376 Shares 7787 views

Jakie choroby stosuje Motherwort? Przeciwwskazania

Lek jest dostępny w postaci nalewki, przy czym 1 litr przygotowano ze 200 ml infuzji wegetatywnych surowców z 70% etanolu. Sprzedawany w ciemnych butelek szklanych o pojemności 50 ml. Również lek jest wytwarzany w formie proszku, ziela, zapakowane w woreczki filtracyjne 1,5 g one pakowane w kartony po 10, 20, 24 i 30 opakowania. leki bez recepty jest pospolity. Przeciwwskazania – Nadwrażliwość na składniki leku.


Aktywne substancje leku są:

  • naturalne alkaloidy (zawierający azot związek organiczny zawiera tylko nalewki, ale nie trawa), w tym L-stachydrine;
  • irydoidy (Plant metabolity wtórne), w tym Leonurine;
  • diterpeny (produkty biosyntetyczne), które zawierają część olejków;
  • flawonoidy – naturalne związki fenolowe rozpuszczalne w wodzie lub w tłuszczach;
  • kwas kofeinowy – aromatyczny związek organiczny (nienasycony kwas karboksylowy lub fenol diwodorotlenowy), jest on produktem pośrednim w biosyntezie ligniny;
  • tanin – naturalne związki fenolowe o właściwościach ściągających garbowania i smak;
  • Żywicę – substancje wydzielane podczas normalnych roślin wymiany fizjologicznym;
  • potasu – ważny biogenne element niezbędny dla normalnego funkcjonowania mięśni serca.

Wszystkie te substancje zawiera lek „pospolity”. Przeciwwskazania mogą być spowodowane przez nietolerancji jakichkolwiek elementów.

Ponadto, produkt zawiera glikozydy nasercowe pochodzenia roślinnego, które od najdawniejszych czasów były wykorzystywane nie tylko do pobudzenia aktywności serca, ale także dla grotów zatrucia. Saponiny zawarte w leku posiadają hipocholesterolemicznego (zakrzepów i zmniejszenia poziomu lipidów) i sercowy działania (zdolność do zwiększania siły skurczu serca) zwiększa wchłanianie innych leków ma działanie uspokajające. Z uwagi na złożony skład i właściwości różnych roślinnych substancji biologicznie czynnych, o szerokim spektrum właściwości medycznych inny lek „pospolity”. Przeciwwskazania może zależeć od ogólnego stanu i wieku pacjenta, więc konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Leonurus odnosi się do chemicznego niejednorodnej grupy roślinnych substancji leczniczych powodujących zmniejszenie napięcia emocjonalnego i sedacji, natomiast nie wywiera działanie uspokajające, ale ułatwia atak naturalnego snu i sprawia, że głębokie. Ponadto właściwości uspokajające i tonizujące serce, hipotensyjne (obniżające ciśnienie tętnicze), negatywny chronotropowe (zmniejszenie częstości akcji serca) działania leku „charakteryzuje Motherwort”. Przeciwwskazania leku stosuje się do wczesnych stadiach ciąży, ze względu na zdolność do stymulowania przepływu krwi, jak również wpływ na zmniejszenie macicy i jej składniki stachydrine Leonurine. Ostrzeżenia te stosuje się nalewki, ale nie narkotyk „Motherwort trawa.”

Różne skutki dla kobiet w ciąży i trawa Motherwort nalewki. Przeciwwskazania dotyczące likier, związane z jego zdolnością do wywoływania miesiączki i ciąży umieścić pod groźbą rozwiązania. Tego działania alkaloidy Motherwort. Alkaloidy, ale rozpuszczalne w alkoholu, a nierozpuszczalne w wodzie. W ten sposób, możemy z całą pewnością powiedzieć, że podczas Motherwort Nalewka jest przeciwwskazany w okresie ciąży, należy użyć herbata z ziół, aby złagodzić lęk może bezpiecznie. Jednakże, nadciśnienie herbata ziołowa jest mniej skuteczne, jak alkaloidy i przyczynić się do obniżenia ciśnienia. Motherwort nalewka może być stosowany (ostrożnie!) W ciągu ostatnich 4 tygodni ciąży w celu przygotowania do porodu: łagodzi skurcze i niepokoju. Stosowany w celu złagodzenia niepokoju poporodowej i podnieść nastrój. Ale istnieje ryzyko pogorszenia ciężkiego krwawienia, więc lek jest dostępny tylko na receptę i pod nadzorem lekarza.

Siłą tej rośliny jest jej zdolność do łagodzenia stresu i niepokoju. Ponieważ wiele procesów w organizmie zależy od reakcji na stres emocjonalny, jest w stanie znormalizować Motherwort różne funkcje. Ale najbardziej właściwe i skuteczne korzystanie z niej jest, gdy wysokie ciśnienie krwi jest oznaką nadmiernego stresu i niepokoju. Efekty tej rośliny na układ nerwowy są głębokie. Wyższe dawki aktu nalewki jako środek uspokajający dla snu, podczas gdy mniejsze dawki dostarczają energii przez cały dzień, równoważąc niepokojący charakter pacjenta. To samo działanie ma Motherwort zioło. Przeciwwskazania może być związana z przedawkowaniem tej rośliny i powodują senność i zaburzenia koncentracji.