruchowej, zdolności koncentracji, w trakcie badania w leku zostały zidentyfikowane. W związku z tym, w sprawie stosowania leków Limited „Mamoklam” osoby, których praca związana jest z potencjalnie niebezpiecznej aktywności nie zostały ustalone.

Wielu pacjentów pozytywnie reaguje na lek. Zalety funduszy to przede wszystkim dobrze tolerowane i naturalny skład. Lek eliminuje dyskomfort i ból w piersi w okresie napięcia przedmiesiączkowego.

Badania nie wykazały toksycznego wpływu leku „Mamoklam” na stan pacjentów. Stwierdzono również, że lek nie ma wpływu na hormony.

Pomimo dużej liczby pozytywnych opinii i fakt, że lek ten jest dostępny bez recepty nie powinny angażować się w samoleczenia. Przed zastosowaniem leku „Mamoklam” muszą być ekranowane, należy skonsultować się z lekarzem. Przed podjęciem tabletek należy zbadać uważnie adnotacji.