105 Shares 5114 views

Trade Centre Jekaterynburg: lista opinii, ocena, opis, adres i klientów

Nowoczesna metropolia żyć w swoim przyspieszonym tempie. I miasto Jekaterynburg – nie jest wyjątkiem. Dlatego, aby zmniejszyć straty czasu, aby znaleźć towary lub usługi, dla wygody mieszkańców centrach handlowych dużych zostały zbudowane. Ich wygląd jest również ze względu na zwiększoną aktywność zakupowych, dlatego wraz z rozwojem regionalnej gospodarki jako całości. Ten artykuł opisuje różne centra handlowe w Jekaterynburgu. Wymień je składać się będzie z największych i najbardziej znanych.


SEC "Mega"

W tej chwili stolica Uralu posiada 11 centrów handlowych i 80 centrów handlowych. Ogromny przepływ klientów odwiedzenia centrów handlowych w Jekaterynburgu. Lista jest kierowany przez SEC „Mega”. Jest na piątym miejscu rankingu.
SEC „Mega” jest jednym z pierwszych centrów budowanych na zasadzie zjednoczona, a on zachwyca swoją wielkością. Położony na obrzeżach miasta, przy drodze Nowy Moskwie. Czynny codziennie od 10 do 22 godzin tygodniowo. Z centrum miasta do kompleksu darmowe autobusy.
W centrum handlowym są 3 sieć Titan – "Ikea", "Auchan" i "Obi".

Na terenie kompleksu handlowego mieści salonach modne przypadkowi i sportowej marek, takich jak Adidas, Benetton, Calvin Klein, Ecco, H & M, Levis, Mango, Mexx, Next, Reebok, Sisley, Zara.

Są sklepy obuwnicze, „Salamandra”, „City of Shoes”, a także sklepy dla dzieci (Lego, „Świat Dziecka”) i butiki z biżuterią. W „Ikea” oferuje szeroki wybór mebli do kuchni, sypialni i dzieci. Ośrodek posiada również wysokiej jakości sklepów tekstyliów i wyrobów gospodarstwa domowego, urządzenia kosmetyczne.

Dla zwiedzających przewidziane żywności obszaru sądowego, w którym znajdują się: kawiarnia-piekarni Cinnabon (tutaj oferują pyszne bułki cynamonowe), a także fast food McDonalds i KFC.

Opinie o tym miejscu sprzeczne. Istnieje wiele pozytywów. Ale także istnieją również negatywne. Niektórzy ludzie mają problemy z bezpieczeństwem, w innych – do Internetu. Niektórzy ludzie zauważyli, że zakres jest zbyt wysokie ceny.

Mall „sterowiec” – centrum handlowe

Jekaterynburg, jak sobie sprawę, bogate kompleksy rozrywkowe. To centrum jest na czwartym miejscu w rankingu. „Sterowiec” jest jednym z największych centrum handlowego w stolicy Uralu. pomysł architektoniczny jego bardzo oryginalny – Budynek składa się z oszklonej konstrukcji metalowych i ich 29-metrowym łukiem. Struktura dwukondygnacyjny zbudowany z ideą „metropolii”. W związku z tym, że ma „ulicy” (sekcja handel), „bulwary” (teren rekreacyjny i rozrywka) oraz „obszary” (obszary dla różnych pokazów i imprez rozrywkowych).

Kompleks został otwarty w 2001 roku, znajduje się na ulicy Schwartz, powierzchnia całkowita – 48 000 m.kw. W centrum znajduje się ponad 450 sklepów.

Na 1. poziomie znajdują się: supermarket „El Dorado”, pasaż handlowy ze sklepami z towarów dla domu i Palmetta pralnia oraz restauracji fast food „Mac szczyt”.

