80 Shares 4956 views

Salyukov Oleg Leonidowicz: biografia

Salyukov Oleg Leonidowicz – nazwa mało znany do niedawna, i prawdopodobnie byłoby to pozostało, gdyby nie głośny jego powołania na stanowisko dowódcy Wojsk Lądowych Federacji Rosyjskiej z 2 maja 2014 r. Od tego czasu, trzeci rok z rzędu Salyukov nakazał wojskowej parady w Dniu Zwycięstwa na Placu Czerwonym, zamówień i niezwykłych tytułów, począwszy od roku 2006, obsypany na niego w obfitości. Więc kim jest ten tajemniczy człowiek? I za to, że jest tak wiele uwagi?


pierwsze kroki

I to prawda, Oleg Leonidowicz Salyukov – człowiek tajemnicy. Każda próba odkryć ciekawe szczegóły jego biografii są skazane na niepowodzenie, informacje dostarczone przez wszystkich publikacjach internetowych, jest bardzo powierzchowne i pozbawione jakiejkolwiek specyfiki.

Kolebką komandora Saratowa 21 maja 1955 roku w prosty, nijaki rodziny Radzieckiego. We wczesnym dzieciństwie Oleg Małe, z nieznanych powodów, moi rodzice przenieśli się z Saratowa stałe w Penza, gdzie stawiał pierwsze kroki. Tutaj, w 1962 roku wyjechał na studia szkoła №6 dogłębnej języka angielskiego, studiował pilnie i ukończył z wyróżnieniem.

dokształcanie

Nawet jako dziecko postanowił połączyć swoje życie do służby wojskowej, w 1973 Salyukov Oleg Leonidowicz wszedł do Uljanowsk Guards Tank School. V. I. Lenina, gotowe do najwyższego dowództwa Armii Radzieckiej.

Nauczyciele natychmiast zwrócił uwagę na zdolny i koncentruje się młody człowiek, który studiował z największą gorliwością i pożądania. Od kolegów Salyukova biorące szczere pragnienie, by służyć i chronić ojczyznę, jeśli to konieczne, a badania dał samego siebie i poświęcić cały swój wolny czas.

Wysiłki młodego człowieka nie pozostają niezauważone, w 1977 roku ukończył szkoły z medalem. Future ogóle Salyukov Oleg Leonidowicz nie byli zadowoleni, i czy nie zatrzymać, w 1982 roku rozpoczął studia w Akademii Sił Pancernych. R. Ya. Malinovskogo. Tutaj Salyukov uderzył kroku i błyskotliwie wykończył go w 1985 roku z wyróżnieniem.

Pozostając wiernym sobie, aby kontynuować proces edukacyjny dodała dwa lata, przeprowadzone w latach 1994-1996 w Akademii Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji.

lat służby

Służba wojskowa Salyukov Oleg Leonidowicz rozpoczęła się w 1977 roku, zaraz po ukończeniu studiów, a pierwsze miejsce w jego życiu było stanowisko w Kijowskim Okręgu Wojskowego. Tutaj, w rzeczywistości, rozpoczął swoją oszałamiającą karierę na 5 lat, młody 32-letni młodszy oficer był daleko od plutonu do dowódcy batalionu, a major weszły Akademię Sił Pancernych.

W 1985 Salyukov został powołany na nowego stanowiska zastępcy dowódcy pułku zbiornika szkolenie w Moskwie Okręgu Wojskowego, gdzie pełnił przez 9 lat, gdy wstąpił do Akademii Sztabu Generalnego.

Po ukończeniu Akademii General Salyukov Oleg Leonidowicz (zdjęcia z tego czasu pokazują ambitnych i pewnych siebie ludzi) udałem się do nowego miejsca służby na Dalekim Wschodzie na stanowisku dowódcy dywizji. To właśnie tutaj w 1997 roku i rozpoczął swoją prawdziwą czas gwiazdowy przez 12 lat służby. Po rozpoczął jako szef sztabu, w przeddzień Nowego Roku 2009 został mianowany dowódcą całego Dalekiego Wschodu Okręgu Wojskowego.

Obecne powołanie

Jest mało prawdopodobne, że Salyukov Oleg Leonidowicz nadzieję tak szybko stać się głównodowodzącym armii Federacji Rosyjskiej, choć, jak wspomniano przez ludzi, którzy są zaznajomieni z tym, że nie posiadają ambicje, i zawsze była. Tak, i trudno jest określić jego odpowiedź na to wydarzenie, widocznie on jest zawsze spokojny i niewzruszony, a jego personel nie zauważył go, pokazując żadnych emocji, co mogą one być wyrażone. Cóż, nie jest idealny, jeśli dowódca naczelny? Trudno też powiedzieć, czy wiedział o zbliżającym się spotkanie, być może jest na to gotowy, a może to było dla niego grom z jasnego nieba.

wniosek

Jeśli sędzia logicznie, druga opcja wydaje się najbardziej prawdopodobne. Po tym wszystkim, że los Vladimira Churkina uszczelnione po otrzymaniu łapówki oraz oszustwa z mieszkania, znany wielu, a jego rezygnacja, z oczywistych powodów, to tylko kwestia czasu. I Sergey Shaygu przed nazywa jego następca, wykonana pauzę … i nazywa się coś, czego nie Salyukova i Siergiej Istrakova, choć z przedrostkiem (i. O.). Ogólnie rzecz biorąc, ze cała ta historia z powołaniem wielu dziwactw i niespójności, a także drugiej ciemnej historii dotyczącej wychylił się na niebie nad bocznym MN17 Donbasu. Salyukov Oleg Leonidowicz, dowódca Wojsk Lądowych, przy tej okazji, że jest lakoniczny.

Ale stopień wiarygodności po dwóch i pół roku pozostaje na wysokim poziomie. Ponadto, powierzono mu dowództwo nie tylko wojska, ale również najbardziej świętej – Victory Parade. I coś, co tak myśli.

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że Salyukov Oleg Leonidowicz – znacząca postać w historii Federacji Rosyjskiej, a nazwa ta musi zostać utrwalona w historii współczesnej.