757 Shares 8020 views

Lista restauracji w Rostowie nad Donem: przegląd najlepszych instytucji miasta

Lista restauracji Rostów nad Donem pomoże Ci znaleźć wśród tych instytucji reprezentowanej najbardziej godny. Tam można odpocząć, zjeść przekąskę lub zorganizować wielką uroczystość. Miasto jest na tyle rozrywki. Istnieją małe przytulne kawiarnie, bary i restauracje z luksusowych eleganckich wnętrz kuchni i oryginalnego. Jako część tego materiału, skupiliśmy uwagę na to ostatnie.

"Shodou"

Rostów nad Donem – miasto położone po obu stronach szerokiej rzeki Don. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić to wspaniałe miasto, to jest wysoce zalecane, aby odwiedzić restaurację na lewym brzegu. Rostów nad Donem tu wygląda najbardziej atrakcyjnie. Oferuje on spektakularny widok atrakcji miasta.

„Shodou” – jeden z najlepszych restauracji znajdujących się tutaj. Jego drzwi są zawsze otwarte dla zwiedzających. Jest to jedyna instytucja w mieście, w którym harmonijnie łączy francuski styl, elegancję, szczodrość i gościnność Don rosyjskiej. Park, w pobliżu restauracji, pozwala wszyscy goście cieszyć się jedność z naturą, chodzić, oddychać świeżym powietrzem.

Don serwuje tradycyjne dania kuchni prawie wszystkie restauracje na lewym brzegu. Rostów nad Donem słynie z nim. Jednak tylko „shodou” don naczynia dać niepowtarzalność.

Lokalizacja: miasto Rostów nad Donem, ul. Liwobereżna d. 83 A.

„Oniegin Dacha”

Wszyscy ci, którzy przychodzą do Rostów nad Donem, patrząc na wspaniałe miejsce z niesamowitą atmosferę, w restauracji, która znacznie różni się od poprzednio widzianych instytucji. Wiele osób woli restauracji „Dacha Onegin”. Lista restauracji w Rostów nad Donem z najlepszych magazynów mody nigdy kompletna bez tej instytucji tematycznych.

Tak więc, podstawowym założeniem projektu jest oparta na zdolności do stworzenia wygoda, komfort, przyjazną atmosferę dla każdego gościa. I muszę przyznać, jest to naprawdę autorzy zarządzał projektem. Pomieszczenie jest reprezentowany przez trzech pomieszczeń: biblioteka, kominek oraz ogród zimowy. Każdy użytkownik będzie mógł wybrać najbardziej wygodną opcję dla obiadów rodzinnych, imprez firmowych, romantyczną randkę lub świętować wielkie wydarzenie w życiu, takich jak ślub lub rocznicę.

Restauracja jest naprawdę kochany przez wielu mieszkańców, to jest pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym miasta, laureat licznych nagród. Wielokrotnie został nazwany najlepsza restauracja w mieście, w opinii użytkowników i redaktorów magazynów mody.

Teraz wam więcej o kuchni. Chef Anton Kochura ma skupić się na tradycyjnych dań prawdziwej kuchni rosyjskiej, ale dodaje do swojego francuskiego wyrafinowania i łatwość. Średni rachunek dla dwóch osób było 2 000, co jest dość tani dla takiego kolorowe miejsce.

Adres: Rostov-on-Don, Czechowa, itp 45 B …

"Tamada"

„Tamada” to lista restauracji w Rostów nad Donem. Zakład ten luksus z eleganckim wnętrzem jest idealna do organizacji uroczystości. Wielu powie tu wesela, rocznice i pozostają prawdziwe zadowoleni z wyniku.

„Tamada” (restauracja, Rostów nad Donem) jest uważany za jeden z najlepszych lokali w mieście, które ma taki pompatyczny nazwę. Wszyscy goście są zaproszeni na pobyt w jednym z pięciu luksusowych pokoi, urządzonych w najlepszych tradycji kultury Ks.

Menu obejmuje dania kuchni rosyjskiej i rasy, które tylko kontynuuje koncepcję projektu. Wielu powie, że jest to wspaniałe kebaby gotować i steki przetargowe na otwartym ogniu i grill. Wieczorem, goście mogą posłuchać muzyki na żywo. Każdy może tańczyć do syta i wykazać swoje umiejętności wokalne w karaoke. Tamada (restauracja, Rostów nad Donem) – miejsce atmosferycznym. będzie docenione przez tych gości, którzy chcą bawić się z całego serca, i aby w pełni cieszyć się nienaganną obsługę.

Adres: Rostov-on-Don, Selmash, d 1, …

„Don miska"

„Don Cup” – to całkiem interesująca restauracja na Garden (Rostów nad Donem). Oferuje gościom znakomitą kuchnię oraz doskonałą obsługę. Jeśli szukasz ustronnym, cichym i spokojnym miejscu, chcesz odpocząć od zgiełku i zatłoczonych ulic Ogrodu, powinno się tu.

Menu oferuje dania kuchni rosyjskiej. Pamiętaj, aby spróbować ryby rzeki. Nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem jej karmienia od szefa kuchni restauracji byłaś wyraźnie zaskoczony i pod wrażeniem.

Wszyscy goście będą mogli zatrzymać się na miękkich i wygodnych sofach, idealne do spędzenia czasu z przyjaciółmi i bliskimi. Restauracja i kojące dźwięki dyskretną muzykę, która nie zakłóca komunikację. Wieczorem można korzystać z koncertu Don pieśni narodowych i tańca. „Don miska„- to idealne miejsce dla rekreacji, wizyt, a nawet organizacja obchodów.

Lokalizacja: miasto Rostów nad Donem, ul. Bolshaya Sadovaya d. 89.

"New York"

„New York” (restauracja, Rostów nad Donem) – instytucja, która jest uosobieniem luksusu metropolii. Jest to miejsce z eleganckim wnętrzem, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wymagających Gości. Znajduje się w domu pewnego Vorozheina kupca, przebudowany w 1890 roku. Budynek należy do dziedzictwa kulturowego tego regionu. Oryginalne stylizowane wnętrza w połączeniu z steki, marmurkowe wołowina i warzywa gotowane na grill – coś, co tak przyciąga turystów.

Lokalizacja: miasto Rostów nad Donem, ul. Bolshaya Sadovaya, d. 113.

podsumowując

Prezentujemy wam listę restauracji w Rostów nad Donem. Są to najlepsze miejsce w mieście, która będzie w stanie mieć wielki czas z przyjaciółmi i bliskimi.