Na drugim piętrze jest reprezentowana przez znanych sklepów odzieżowych dla kobiet i mężczyzn marki „Z wyrazami” Colin, Puma, Baon, InCity, Są to usługi, salony (drukowanie zdjęć, solarium, terminale płatnicze, pralnia chemiczna, biuro bilet teatralny), salon piękności. Dla komfortowy pobyt dom otwarty kawa "Fortuna" i sushi barze, restauracji fast food Baskin Robbins, Juice Master.

Dla dzieci na terenie centrum handlowego „Sterowiec” stworzył park rozrywki „Sterowiec Land”, a także plac zabaw ze zjeżdżalniami i Wesołych labiryncie (bezpłatnie).

To było centrum zwiedzających miał dobry widok. Jak ludzie mówią, że nie jest to najlepszy kompleks w mieście, ale również na najgorsze, że nie należą. Goście mówią, że centrum może znaleźć dobrego buta.

SEC "Globe"

Na „Globe”, trzecie miejsce w rankingu handlowego. Kompleks położony jest w dzielnicy Chkalovsky Jekaterynburg jest jednym z największych w regionie Uralu. „Globus” – projekt przebudowy centrum handlowego „Katarzyna”.

Łączna powierzchnia wynosi 160.000 metrów kwadratowych. m., w którym znajduje się ponad 150 sklepów słynnych producentów, przeznaczony dla klientów o średnich dochodach i osób zamożnych.

Na terenie centrum handlowego istnieją dwa duże supermarkety technologia cyfrowa: DNS i RBT.ru. RBT.ru – to technologia salon, w którym można kupić produkty od tych, które są dostępne, ale ceny internetu. Są sklepy w kompleksie następujące: "Kotofey", "Miracle szopka" Rich "Magmika", „Galamart» Kari, Accent, Paramoda "ShuzHollL'Etual" ADIDAS "Sportmaster".

Wiele centrów handlowych mają Jekaterynburg, oprócz sklepów, kompleksu rozrywkowego i więcej. „Globus” największy i najbardziej popularny jest park wodny „Limpopo” w centrum handlowym. Istnieje ogromna liczba atrakcji wodnych:
– zjeżdżalnie wodne: "Anaconda", "Black Hole", "Waterfall" "wielosuportowych".
– Dzieci z małym basenem, zjeżdżalniami, których głębokość wynosi nie więcej niż 30 cm.
– „Slow River” – basen z podwodnymi strumieni. Urządzone na obrzeżu parku wodnego za. Woda w nim porusza się z prędkością od 1 m na sekundę.
– basen Fala. Na tej atrakcji tworzy atmosferę pobytu na morzu, intensywność fal jest regulowana.

Jest to kompleks saun: fińska sauna, rosyjski i turecki.

Park wodny ma miejsce na pomocy medycznej, toalety, małej kawiarni. Kolejność stale monitoruje Ratownictwa i ochrony.

Centrum handlowe ma wiele kawiarni, barów z przekąskami i fast food „Suvlachnaya”, „Olympia”, „Krynochka” Metro „McDonald”, a także ogromny ekran kinowy 10, 5D.

Dla dzieci tworzonych gier kompleks „Mrowisko” z huśtawki, karuzele, labirynt.

Według użytkowników, jest to dobry ośrodek na rodzinne wakacje. Czasami odbywają się tu akcje i rabaty.

Centrum handlowe „Europa”

Wiele centrów handlowych w Jekaterynburgu popularne z mieszkańcami, ale chcę podkreślić centrum handlowym „Europa”. Jest na drugim miejscu w naszym rankingu.

Kompleks położony jest w samym sercu miasta, przy głównej alei w domu kupca Korobkov, zakonserwowane od 19 wieku. Z konserwatorów odrestaurowany ozdobne fasady starych schodów i żelaza. Tutaj, na stare bazowa wzrasta już budynku – centrum biznesowe „Europa”.

Centrum handlowe ma trzy piętra i piwnicę. Na dole jest „Star” supermarket.

Na pierwszym piętrze znajdują się butiki z ubrania najlepsze krajowe: Bosco di Ciliegi, JamilCo.

Na drugim piętrze jest zajęte przez salony z markami połowie cenach.

Na trzecim piętrze znajdują się sklepy z ekskluzywnych produktów dla wnętrza.

Ponadto, „Europa” obejmuje: firmę stomatologiczną, masaż, fitness studio StellaNova. Kompleks posiada również naprawy obuwia i pralni chemicznej.

„Europa” – centrum handlowe (Jekaterynburg), który w 2015 roku pisał w swoich obiektach restauracji głównej CARBONARA kuchni. Pizza tam przygotowania prawdziwego włoskiego szefa kuchni w jednym w piecu opalanym drewnem.

Użytkowników lubi to skomplikowane. Ale niektórzy mieli problemy z Wi-Fi. Visitors Center powiedzieć, że w tym miejscu można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Przedstawione przez wiele butików i przytulnych kawiarenek.

SEC "Carnival"

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu jest SEC „Carnival”. Kompleks położony jest na ulicy. Khalturin, 55, w pobliżu stacji metra Uralmash. Wizyta w centrum handlowym można zrobić zakupy, spacer po butikach ubrania i buty: Gloria Jeans, Acoola, Zena, Elis, Incity, Zolla, "Mamo to Be", "Dzieci Świata", "Emae", "Dragonfly", O'stin Silvia, Westland, Modis, Valenti, "Tajemnica", Clarks, Kari, Szacunek, ECCO. A także być w stanie leczyć siebie lub kogoś bliskiego biżuterię z kolekcji sklepów jubilerskich Pandora, Goldies „Moskwa Biżuteria Factory”.

A jeśli potrzebujesz wysokiej jakości torby i walizki do podróży, a następnie zatrzymać swój wybór na zakupy w następujących butików: Pyato, Redmond, Leo Ventoni, «Pan Walizka”.

Unikalne wykwintne smaki, wysokiej jakości tusz do rzęs i szminki można kupić w sklepach kosmetycznych „New Dawn” L'Etoile, altówka, Minomin Yves Rocher.

A nawet na terenie centrum handlowego jest hipermarket spożywczy "Auchan", a obszar z kawiarni i restauracji, fast food: McDonalds, słodki Cafe "Tiny-potato", "Dean Hall" CCCP "Sbarro", "Le Chalet".

„Carnival” – centrum handlowe (Jekaterynburg), który jest przeznaczony nie tylko na zakupy, ale także do aktywnego spędzania wolnego czasu i rozrywki. Dla miłośników kina jest „Kinoplex” 6 pokoi, z wygodnymi siedziskami i pokazując premier. I rozrywki dla całej rodziny mogą odwiedzić Park «» CRAZY. Jest ona przeprowadzana przyjęcia urodzinowe dla dzieci, różne konkursy i lekcje mistrzowskie. Istnieją liczne zjeżdżalnie i labirynty. Wśród atrakcji są:
1. Mirage, MadWave – «Amerykańskie» slajdy.
2. Mini-Bowling.
3. Obwód (maszyny).
4. balistyczne (kulki armaty i miękkich skorup).

Na lodowisko w każdym sezonie może wystarczyć do jazdy zarówno dorosłych jak i dzieci.

„Carnival” – centrum handlowe (Jekaterynburg), która odwołuje się do wielu. W tym miejscu można odpocząć z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto kompleks jest idealnym miejscem na wspólny zakupy.

wniosek

Co do zasady, centra handlowe znajdują się w Jekaterynburgu łatwy dostęp do środków transportu (metro, autobus, tramwaj). Ma to na celu zapewnienie, że ludzie mieli łatwy dostęp do nich.

Centra handlowe Jekaterynburg (listę popularnych wykonane w tym artykule), wiele atrakcyjnych wybór towarów i przedziale cenowym, a także możliwość dobrego wypoczynku. Dlatego są one odwiedzane nie tylko mieszkańców, ale także turystów do miasta.